logo white                                صفحه اصلی       اهداف پایگاه       درباره ما       گالری فیلم       تماس باما

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 16 فروردین 1400 در این پایگاه 41395 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

زیست محیطی، گردشگردی

کشاورزی

18 مهر 1394 964 کلیک ها

وزارت جهادکشاورزی

4

رسالت اصلی وزارت کشاورزی تامین امنیت غذایی مردم کشور است. در تامین امنیت غذایی ۴ محور اساسی حفظ منابع پایه ، مدیریت بر زمین ، آب و خاک ، مدیریت بر تولید و کشت، مدیریت بر منابع و نهاده ها، مدیریت بر بازار عرضه و مسائل اقتصادی تولید وجود دارد . در صورت حصول این چهار اصل را در کنار هم ، امنیت غذایی تامین خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

انجمن کشاورزی بوم شناختی ایران

113

 

نجمن علمی کشاورزی بوم شناختی ایران موسسه ای غیر انتفاعی است که به منظور گسترش و پیشبرد و ارتقای علمی دانش پژوهان، سیاست گزاران، مجریان و توسعه نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه های کشاورزی با تاکید بر حفظ محیط زیست و و تولید پایدار در تیر ماه 1384 تحت شماره 18280 در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری به ثبت رسیده است

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

بانک کشاورزی

 

بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت آن، حمایت از بخش کشاورزی و زیر بخش‌های آن است. بانک کشاورزی در بیست و یکم خرداد سال 1312 تاسیس شد. این بانک هم‌اکنون با پشتوانة هشتاد و پنج سال‌ تجربه خدمت‌رسانی به عنوان یک بانک پیشرو در زمینه ارائه خدمات بانکی به همه مردم در سراسر کشور در حال خدمت رسانی است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

بيمه کشاورزي ایران

 

به منظور حمایت از کشاورزان و دامدارانی که محصولاتشان بر اثر حوادث قهری و طبیعی دچار خسارت می شد و  برای کمک به ادامه فعالیت تولیدی آنان، شورای انقلاب اسلامی در تاریخ هشتم بهمن ماه سال 1358، مصوب نمود صندوق ویژه ای به نام "صندوق کمک به خسارت دیدگان محصولات کشاورزی و دامی" در بانک کشاورزی تشکیل شود. بر اساس تبصره پنج مصوبه شورای انقلاب، وزارت کشاورزی مکلف شد ظرف مدت پنج سال از تصویب این قانون، مطالعات و اقدامات لازم را در مورد اجرای مقررات بیمه محصولات کشاورزی انجام داده و لایحه آن را تهیه نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

سامانه مدیریت نشریات کشاورزی

 

مرکز فناوری اطلاعات و اطلاع رسانی کشاورزی با هدف ارتقائ نشریات, طرح ارزیابی دوره ای نشریات سازمان تحقیقات, آموزش و ترویج کشاورزی را بر اساس شاخص های مختلفی  مورد ارزیابی قرار می دهد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور

انجام فعاليت‌هاي تحقيقاتي در زمينه مسائل و مشكلات ديم زارهای كشور و ارائه نتايج حاصل از اجراي طرح‌هاي تحقيقاتي به دستگاه‌هاي اجرايي و مراجع تصميم‌گيري به منظور انتقال يافته‌هاي تحقيقاتي به مزارع زارعين و افزايش توليد در زراعت ديم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

مؤسسه کشاورزی جهان کودک

 

مؤسسه کشاورزی جهان کودک واقع در میدان ونک، چهار راه جهان کودک از سال 1332 تأسیس و با کادری مجرب آماده ارائه خدمات و محصولات کشاورزی به مشتریان عزیز می باشد. این مؤسسه با سالها تجربه کاری در زمینه پرورش انواع گونه های گل و گیاه و اجرای فضای سبز و ارائه خدمات، محصولات، خاک و کودهای کشاورزی توانسته سهم قابل توجهی از بازار گل و گیاه ایران را به خود اختصاص دهد و با تلاش فراوان در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود گام بر می دارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

                 

 

 

 

پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

 

انجام پژوهش های هدفمند با استفاده از فناوری های نو، به ویژه بیوتکنولوژی و مهندسی ژنتیک در جهت حل مشکلات بخش کشاورزی و همچنین بهبود کیفیت و افزایش درآمد بخش کشاورزی در راستای توسعه پایدار و تامین امنیت غذایی و تولید علم و فناوری به منظور ارتقاء جایگاه  علمی کشور.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

موسسه کشاورزی طبیعت سبز

 

تولید و فروش انواع گل وگیاه،بذر و نشاء انواع نهال و درختچه های سوزنی و زینتی مجری طرح های فضای سبز

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن ترویج و آموزش کشاورزی ایران

 

از آغاز فعالیت های آموزشی و ترویجی در تشکیلات اداری ، در موسسات آموزشی ـ پژوهشی و دانشگاه های کشور، صدها گزارش، مقاله، کتاب، جزوه، نشریه ، فیلمنامه و فیلم درباره فلسفه ، اصول ، روشها و فعالیت های مربوط به آموزش و ترویج تهیه و توزیع و یا در دست تهیه بوده و این در حالی است که دانشجویان ، استادان ، متخصصان و کارشناسان متعددی نیز در حال حاضر به مطالعه ، بررسی، پژوهش و تحقیق در زمینه های مختلف و متنوع آموزش و ترویج کشاورزی و روستائی مشغول به کار می باشند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن علوم باغبانی ایران

