logo white                                صفحه اصلی       اهداف پایگاه       درباره ما       گالری فیلم       تماس باما

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 16 فروردین 1400 در این پایگاه 41395 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

اطلاعات خیریه

نام سمن: جمعیت همیاران سلامت روان جوانرود
مرجع صدور مجوز: مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری جوانرود
حوزه اصلی فعالیت:
بهداشت و سلامت
مذهبی، هنری، ورزشی
مشاوره و مددکاری

زیر حوزه بهداشت و درمان:
سلامت روان

شماره ثبت: 20
اهداف و فعالیتها: جمعیت همیاران سلامت روان جوانرود به طور غیر رسمی از سال ۱۳۸۷ و بطور رسمی از سال ۱۳۹۰ در شهرستان جوانرود با مجوز رسمی سازمان بهزیستی استان کرمانشاه شروع به فعالیت کرده است.
اعضای این موسسه جمعی از فارغ الحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های علوم تربتی و رفتاری می باشند که به طور رایگان در زمینه های زیر فعالیت می نمایند.

۱.برگزاری مجموعه کارگاه های مهارتهای زندگی مانند خود آگاهی َمهارتهای ارتباطی َ توانایی حل مساله کنترل هیجان و... برای نوجوانان و جوانان در سطح مدارس شهرستان جوانرود.

۲.برگزاری کارگاه های مهارت زندگی ویژه زنان خانه دار در مساجد سطح شهر.

۳. برگزاری کلاسهای ارتباط با فرزندان و خانواده در سطح مساجد

۳. برگزاری کارگاه های پیشگیری ز اعتیاد در سطح شهرستان.

۴. انجام بینایی سنجی با چارت و دستگاه برای کودکان زیر شش سال و ارجاع کودکان مشکوک به کم بینایی به اپتومتریست برای معایته و درمان رایگان و معاینه سالانه بیش از ۲۰۰۰ کودک.

۵. معرفی کسانی که خدمات مشاوره ای لازم دارند به مشاور باتجربه جهت مشاوره به طور رایگان .

۶.پخش بروشور َتراکت و... با موضوعات مختلف.

۷.اجرای طرح پیشگیری از معلولیت های ناشی از انفجار مین در نقاط مرزی و آموزش بیش از ۱۳۰۰۰ دانش آموز سطح شهرستان و ۷۰۰۰ دامدار و کشاورز روستایی در هر سال برای جلوگیری از خطرات احتمالی ناشی از مین و مواد منفجره خنثی نشده .

۸.برگزاری همایشَ مسابقات و نمایشگاه به منسبتهای مختلف.

لازم به ذکر است که مکان این جمعیت هم اکنون در داخل شهر جونرود و در پارک جانبازان جنب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان میباشد.

این موسسه از بین فارغ التحصیلان رشته های علوم رفتاری که علاقه مند به انجام فعالیتهای فرهنگی می باشند دعوت به همکاری می کند.علاقه مندان میتوانند جهت همکاری با این نهاد مردمی به آدرس جمعیت مراجعه یا اداره بهزیستی مراجعه کنند.
شناسه ملی: 14000116409
تاریخ تاسیس: 1390/10/07
تاریخ ثبت: 1390/10/07

اطلاعات تماس

آدرس: کرمانشاه - جوانرود میدان انقلاب روبروی دادگستری پایگاه سلامت اجتماعی