مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه علامه طباطبایی

4

مرکز مشاوره محلی امن برای درد دل و گفتگویی است که از نظر شما راز به حساب می آید ما معتقد و مقید به رازداری و حفظ اصل محرمانه بودن حرفهای مراجعینمان هستیم. ما این اطمینان را می دهیم که هرکس دردی دارد دوایی هم دارد و دردهای روان انسان را نمی توان پیش هرکسی ابراز کرد، روانشناس و مشاور فردی است که در این زمینه تخصص نظری و تجربه عملی چندین ساله دارد، هدف مشاوره کمک به فرد برای افزایش توانایی و مواجه شدن، کاهش و حل مشکلات او است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

مركز بهداشت ميانه

113

 

مركز بهداشت ميانه با 28 مركز بهداشتي درماني فعال ، 120 خانه بهداشت داير ، يك مركز مشاوره بيماري هاي رفتاري ، يك مركز متادون درماني ، يك مركز ترك دخانيات ، مركز آموزش بهورزي و يك مركز وازكتومي  و با بهره مندي از حدود 450 نفر كادر بهداشت  ، خدمات بهداشتي را ارائه مي كنند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

مجمع خیرین بهداشت و سلامت استان اصفهان امام هادی (ع)

 

در سال 1386 با حضور تعدادی از خیرین پیشکسوت ،پزشکان ،کارشناسان و نماینده های ارگانها و سازمانهای مرتبط با سلامت با هدف پیشگیری بهتر از درمان و شعار 100=1 کاشت یک دانه پیشگیری، برداشت صد میوه سلامتی تشکیل گردید. و از سال 1389 در کلیه شهرستانهای استان انجمن خیرین بهداشت و سلامت تشکیل و هر سه ماه یکبار نشست مشورتی با رئیس ، مدیر عامل و رابط انجمن شهرستان ها انجام میگیرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

اداره کل مشاوره، بهداشت و سلامت دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان علاوه بر اینکه محیطی برای آموزش، رشد و تکوین شخصیت روحی و اجتماعی دانشجومعلمان به شمار می آید و رعایت اصول بهداشت و سلامتی می تواند ضامن سلامتی دانشجومعلم باشد،  بلکه هریک از این دانشجومعلمان به عنوا معلمان آینده کشور، می توانندپایگاهی مهم جهت تأثیرگذاری بر خانواده و اجتماع نیز باشند که خود منجر به بهبود وضعیت سلامتی در سطح جامعه و کاهش عوارض مالی ناشی از بیماری های مزمن و گسترش روز افزون آن ها نیز می شود. بنابراین ادارات  از طریق ارائه خدمات آموزشی، بهداشتی و سلامتی در سطوح مختلف باید زمینه شکوفایی حرفه ای کارکنان و دانشجومعلمان را فراهم نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

ميگنا

ميگنا يك رسانه مستقل سلامت نگر است در حوزه روان شناسي و بهداشت روان.که در تاريخ 08/08/1388راه اندازی شده است و دارای مجوز فعالیت از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامي است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

معاونت اجتماعی وزارت بهداشت

 

در دهه ۱۳۶۰ خورشیدی که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ادغام حوزه آموزش پزشکی و خدمات سلامت تشکیل شد، در بند ۱۰ قانون تشکیل وزارت‌خانه آمده بود که باید سازمان،‌ موسسه یا بنیادی در این مجموعه برای تسهیل و نظارت بر کار خیریه‌های مرتبط با سلامت تشکیل شود، اما با گذشت ۳۰ سال از آن قانون، چنین نهادی تشکیل نشد و عملا خیریه‌های فعال در حوزه سلامت متولی نداشتند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...