فلات ایران که بخش عظیمی از آن در کشور ما واقع شده، یکی از مراکز هشت گانه تنوع گیاهی در جهان  و مرکز پیدایش و پراکنش بسیاری از محصولات باغبانی است. این تنوع ژنتیکی بالا در کنار سابقه اهلی کردن، و کشت و کار طولانی برخی محصولات، سرمایه­ای ارزشمند حتی فراتر از سوخت­های فسیلی و معادن سنگ­های گران­بها برای کشور ما محسوب می­شود. محصولات باغبانی به دلیل شرایط اقلیمی و جغرافیایی، پیشینه تاریخی و گنجینه عظیم ذخایر ژنتیکی، علاوه بر تامین نیازهای کشور، بیشترین سهم را در صادرات غیر نفتی کشوردارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی

1

برای آشنایی با تجربه های موفق تولید کنندگان و بهره برداران تمامی حوزه های کشاورز( زراعت،باغبانی،دام،شیلات،مکانیزاسیون،آبیاری،آفات و بیماری ها،تغذیه خاک و سموم)بخشی بعنوان تالار گفتگو طراحی و اجرا شده.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

فروشگاه اینترنتی کشاورزی آنلاین محصولات و ادوات کشاورزی

2

شرکت سهامی خاص زیما گیتی خاک آب با شماره ثبت ۱۱۰۲۰ در مورخه ۱۳۹۳/۸/۲۸ اداره ثبت اسناد به ثبت رسید و با راه اندازی وب سایت کشاورزی آنلاین فعالیت خود را با فروش آنلاین نهاده های کشاورزی در فضای مجازی شروع نمود. با گذشت ۴ سال مجموعه کشاورزی آنلاین فاز دوم فعالیت خود را با فروش آنلاین ملزومات حیوانات خانگی در مهر ماه سال ۱۳۹۷ تکمیل نمود و در صدد آنیم که فاز سوم خود را در پایان سال ۱۳۹۷ با بخش گیاهان داروئی تکمیل نماییم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

سامانه علم‌سنجی

3

سامانه علم‌سنجی سازمان در آذرماه سال ۱۳۹۵ با هدف استخراج و نمایش به‌روز شاخص‌های علم‌سنجی پژوهشگران سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در مرکز فناوری اطلاعات و اطلاع‌رسانی کشاورزی، طراحی شد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه تحقیقات برنج کشور

4

موسسه تحقیقات برنج کشور با جمع آوری ارقام بومی و ثبت مشخصات آنها با هدف تهیه لاین های خالص از طریق روشهای گزینش توده ای و انفرادی از سال 1339 در گیلان و 1342 در مازندران آغاز گردید

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

مركز ترويج و توسعه تكنولوژي هراز

5

مركز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز در استان مازندران و در كيلومتر 10 جاده آمل به محمود آباد واقع در پائين دست دشت هراز كه شمالا" به درياي مازندران ، جنوبا" به دامنه هاي سلسله جبال البرز، شرقا" به بابل رود و غربا" به آلش رود ( حوزه آبريز هراز ) در برگيرنده اراضي شهرستانهاي آمل محمودآباد و بخشي از شهرستانهاي بابل و بابلسر و نور ميباشد ، قرار دارد .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه تحقیقات علوم باغبانی

6

از سال 1382 با ورود نيروهاي متخصص بيشتر و تقويت كادر علمي - تحقيقاتي، تقويت ساختار تشكيلات باغباني بيش از پيش مورد توجه قرار گرفت و بر اساس مصوبه شوراي عالي اداري و تصويب هيات امناء سازمان، موسسه تحقيقات علوم باغباني در دهه مبارك فجر انقلاب اسلامي در سال 1393 افتتاح شد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه تحقیقات پسته کشور

7

موسسه تحقیقات پسته کشور هم اکنون دارای 6 بخش تحقیقاتی و مجموعه آزمایشگاههای مجهز در تخصص‏های آفات، بیماریها، باغبانی و بیوتکنولوژی، خاکشناسی، آفلاتوکسین و سم شناسی و همچنین هفت ایستگاه تحقیقاتی شامل سه ایستگاه در استان کرمان و چهار ایستگاه در دامغان، قزوین، فیض آباد خراسان و اردکان می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

پژوهشکده چای کشور

8

پژوهشکده چای کشور از بدو تأسیس به نام اداره فنی چای در سال 1363 زیر نظر سازمان چای کشور راه اندازی گردید. این مجموعه با هدف انجام امور تحقیقاتی چای و ارائه طرح‌های نوین در مورد چای از نظر بالا بردن کیفیت و کمیت چای استحصالی و ترویج روش‌های به‌زراعی و به ‌نژادی کشت چای و ارائه خدمات فنی، دادن تسهیلات بدون بهره طویل‌المدت جهت ایجاد شبکه‌های آبیاری بارانی و وام توسعه باغ‌های چای و احیاء باغ‌ها و هم‌یاری و کمک به کشاورزان چایکار تاسیس شد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

پژوهشکده خرمــا و ميوه هاي گرمسيري در كشور

9

  با توجه به اهميت خرمــا و ميوههاي گرمسيري در كشور، مؤسسه تحقيقات خرما و ميوه‏هاي گرمسيري با هدف تمركز، بهبود و توسعه فعاليتهاي تحقيقاتي روي خرما و ميوه‏هاي گرمسيري (انبه، موز، چيكو، كنار، گواوا، پاپايا و ...) در سطح كشور و روزآمد كردن اين فعاليت‏ها با پيشرفت‏هاي نوين تحقيقات كشاورزي بمنظور حفظ، حمايت و ارتقاء كمي و كيفي جايگاه اين محصولات در عرصه‏هاي داخلي و خارجي و بهبود شاخص‏هاي اقتصادي توسعه و توليد اين محصولات و فرآورده‏هاي جانبي و صنايع وابسته در راستاي اهداف توسعه پايدار كشاورزي در سال 1372 تاسيس شد. جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

پژوهشکده میوه‌های معتدله و سردسیری

10

در فروردین ماه 1395 پس از تشکیل مؤسسه تحقیقات علوم باغبانی، بخش تحقیقات باغبانی به عنوان یکی از هفت پژوهشکده زیر مجموعه مؤسسه مذکور و تحت عنوان پژوهشکده میوه‌های معتدله و سردسیری فعالیت جدید خود را رسماً آغاز نمود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

سامانه مدیریت نشریات علمی کشاورزی

11

در راستای سیاست های سازمان تحقیقات, آموزش و ترویج کشاورزی و به منظور نظارت بر نشریات تحت پوشش, سامانه مدیزیت نشریات علمی کشاورزی از آبان ماه 1393  فعالیت خود را آغاز کرده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر

12

در حال حاضر این مؤسسه در ستاد مرکزی و 32 مرکز و 80 ایستگاه تحقیقاتی در سطح کشور با 400 عضو هيأت علمي و محقق با تخصص­های مختلف، سالیانه بیش از 900 پروژه و طرح تحقیقاتی اجرا می­کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه تحقیقات پنبه کشور

13

با توجه به اهمیت پنبه در صنایع نساجی و روغنکشی تحقیقات به نژادی آن در ایران از سال 1309 شمسی در فیلستان ورامین آغاز شد. همزمان با نیاز روزافزون به ارقام جدید اصلاح شده و اهميت مدیریت زراعی در افزايش عملكرد و  پیشرفت علوم مختلف بویژه در بخش صنایع و کشاورزی مؤسسه تحقیقات پنبه کشـور در سال 1376 در گرگـان تأسیس گردیـد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

مؤسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور

14

مؤسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور، به عنوان متولی امر تحقیقات منابع طبیعی کشور در سال 1347 تاسیس شد و هم‌اکنون در یازده بخش تحقیقاتی و متجاوز از ده‌ها گروه و زمینه تخصصی در حوزه تحقیقات جنگل، مرتع، گیاه‌شناسی، بیابان‌زدایی، صنوبر، گیاهان دارویی، علوم چوب و کاغذ، حمایت و حفاظت، ژنتیک و فیزیولوژی گیاهی، بانک ژن و مکانیزاسیون منابع طبیعی، در سطح کشور فعالیت می‌نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال

15

اهداف اصلی مؤسسه عبارتند از : حفاظت از منافع ملی، ساماندهی امر کنترل و گواهی بذر و نهال، حفظ حقوق مالکیت معنوی بهنژادگران، شناسایی و ثبت ارقام جدید گیاهی و کنترل و نظارت بر امور بذر و نهال کشور.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه پژوهش های برنامه ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی

16

درآغاز نگاهی به روند شکل گیری موسسه پژوهش­ ها ی برنامه ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی نشان خواهد داد، این موسسه دارای ظرفیت عظیم پژوهشی برای تاثیرگذاری در بخش کشاورزی و توسعه آن در حوزه­های گوناگون اقتصادی و اجتماعی می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه تحقیقات فنی ومهندسی کشاورزی

17

این موسسه به عنوان یک موسسه مادری متولی تحقیقات مهندسی کشاورزی در چهار زمینه مهندسی آبیاری و زهکشی، مهندسی ماشینهای کشاورزی و مکانیزاسیون، صنایع غذایی و فناوری­های پس از برداشت و مهندسی گلخانه و دارای 160 نفر محقق در ستاد و بخش های تابعه است که از این تعداد 90 نفر دارای مدرک تحصیلی دکتری و دیگر محققان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد هستند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

خانه کشاورز

18

كشاورزان كشور براي احقاق حقوق حقه خويش در چارچوب اصول و ارزش هاي قانون اساسي پس از زحمات و تلاش هاي فراوان و پيگيري هاي مستمر در سال 1379 موفق به تاسيس خانه كشاورز گرديدند

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

گردشگری و میراث فرهنگی

18 مهر 1394 797 کلیک ها

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

4

ميراث فرهنگي هر کشور از اساسي ترين ارکان تحکيم هويت، ايجاد خلاقيت و خودباوري ملي است.پژوهش در زمينه هاي مختلف آن موجب روشن شدن ابهامات تاريخي، شناخت ارزش­ هاي حاصل از ميراث طولاني جامعه و تسريع در شناخت ارزش هاي نهفته در ميراث فرهنگي هر کشور مي شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

سایت گردشگری تریپ یار

113

 

سایت گردشگری تریپ یار با داشتن هدف دگرگونی و متحول ساختن گردشگری ایران در فضای آنلاین گردشگری خواستار ایجاد رقابت سالم در میان سایت های رزرواسیون هتل و سایت های معرفی جاذبه های گردشگری ایران می باشد تا در آینده نچندان دور گردشگری ایران را متحول ببینیم. سایت گردشگری تریپ یار با دارا بودن امکانات ویژه که برای اولین بار در یک سایت گردشگری در ایران از این امکانات رونمایی شده پا در دنیای گردشگری گذاشته است که برای نمونه می توان به اولین و بزرگترین سیستم آنلاین مقایسه قیمت و رزر هتل و هتل آپارتمان ها٬ میانگین امتیاز دهی هتل ها از سایت های رزرواسیون هتل٬ معرفی جاذبه های گردشگری به بهترین نوع با زمان و نرخ بازدیدهای اماکن گردشگری برای اولین بار در ایران٬ به روزترین اخبار گردشگری ایران از سایت های گردشگری٬ تقویم و برنامه ریزی گردشگری به بهترین٬ راحت ترین و سریع ترین نوع که از ویژگی های بارز و مهم سایت گردشگری تریپ یار می باشد٬

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

بانک گردشگری

 

این بانک با تاکید بر صنعت گردشگری و در صرف منابع به‌ صورت تخصصی، با تکیه بر حوزه گسترده صنعت گردشگری عمل خواهد کرد و در پی آن است که سهم قابل‌ملاحظه‌ای از فعالیت‌های اعتباری و مالی در ایران را از طریق رقابت سالم با سایر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری دولتی و خصوصی کشور، کاهش هزینه‌ها و ارایه محصولات و خدمات مالی و اعتباری جدید کسب کند.

هدف بانک گردشگری تبدیل‌شدن به موقعیت رهبری در بازار، از طریق عرضة محصولات نوین مالی و اعتباری‌ است که دارای کیفیت مطلوب و قیمت‌گذاری مناسب باشند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری

 

شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری، با اتکال به خدا و به سرمایه انسانی کارآمد، متخصص، سالم و با در نظر گرفتن نیازهای حال و آتی ذینفعان، ضمن تاکید بر حمایت از حقوق سهامداران و افزایش رضایت مشتریان، خلق ارزش می نماید.شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری، سعی دارد با نگرشی نوآورانه و به کارگیری استانداردها و فناوری‌های روز دنیا و با ارائه خدمات سریع و بهینه و ارزش‌آفرینی برای مشتریان، حضوری مؤثر در بازارهای داخلی، منطقه ای و جهانی داشته باشد و خود را موظف می داند با عملکرد دقیق و مؤثر سهمی در اوج گیری برند بانک خود داشته باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن متخصصان گردشگری ایران

به منظور بهینه سازی خدمات مربوط و جامع نگری نسبت به ابعاد گوناگون و پیچیده آن ، و با عنایت به سیاستهای عمومی دولت جمهوری اسلامی ایران مبنی بر جذب مشارکت همگانی ، تعدادی از دست اندرکاران این صنعت برآن شدند تا با تشکیل انجمنی تحت عنوان "انجمن متخصصان گردشگری ایران" در راستای نیل به اهداف مذکور در اساسنامه مزبور پیشگام شوند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان تهران

انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان تهران در بهار ۱۳۸۷ با هدف پی گیری حقوق راهنمایان گردشگري تشکیل شده است. ایجاد تعامل با دیگر تشکّل‌های گردشگری همچون آژانس‌های مسافرتی، هتل‌ها و سایر مجموعه‌های مرتبط، ایجاد زمینه اشتغال برای راهنمایان گردشگري و انسجام قانونی در تبیین نوع وظایف و فعالیت‌های راهنمايان گردشگري از دیگر اهداف این انجمن است

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

انجمن علمی گردشگری ایران

 

توسعه علمي و پژوهشي، نهادينه كردن علوم و سازماندهي اساتيد، پژوهشگران و دانشجويان كشور در راستاي تقويت مؤلفه‌هاي اصلي صنعت گردشگري ضرورتي انكار ناپذير است. انجمن علمي گردشگري ايران به منظور ارتقاي دانش و گسترش پديده صنعت گردشگري و بهبود امور آموزشي و پژوهشي در اين رشته تشكيل شده است. گردشگري به عنوان يك نهاد و فرآيند اجتماعي موجبات ابزار هويت و معرفت ميهمان و ميزبان، توسعه اقتصادي- اجتماعي و تعامل صلح‌آميز ملت‌ها را فراهم مي‌كند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

بنياد پژوهشی پارسه پاسارگاد

 

بنياد پژوهشی پارسه پاسارگاد در مرداد ماه سال 1380 ( آگوست 2001 ) جهت انجام فعاليتهای پژوهشی، آموزشی و ساماندهی مجموعه بزرگ هخامنشی در استان فارس، در محوطه ميراث جهانی تخت جمشيد آغاز به کار کرد. اين بنياد با هدف ايجاد مرکزی جهت پژوهش در زمينه تاريخ و باستان شناسی هخامنشی، حفاظت و مرمت آثار سنگی، ساماندهی محوطه های تاريخی تحت پوشش جهت بازديد کنندگان و سياحان داخلی و خارجی و ارائه خدمات اطلاع رسانی و آموزشی به پژوهشگران، دانشجويان و کارشناسان و همکاری با اين افراد جهت انجام پژوهشهای مورد نظر بنياد تاسيس گرديد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

انجمن گردشگري ورزشي

 

انجمن گردشگري ورزشي ، انجمني است ورزشی و تخصصي ، كه برحسب نياز درتاريخ 9 / 5 / 1384 برطبق مصوبه و تائيد سازمان تربيت بدني جمهوري اسلامي ايران، بعنوان متولي امردرحوزه گردشگري ورزشي تاسيس و مقررگرديد تا اين انجمن برطبق ضوابط ، قوانين ومقررات آيين نامه هاي اداري - مالي و فني ، تحت نظارت فدراسيون ورزش هاي همگاني جمهوري اسلامي ايران فعاليت نمايد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

کانون انجمن های صنفی کارگری راهنمایان گردشگری کشور

 

راهنمایان گردشگری به عنوان پیشانی صنعت گردشگری وظیفه خطیری را به عهده دارند؛ همواره حاصل تلاش بخش‌های دیگر صنعت گردشگری اعم از تورگردانان، حمل و نقل و هتل‌داران توسط ایشان به ظهور می‌رسد. جلب رضایت نهایی مهمان بر عهده راهنمایان است. از این رو همواره رابط و مورد اعتماد بخش‌های مختلف صنعت گردشگری و مهمانان هستند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

دپارتمان گردشگری سلامت

ایران کشوری است با آب وهوایی دلپذیر وتاریخی درخشان که همواره مورد توجه گردشگران و جهانگردان بوده است. در حالیکه در زمستان در دامنه کوههای  زاگرس و البرزش پیستهای اسکی مملو از برف پذیرای ورزشکاران است، در سواحل جنوبی آن از جمله جزیره کیش شناگران و علاقمندان به ورزشهای آبی مشغولند. شاید در کمتر کشوری با پیمودن کمتراز200 کیلومتر می توان از جنگلهای انبوه و سر به فلک کشیده به کویر بکر و خشک و سوزان و پر رمز و راز رسید.این جاذبه ها در کنار جاذبه های تاریخی و مذهبی که مهمترین آن وجود بارگاه منور امام هشتم شیعیان جهان  در مشهد می باشد، ایران را به یکی از مقاصد مهم گردشگری تبدیل کرده است. در این میان سابقة درخشان  و سرشار از افتخار پزشکی در ایران چه در ادوار کهن و طب سنتی  و چه در سالهای اخیر و در طب مدرن سرآمد کشورهای جهان است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

سیری در ایران

پایگاههای اینترنتی دارای ماهیتی پویا هستند و امکان تغییر و جابجایی تصاویر و متون را بدون ایجاد هزینه جدید ممکن می سازند.همچنین افزایش شمار کاربران اینترنت و ظرفیت و قدرت بالای پایگاههای اینترنتی برای تاثیر گذاری بر جوامع موجب افزایش بازاریابی در صنعت گردشگری می شود.مسئولین پرتال سیری در ایران با ایمان و اتکال به خداوند بزرگ و با تکیه بر ارزشهای والای انسانی در میهن عزیزمان ایران که خود از پرچمداران آن در طی اعصار و قرون بوده است، با گامهائی بلند در گذر از دوران پرتلاش،  با رسالت گسترش صنعت توریسم و گردشگری در ایران و با چشم انداز ایران اولین اولویت گردشگران دنیا ، معرفی جاذبه های گردشگری را هدف خود قرار داده اند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

1

شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ایرانیان در ۲۰ مرداد سال ۱۳۸۷ ، در راستای تحقق اصول ۴۳ و ۴۴ قانون اساسی و بر پایه اصول و اهداف قانون تعاون جمهوری اسلامی ایران به شماره ثبت ۳۳۱۲۷۳ در اداره ثبت شرکتها و موسسات تجاری تهران تاسیس گردید

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه آوای طبیعت پایدار

2

موسسه آوای طبیعت پایدار دارای یک شعبه مرکزی است وصرفاً در زمینه آموزش راهنمایان طبیعت گردی (اکوتوریسم) دارای شعبه دیگری در شهرک اکباتان می باشدموضوع فعالیت این موسسه ارائه کلیه خدمات مشاوره ای ، برنامه ریزی ، نظارت و اجرای فعالیتهای تخصصی و پروژه های مختلف در مورد موضوعات زیست محیطی ، منابع طبیعی ، جغرافیایی و علوم وابسته مانند گردشگری ، اکوتوریسم طراحی محیط ، کارآفرینی ، جوامع محلی ، صنایع دستی و.....و نیز مشاوره طراحی و اجرای دوره های آموزشی در زمینه محیط زیست ، توریسم و اکوتوریسم ، میراث فرهنگی و ..... می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

شرکت تخصصی طراوت چهارنگار

3

چارنگار با بهره گیری از مدیران دلسوز و نیروهای متخصص در حوزه هنر و فرهنگ و فناوری و اشنا به گردشگری و مدولباس برپایه توامندی چهارگانه خویش ، روحی ، ذاتی ، ظاهری و تخصصی و با استفاده ار شیوه های نوین تکنولوژی و برپایه چهار عنصر هنر ،زیبایی و تخیل و خلاقیت و ذوق فعالیتش را با هدف غنی خدمت به جامعه وکشورش خودرا همگون ساخته وتلاش می کند با کار و پیگیری مستمر در جهت رشد و توسعه هنر و فرهنگ ایران اسلامی قدم بردارد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

مؤسسه پیام‌آوران ساحل امید

4

تلاش در جهت نهادینه کردن صنعت گردشگری معلولان در جامعه باهدف توانمندسازی و ارتقای سطح روحیه مثبت در افراد دارای معلولیت و فرهنگ‌سازی و تغییر نگرش عمومی نسبت به گردشگری این قشر از جامعه.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه مجمع خیرین قرآن و عترت استان اصفهان

5

آموزش وافزایش سطح علمی وتخصصی مربیان ومدیران قرآنی مناطق مستعدومحروم کشورباحضوراساتیدکشوری وبین المللی،بازدیدازموسسات مطرح قرآنی وگردشگری فرهنگی وتفریحی.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

گلورین - بازار آنلاین محصولات دست ساز خرید و فروش صنایع دستی

6

گلورین، بازار آنلاین محصولات دست‌ساز است که با معرفی دست سازه های خاص و منحصر به فرد و همچنین ایجاد فضایی مطمئن برای خرید و فروش این محصولات، در تلاش است تا ایده‌هایی برای انتخاب و خرید هدیه ای خاص در اختیار مشتریان قرار دهد و نیز به سازندگان این محصولات کمک کند تا از لذت آفریدن دست‌سازه‌های خلاقانه و دیده شدن در فضایی منصفانه، کسب درآمد نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موزه میراث روستایی گیلان

7

موزه های روستایی، تصاویری ملموس از زندگی سنتی‌اند که در آنها می توان معماری، آداب و رسوم، صنایع دستی و هنرهای بومی را از نزدیک مشاهده و زندگی روستایی را تجربه کرد؛ این موزه ها فضایی را فراهم می‌کنند تا مردمان هر سرزمین با گذشته نزدیک پدران و مادران خود آشنا شوند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

انجمن علمی صنایع دستی موسسه فردوس

8

مدیران مؤسسه آموزش عالی فردوس در طی این سال ها توانستند با فراهم کردن بسترهای مناسب برای اساتید و دانشجویان جوابگوی بخش اعظمی از نیاز جوانان علاقه مند به رشته های هنری باشند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

صنایع دستی دوراونتاش

9

تولیـدی صنایع دسـتی دورانتاش با بیش از 400 همکار در رده ها ورشته های مختلف کاری منحصر به فرد را در این زمینه به انجام رسانده است و بی شکهم اکنون تنها تولید کننده عمده صنایع دستی جنوب کشور می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

اصفهان هنر

10

اعتماد به اصفهان هنر ،اعتماد به هنرمندان یکی از بزرگترین استانهای تولید کننده صنایع دستی کشورمان (اصفهان) با ارائه‌ برترین دست آفریده های ملی و بین المللی ‌است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

اسپاتنا

11

فروشگاه اینترنتی اسپاتنا عرضه کننده صنایع دستی با کیفیت و ممتاز اصفهان. دارای نماد اعتماد اکترونیکی و با امکان خرید اینترنتی و ارسال به تمام نقاط ایران از طریق پست.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

انجمن آثار و مفاخر فرهنگی

12

انجمن آثار و مفاخر فرهنگی-که در گذشته «انجمن آثار ملی» نام داشت - در پاییز 1301 هـ .ش و با هدف «ازدیاد علاقه عامه به آثار قدیم تاریخی و علمی و صنعتی ایران و به منظور نگاهداری صنایع مستظرفه و صنایع دستی و حفظ سبک و شیوه قدیم آنها» تأسیس شد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی

13

ميراث فرهنگي شامل آثار باقيمانده از گذشتگان است که نشانگر حرکت انسان در طول تاريخ مي­باشد و با شناسايي آن زمينه شناخت هويت و خط حرکت فرهنگي او ميسر مي­گردد و از اين طريق زمينه­ هاي عبرت براي انسان فراهم مي­ آيد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

صنایع دستی آپادانا

14

شرکت صنایع دستی آپادانا تولید و توزیع محصولات صنایع دستی: میناکاری، فیروزه کوبی، سفال و سرامیک، تندیس و لوح تقدیر، پوشاک، تابلو، ...

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

سوشیان

15

 

صنایع دستی سوشیان بزرگترین تولید کننده صنایع دستی استان قم تولید انواع ظروف مسی ، قلمزنی ، میناکاری ، کیف و کمربند چرم ، فیروزه کوب ، سفره قلمکار ، سرمه و سرمه دان و

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

دیجی غرفه

16

سایت و اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی دیجی غرفه در راستای معرفی و تبلیغ محصولات و دست آفریده های هنرمندان به اقصی نقاط کشور و همچنین ایجاد کسب و کار برای جوانان و سعی در جهت رونق اقتصادی کشور طراحی شده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

صنایع دستی و سمن ها

01 شهریور 1395 7047 کلیک ها

3001

شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانیان

شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ایرانیان در ۲۰ مرداد سال ۱۳۸۷ ، در راستای تحقق اصول ۴۳ و ۴۴ قانون اساسی و بر پایه اصول و اهداف قانون تعاون جمهوری اسلامی ایران به شماره ثبت ۳۳۱۲۷۳ در اداره ثبت شرکتها و موسسات تجاری تهران تاسیس گردید ، این مجموعه به منظور کاهش تصدی گری های دولتی و واگذاری  امور به بخش تعاونی با پذیره نویسی به ارزش اسمی هر سهم یک میلیون دویست هزار ریال که مبلغ پذیره نویسی کارکنان نیز از سوی سازمان تامین گردیده تشکیل شده  است .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

3002

موسسه آوای طبیعت پایدار

موسسه آوای طبیعت پایدار دارای یک شعبه مرکزی است و صرفاً در زمینه آموزش راهنمایان طبیعت گردی (اکوتوریسم) دارای  شعبه دیگری در شهرک اکباتان می باشد.

موضوع فعالیت این موسسه ارائه کلیه خدمات مشاوره ای ، برنامه ریزی ، نظارت و اجرای فعالیتهای تخصصی و پروژه های مختلف در مورد موضوعات زیست محیطی ، منابع طبیعی ، جغرافیایی و علوم وابسته مانند گردشگری ، اکوتوریسم طراحی محیط ، کارآفرینی ، جوامع محلی ، صنایع دستی و.....و نیز مشاوره طراحی و اجرای دوره های آموزشی در زمینه محیط زیست ، توریسم و اکوتوریسم ، میراث فرهنگی و ..... می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

3003

دانشگاه هنر اصفهان

ادانشگاه هنر اصفهان به عنوان محور آموزش عالی رشته های هنری در استان هنر پرور و خطه هنرخيز اصفهان در ابتدا با نام دانشکده پرديس اصفهان و به سال ۱۳۵۵ با هدف تربيت نيروهاي متخصص در زمينه حفظ و نگهداري آثار و ابنيه تاريخي تأسيس شد و به عنوان اولين مرکز آموزش عالي ايران در زمينة مرمت، فارغ التحصيلان دورههاي کارشناسي باستان شناسي، نقاشي، معماري داخلي، ساختمان،شيمي و نساجي را به عنوان دانشجويان مقطع كارشناسي ارشد مرمت ابنيه و كارشناسي ارشد مرمت آثار تاريخي پذيرش نمود. اين دانشكده كه در نخستين دوره فعاليت خود از اقمار دانشگاه فارابي به شمار ميرفت، پس از دومين دوره جذب دانشجو، همزمان با انقلاب شكوهمند اسلامي، تعطيل و مجدداً پس از انقلاب فرهنگي و به سال ۱۳۶۲ بازگشايي شد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

3009

دانشکده صنایع دستی اصفهان

صنایع دستی، از جمله هنرهایی است که با ذوق و سلیقه هنرمند و بر پایه سنت های دیر پای هر مرز و بوم شکل می گیرد. سرزمین ایران هم از جمله کشورهایی ا ست که در زمینه صنایع دستی پیشینه ای دیرینه دارد. در این میان، هنرهایی چون سفالگری ، فلزکاری آثار چوبی، فرش، نگارگری وشیشه از این گونه است که هنرمندان ایرانی به یاری ذوق، سلیقه فردی، باورها، اعتقادات ملی و مذهبی خویش به آفرینش آن ها دست می زنند. نیاز کشور به ارتقای هنرهای یاد شده در سطوح دانشگاهی و علمی با بهره گیری از توان بالقوه و بالفعل هنرمندان صاحب نام این سرزمین از یک سو و ارزش افزوده بالای رشته های صنایع دستی از دیگر سو، سبب شد تا رشته صنایع دستی از سال 1363 در اصفهان راه اندازی شود. در حال حاضر این رشته در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد ( از سال 1386) و دکتری ( از سال 1390) دانشجو می پذیرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

3004

موسسه آموزشی عالی علمی کاربردی میراث فرهنگی صنایع دستی

در حال حاضر 19 مرکز دولتی و 5 مرکز خصوصی تحت نظارت این موسسه می‌باشند.

نظام آموزشی این مراکز به صورت‌ ترمی است . این موسسه با دارا بودن کادر مجرب و اساتید صاحب نظر در ماموریت های سازمان مجری برگزاری دوره های کوتاه مدت، ضمن خدمت و تک پودمانهای مصوب دانشگاه جامع علمی- کابردی است.

در حال حاضر این موسسه دارای 20 رشته کاردانی و  28رشته کارشناسی می باشد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

3005

انجمن علمی صنایع دستی موسسه فردوس

در مقاطع مختلف دانشگاهی از سراسر کشور،  این مرکز را به عنوان یکی از قطب های دانشگاهی و هنرمند پرور در کشور تبدیل کنند .

درواقع مدیران مؤسسه آموزش عالی فردوس در طی این سال ها توانستند با فراهم کردن بسترهای مناسب برای اساتید و دانشجویان جوابگوی بخش اعظمی از نیاز جوانان علاقه مند به رشته های هنری باشند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

3006

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

ميراث فرهنگي شامل آثار باقيمانده از گذشتگان است که نشانگر حرکت انسان در طول تاريخ مي­باشد و با شناسايي آن زمينه شناخت هويت و خط حرکت فرهنگي او ميسر مي­گردد و از اين طريق زمينه­ هاي عبرت براي انسان فراهم مي­ آيد. سازمان ميراث فرهنگي کشور که به استناد قانون مصوب 1364/10/11 تشکيل شده است

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

3008

گلورین - بازار آنلاین محصولات دست ساز خرید و فروش صنایع دستی

گلورین، بازار آنلاین محصولات دست‌ساز است که با معرفی دست سازه های خاص و منحصر به فرد و همچنین ایجاد فضایی مطمئن برای خرید و فروش این محصولات، در تلاش است تا ایده‌هایی برای انتخاب و خرید هدیه ای خاص در اختیار مشتریان قرار دهد و نیز به سازندگان این محصولات کمک کند تا از لذت آفریدن دست‌سازه‌های خلاقانه و دیده شدن در فضایی منصفانه، کسب درآمد نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

3010 

چونک

چونک، فروشگاه اینترنتی صنایع دستی است که امکان دسترسی آسان شما را به دست‌سازه‌های هنری و خلاقانه ایرانی با شناسنامه مشخص، تصاویر و ویدیوهای باکیفیت، گارانتی اصالت، تضمین مناسب‌ترین قیمت و ارسال رایگان فراهم می‌سازد، تا در میان انبوهی از ایده‌های نو و سبک‌های متنوع، به سبک هنری مورد نظرتان دست پیدا کنید. در چونک تنوع وسیعی از کالاهای متفاوت مثل کیف و کفش چرم، پوشاک، مس، آبگینه و شیشه، سفال و سرامیک، چوب، زیورآلات و فرش و هم‌چنین محصولاتی برگرفته از هنر سنتی ایران هم‌چون میناکاری، خاتم‌کاری، قلم‌زنی، فیروزه کوبی برای کادو و هدیه تولد، روز پدر، روز مادر، سالگرد ازدواج، جهیزیه عروس،‌ مناسبت‌های مهم و هدایای سازمانی و تحقق دکوراسیون و چیدمان ایرانی فراهم شده است تا خرید انلاین و لذت‌بخشی را تجربه کنید

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

3011

بازار هنری پرسیس

موسسه آوای طبیعت پایدار دارای یک شعبه مرکزی است و صرفاً در زمینه آموزش راهنمایان طبیعت گردی (اکوتوریسم) دارای  شعبه دیگری در شهرک اکباتان می باشد.

موضوع فعالیت این موسسه ارائه کلیه خدمات مشاوره ای ، برنامه ریزی ، نظارت و اجرای فعالیتهای تخصصی و پروژه های مختلف در مورد موضوعات زیست محیطی ، منابع طبیعی ، جغرافیایی و علوم وابسته مانند گردشگری ، اکوتوریسم طراحی محیط ، کارآفرینی ، جوامع محلی ، صنایع دستی و.....و نیز مشاوره طراحی و اجرای دوره های آموزشی در زمینه محیط زیست ، توریسم و اکوتوریسم ، میراث فرهنگی و ..... می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

3012

صنایع دستی دوراونتاش

فعالیت ما در سال 68 با خریـد محـدود تولیدات محلـی در دزفـول شـروع شـد. رفته،رفته و طی سـالیان با بـرنـامـه ریـزی و دقـت فراوان و بهرگیری از افراد با ذوق وهنـرمنـد شـکل بهتری به خود گرفته به طوری که اینمحصولات جوابگوی سلایق مختلف گـردید. امـروز تولیـدی صنایع دسـتی دورانتاش با بیش از 400 همکار در رده ها ورشته های مختلف کاری منحصر به فرد را در این زمینه به انجام رسانده است و بی شکهم اکنون تنها تولید کننده عمده صنایع دستی جنوب کشور می باشد.نگاه ما همواره به آینده ودر جهت رشد و شکوفائی این صنعت اصیل است

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

3013

اصفهان هنر

اصفهان هنر چنین مرکز خریدی در فضای آنلاین است که در آن مجموعه‌ای از محصولات برتر صنایع دستی ملی ایران انتخاب و گردآوری شده تا شما با صرف کمترین زمان و انرژی آنها را ببینید، مقایسه کنید و در نهایت با اطمینان خاطر از اصالت کالاها، خریدی لذت بخش و متفاوت داشته باشید.

اعتماد به اصفهان هنر ،اعتماد به هنرمندان یکی از بزرگترین استانهای تولید کننده صنایع دستی  کشورمان (اصفهان) با ارائه‌ برترین دست آفریده های ملی و بین المللی ‌است. سیستم توزیع کالا و خدمات مشتریان ما با به‌ کارگیری زیرساختهای استاندارد ، تضمین‌کننده‌ی تحویل به موقع کالا و پشتیبانی پاسخگو است و تجربه‌ی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان می‌آورد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

3014

اسپاتنا

فروشگاه اینترنتی اسپاتنا عرضه کننده صنایع دستی با کیفیت و ممتاز اصفهان. دارای نماد اعتماد اکترونیکی و با امکان خرید اینترنتی و ارسال به تمام نقاط ایران از طریق پست.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

3020

انجمن آثار و مفاخر فرهنگی

انجمن آثار و مفاخر فرهنگی-که در گذشته «انجمن آثار ملی» نام داشت - در پاییز 1301 هـ .ش به همت گروهی از رجال دانشور و علاقه‌مند به آثار تاریخی و حفظ آن‌، بر اساس اساسنامه ای در 14 ماده و با هدف «ازدیاد علاقه عامه به آثار قدیم تاریخی و علمی و صنعتی ایران و به منظور نگاهداری صنایع مستظرفه و صنایع دستی و حفظ سبک و شیوه قدیم آنها» تأسیس شد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

3015

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی

ميراث فرهنگي شامل آثار باقيمانده از گذشتگان است که نشانگر حرکت انسان در طول تاريخ مي­باشد و با شناسايي آن زمينه شناخت هويت و خط حرکت فرهنگي او ميسر مي­گردد و از اين طريق زمينه­ هاي عبرت براي انسان فراهم مي­ آيد. سازمان ميراث فرهنگي کشور که به استناد قانون مصوب 1364/10/11 تشکيل شده است

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

3021

صنایع دستی آپادانا

شرکت صنایع دستی آپادانا تولید و توزیع محصولات صنایع دستی: میناکاری، فیروزه کوبی، سفال و سرامیک، تندیس و لوح تقدیر، پوشاک، تابلو، ...

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

3016 

اتحادیه صنف صنایع دستی اصفهان

با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در سال۱۳۵۷ و انحلال اتاقهای اصناف در سرار کشور و به دنبال آن مسکوت ماندن فعالیت اتحادیه های صنفی، اقدامات اجرائی مرتبط با اصناف در قالب کمیته های امور صنفی ، آغازی شد  ناظر بر اجرای مقررات نظام صنفی اسلامی(در اصفهان نام کمیته جامعه پیشه وران بود) در تیر ماه۱۳۵۹ شورای انقلاب نظام اسلامی ایران، قانون جدید نظام صنفی را تصویب و زیر بنای فعالیت قانونمند سازمانهای صنفی در کشور در چارچوب قانون مذکور پایه گذاری گردید، تا اینکه در سال ۱۳۶۲ انتخابات رسمی اتحادیه های صنفی در اصفهان مورد اجرا گذاشته شد و اولین دوره انتخابات اتحادیه صنف صنایع دستی در تاریخ ۲۴/۰۳/۱۳۶۲ با انتخاباتی مستقل و برگرفته از حضور هنرمندان و پیش کسوتان وقت صنایع دستی با مشخص شدن اولین هیأت رئیسه قانونی آن فعالیتی دوباره را آغاز نموده و تا کنون  ۹دوره انتخابات رسمی برای اتحادیه صنف صنایع دستی ثبت و ضبط گردیده است که آخرین آن در تاریخ ۰۲/۱۱/۹۱ برگزار شده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

3017

سوشیان

صنایع دستی سوشیان بزرگترین تولید کننده صنایع دستی استان قم

تولید انواع ظروف مسی ، قلمزنی ، میناکاری ، کیف و کمربند چرم ، فیروزه کوب ، سفره قلمکار ، سرمه و سرمه دان و

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

3018

دیجی غرفه

بدون شک صنایع دستی در بالا بردن سطح اشتغال و ازدیاد در آمد سرانه تولید ملی و مبادلات فرهنگی نقش برجسته ای داشته و می توان با ایجاد نوآوری در رشته های صنایع دستی و بررسی نیاز بازار و سلایق موجود در کالبد صنایع دستی روح تازه ای دمید و با آشنا کردن جوانان با این رشته ها ماندگاری آنان را تامین کرد.

سایت و اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی دیجی غرفه در راستای معرفی و تبلیغ محصولات و دست آفریده های هنرمندان به اقصی نقاط کشور و همچنین ایجاد کسب و کار برای جوانان و سعی در جهت رونق اقتصادی کشور طراحی شده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید 

3022

کارتک

برخی از ویژگی های این برنامه: نصب کارتک و ثبت نام در آن بسیار ساده است، فروشگاه های طرف قرارداد کارتک را ببینید ، پروفایل و امتیازات خود را ببینید و اصلاح کنید ، از هدایا و تخفیفات ویژه هنگام خرید بهره مند شوید ، با آرامش خیال پرداخت کنید ،رقابتی سالم و آزاد بین عرضه کنندگان کالا ، فروشگاه خود را در کارتک بسازید ، با انتخاب خودتان تبلیغات را ببینید ونظر بدهید و امتیاز بگیرید.

 جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید