logo white                                صفحه اصلی       اهداف پایگاه       درباره ما       گالری فیلم       تماس باما

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 26 مهر 1400 در این پایگاه 48163 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

ازدواج آسان و سمن ها

کانون ازدواج آسان

4

کانون ازدواج آسان در کرج مفتخر است با ارائه بهترین ها و طی 10 سال سابقه در زمینه برگزاری مراسم عروسی، با شعبات مختلف در سطح البرز در خدمت همشهریان خود در سطح  کرج باشد.خدماتی که در این کانون به زوج های جوان ارائه می کند با کیفیتی مطلوب و کم نظیر می باشد و جهت ساختن شبی خاطره انگیز و رویایی برای عروس و داماد عرضه می شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

خانه تاب آوری

113

 

نشست تخصصی انجمن ازدواج وخانواده کشور با موضوع تاب آوری زوجین در سالهای نخستین زندگی مشترک در محل آمفی تئاتر سرای محله مرزداران برگزار شد.این جلسه با حضور اعضای این انجمن، مشاوران، درمانگران و مدرسین حوزه خانواده و ازدواج همراه بود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

عروسی با ما

 

"عروسی با ما" سعی دارد اطلاعات کاملی از تمامی کسب و کارهایی که در زمینه برگزاری مجالس عروسی فعالیت دارند را با وسواس زیاد جمع آوری کند و علاوه بر کمک به صاحبان این کسب و کارها برای معرفی خدمات خود، به تازه عروس و دامادها نیز جهت انتخاب بهترین ها کمک کند. ما در «عروسی با ما» سعی خواهیم کرد علاوه بر گرد آوری اطلاعات کامل در یک مکان، از صاحبان کسب و کارها نیز بهترین تخفیفات ممکن را گرفته و در اختیار شما قرار دهیم. علاوه بر این شما با گفتگو و مشاهده نظرات سایر کاربرانی که قبلا تجربه استفاده از خدمات این کسب و کارها را داشته اند میتوانید با خیال راحت تری انتخاب کنید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج

 

سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تنها مرجع رسمی کشور جهت ثبت نام متقاضیان تسهیلات یاد شده می باشد. شایان ذکر است سامانه این بانک، هیچگونه ارتباطی با وب سایت کـندو و سایر سایت های فعال در این زمینه ندارد و متقاضیان می توانند بطور مستقیم نسبت به ثبت نام خود در سامانه یاد شده اقدام نمایند .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

جمعیت خیریه نیک اندیش

 

جمعیت نیک اندیش با اخذ مجوز های رسمی و شماره ثبت 38272 در سال 1388 تأسیس و فعالیت را با هدف کاهش آسیب ها و معضلات اجتماعی و همچنین با تمرکز بر حمایت و توانمند سازی زنان و کودکان بی سرپرست آغاز نموده است. جمعیت نیک اندیش سازمانی غیردولتی- غیر سیاسی- مستقل و مردم نهاد است که برای رفع محرومیت و کمک به اقشار نیازمند، به ویژه زنان و کودکان نیازمند، کمک و حمایت با انگیزه والای انسان دوستی و کمک به هم نوع در سطح کشور فعالیت می کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه خیریه طلوع فرجام

 

هدف اصلی از تاسیس موسسه خدمت به خلق خدا برای رضای خدا. و دو هدف جزئی:1-تسهیل امر ازدواج،2-اشتغالزایی میباشد.

موسسه خیریه طلوع فرجام نیک در سال 1392با شماره ثبت 577 وزارت کشور تاسیس  ورسما فعالیت خود را با سه بخش شروع نمود.

معاونت اقتصادی به منظور اشتغال زایی برای مددجو ها.

معاونت فرهنگی و آموزشی به منظور فرهنگ سازی برای ازدواج و اشتغال

معاونت اداری مالی به منظور ساماندهی و سازماندهی بخش های مختلف

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

خیریه وصال

 

در حال حاضر خیریه وصال در هر ماه به تعداد حداقل ۳ مورد کمک هزینه ازدواج برای نیازمندان و تهیه لوازم زندگی (جهیزیه) اعانت می نماید که امیدواریم با مشارکت نیکوکاران خداجو بتوانیم بر تعداد اعانت ها و تهیه لوازم زندگی بیافزاییم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

شبکه ی فعالین ازدواج (شفا )

 

شبکه ی فعالین ازدواج (شفا )استان برگزاری ازدواج به هنگام -آگاهانه -آسان و پایدار را با کمترین هزینه و با کیفیت ترین  همراه آموزش مستمر -سفر های زیارتی - هدایای فرهنگی به عهده گرفته است .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

مجمع توسعه و ترویج ازدواج آسان جوانان مهر

 

مجمع توسعه و ترویج ازدواج آسان جوانان مهر ، از سال 1380 تاسیس، در راستای تحقق اصل دهم قانون اساسی و تحقق مصوبه 564 شورای عالی انقلاب فرهنگی ، با هدف ترویج فرهنگ ازدواج آسان و اسلامی و تحکیم بنیاد خانواده و رفع موانع و مشکلات موجود در ازدواج جوانان ، فعالیت خود را با بهره مندی از نظرات و پیشنهادات علماء، کارشناسان و صاحب نظران آغاز نمود. دراین راستا جهت ارائه خدمات شایسته ، به گروه های هدف با نیازسنجی های میدانی طرح های زیر تدوین و به زوجین ارائه می گردد

.جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه کلبه آسمانی

 

موسسه کلبه آسمانی از سال 94 با مجوز رسمی از وزارت ورزش و جوانان شروع به فعالیت کرده و محور فعالیت موسسه اجتماعی،سلامت روانی،ازدواج و تحکیم خانواده می باشد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

موسسه خیریه نگین خیرین کاشان

موسسه خیریه نگین خیرین کاشان متولی نگهداری فرزندان بی سرپرست و بد سرپرست در چهار مقطع سنی است که بصورت هیئت امنایی و تعیین هیئت مدیره با نظارت سازمان بهزیستی اصفهان با اهداف ذیل اداره می شود.

بزرگترین هدف این مجموعه علاوه بر اسکان و تعلیم و تربیت کودکان بی سرپرست در یک محیط آرام (شبیه به یک خانواده) تا پایان زمان تحصیلات ، اشتغال و ازدواج می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

خیریه حضرت زینب(س)

خیریه حضرت زینب(س)به همّت سید مهدی مهدوی برادر شهیدان مهدوی، به صورت غیر رسمی در اوایل جنگ تحمیلی با هدف کمک رسانی به رزمندگان اسلام در جبهه های حق علیه باطل شروع به کار کرد. و با تهیه اقلام ضروری رزمندگان فعالیتهای خود را ادامه داد و با پایان جنگ، با تغییر در اهداف، این بار کمک به محرومین و نیازمندان واقعی و زدودن چهره ی فقر از جامعه را سرلوحه ی خود قرار داد. سال1378 آغاز رسمی فعالیت های این موسسه با شماره ثبت 197 بود. با گذشت بیش از سه دهه از شروع به کار این خیریه هم اکنونحدود 1000 خانوار نیازمند را تحت پوشش دارد و صدها مورد کمکهای موردی متفرقه بدون پرونده مددجویی را پشتیبانی و کمک رسانی می کند. این موسسه کاملاً غیردولتی و تنها به مدد خداوند، ائمه اطهار و خیّرین بزرگوار این راه سخت را تا بدین جای پیموده تا کمتر شاهد فقر در جامعه باشیم.محدوده ی کمک رسانی خیریه حضرت زینب(س)تنها به شهر کرمان ختم نشده و مناطق و روستاهای اطراف نیز از کمکهای خداپسندانه بی نصیب نمانده اند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

موسسه خیریه دختران ولیعصر (عج)

موسسه خیریه دختران ولیعصر (عج) اولین سمن : سازمان مردم نهاد (NGO) استان خراسان جنوبی (بیرجند) با شماره ثبت 63 در اسفند ماه 84 پروانه تاسیس خویش را با مجوز شماره 20402/1 به تاریخ 84/07/03 وزارت کشور (استانداری خراسان جنوبی ) برابر اختیارات مندرج در اساسنامه آغاز نمود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با تشکر از حامیان و خیرین خوب این موسسه توانسته است بخشی از نیاز های ایتام و بیماران و نیازمندان را برطرف کرده و می کوشد تا نیازمندان بیشتری را تحت پوشش خود قرار گیرد.

ما از افراد و اشخاصی که توانایی کمک به این ایتام را دارند تقاضا می کنیم در صورت امکان بخشی از درآمد ماهیانه یا هر مبالغی که در حد توان شان است ، حتی مقدار کم برای مثال ده هزار تومان را به موسسه اهدا کنند تا بتوانیم نیازِ نیازمندان بیشتری را برطرف کنیم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

موسسه خيريه مشکل گشا حضرت علي عليه السلام

14

موسسه خيريه مشکل گشا حضرت علي عليه السلام به عنوان يک سازمان مردم نهاد به همت جمعي از اعضا هيئت امناء صندوق قرض الحسنه حضرت علي عليه السلام، خيرين و معتمدين نيک انديش راه اندازي شده تا با تحت پوشش قرار دادن گروهي از فرزندان عزيز اين ملت که فقر دامنگير آن ها شده است ، به آنان براي ساختن آينده اي خوب و اميد بخش کمک کنند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

موسسه خیریه ارتقای کیفیت زندگی زنان آتنا

موسسه خیریه ارتقای کیفیت زندگی زنان آتنا موسسه ای غیردولتی و غیرانتفاعی است که در دی ماه سال 1393 در دو حوزه پیشگیری و مداخله در آسیب های اجتماعی با هدف توانمندسازی زنان و دختران، با مجوز رسمی سازمان بهزیستی و به شماره ثبت 35202 شروع به فعالیت نموده است. حمایت از خانواده های تحت پوشش آتنا در زمینه های آموزشی، پشتیبانی مالی، کارآفرینی و آموزش مرتبط با اشتغال، پزشکی و روان شناسی انجام می شود

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

خدمات جهیزیه و هزینه ازدواج - کمیته امداد امام خمینی

4

کمیته امداد امام(ره) به عنوان یک نهاد اجتماعی و به منظور وظایف و مأموریت های ذاتی خود در یاری رسانی به نیازمندان و رفع نیازهای مختلف آنان، از سال ۱۳۷۰ برنامه وسیعی برای تأمین بخشی از هزینه‌های ازدواج در خانواده‌های نیازمند با رویکرد تحکیم و تقویت بنیان خانواده تدارک دیده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

موسسه خیریه نیکوکاران شریف

113

 

باز هم به رسم هر سال قصد داریم تعدادی نو عروس را تا خانه بخت همراهی کنیم. سال گذشته با همت و یاری شما نیکوکاران عزیز موفق به تهیه 50 جهیزیه شدیم. امسال گامی بزرگ تر برداشته ایم و تصمیم داریم 100 جهیزیه برای 100 نوعروس نیازمند که داشتن نعمت پدر محروم هستند و به دلیل مشکلات شدید مالی قادر به تأمین جهیزیه نیستند، تهیه نماییم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

موسسه خیریه قدر علوی

 

خدمات دریافتی مددجویان توسط خیریه تهیه جهیزیه، تامین وام، ودیعه مسکن، سبد ارزاق، سیسمونی، مشاوره رایگان، پرداخت دیه، مهیا نمودن امکانات اولیه ازدواج جوانان و اشتغال زایی ودرمان مددجویان و غیر مددجویان،  خرید لوازم التحریر ایتام و کاریابی و میباشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

موسسه ازدواج آسان هفت آسمان

 

 

موسسه ازدواج آسان هفت آسمان با هدف ترویج سنت حسنه ازدواج اقدام به برگزاری مراسم جشن عروسی با کیفیت مطلوب و هزینه بسیار مناسب در بندرعباس مینماید. شما میتوانید با انتخاب طرح دلخواه، نحوه برگزاری جشن عقد و عروسی خود را از صفر تا صد تعیین کنید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 


موسسه خیریه حامیان مهر حکیم

1

این موسسه در تاریخ 1390/12/1 به همت هم اندیشی عده ای از خیرین محترم تهران وپس از ثبت در ثبت شرکتهای تهران با مجوز سازمان بهزیستی استان تهران وبه صورت استانی وبه منظور انجام کلیه ی امور عام المنفعه و حمابت های مادی و معنوی از خانواده های نیازمند ،معلولین و سالمندان ،فرزندان بی سرپرست ، بدسرپرست ،زنان سرپرست خانوارو بی سرپرست و کودکان خیابانی وآسیب دیدگان اجتماعی در قالب پرداخت کمک هزینه ی درمان ،تحصیلی ،لوازم ضروری زندگی ،لوازم کمک پزشکی و توانبخشی ، مسکن ،جهزیه و ازدواج ، معاش ،ارزاق،پوشاک ،ایاب وذهاب ، دیون ، اشتغالزایی،آموزش مهارت فنی و حرفه ای و تشکیل گردید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

بهار نکو

2

در اسفند ماه سال ۱۳۸۹ با همکاری استانداری فارس، معاونت بهداشت و دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، مرکز تخصصی آموزش و مشاوره خانواده بهار نکو، بصورت رسمی آغاز به کار کرد. این مرکز با هدف ترویج فرهنگ اسلامی-ایرانی ازدواج، و تقویت و تحکیم بنیان خانواده، به عنوان مهم ترین کانون رشد و تعالی انسان، اقدام به ایجاد واحدهای جامع مشاوره، آموزش های قبل آموزش های قبل از ازدواج (متن: هاتف)، و آموزش های بعد از ازدواج و خانواده نموده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره مهر

3

كمك به رفع مشكلات كاركنان و خانواده هايشان در حيطه های پيش از ازدواج، خانواده، تربيت فرزند، تحصيلی شغلی، روان درمانی، اضطراب، افسردگي، وسواس، ترسهای مرضی، روانپزشكی، . جهت ارتقاء رضايت فرد از زندگی، احساس امنيت و آرامش در شغل و خانواده و افزايش كارايی پرسنل در محيط كار

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

مؤسسه خیریه‌ عترت‌ بوتراب

4

تأمین کمک‌هزینه تحصیلی فرزندان و حمایت ویژه برای ارتقای آنان

ساخت و یا تأمین کمک‌هزینه و اجاره‌بهای مسکن

تأمین هزینه‌های درمانی و دارویی و اعمال جراحی

تأمین جهیزیه و کمک‌هزینه ازدواج

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

مشاورانه

5

جدیدترین مقالات در زمینه: مشاورانه ، مشاوره خانواده ، ازدواج ، مشاوره تلفنی ، تست روانشناسی ، مشاوره روانشناسی ، جنسی ، اختلال روانی ، استخدام روانشناس و روانسنج ، تست روانشناسی و شخصیت شناسی ، می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه خانواده سلامت بنیان

6

موسسه خانواده سلامت بنیان یک سازمان مردم نهاد است که با همت جمعی از متخصصان حوزه های مختلف چون روانشناسی، پزشکی، جامعه شناسی، مذهبی و حقوقی تشکیل شده و از استانداری تهران مجوز دریافت نموده است و هدف آن ارتقا سطح آگاهی عموم مردم در زمینه مواردی که منجر به تحکیم نهاد خانواده می گردد وهمچنین اجرای طرحها و برنامه هایی به جهت پیشگیری از اختلافات خانوادگی و طلاق و دیگر آسیبهای روانی و اجتماعی مرتبط با خانواده در شرایط عادی و بحرانی و همچنین اجرای برنامه ها و طرح هایی در جهت آسان سازی و ترویج ازدواج و همسان گزینی و همسرگزینی می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

خانواده ایرانی

7

بیانات رهبر در خطبه‌های عقد درباره ازدواج و تشکیل خانواده.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه خيريه معراج امام حسن مجتبي (ع)

8

موسسه خيريه معراج امام حسن مجتبي (ع)با هدف برگزاري كلاس هاي آموزش قران و بهداشت در خانواده و صندوق وام قرض الحسنه محلي توسط حاجيه خانم و حاج اقاي متين زاده در سال ١٣٧٠ تأسيس شد كه باتوجه به مرور زمان و شناخت نياز بيشتر مشكلات منطقه به كمك دوستان و اعضاء خانواده اين خدمات گسترش يافت كه در حال حاضر به كمك ٣ كارگروه ورزش-درمان -ازدواج آسان كه از ١٧ پزشك خير متخصص و ٢٠ نَفَر از خيرين و متخصصان ديگر به ٣٥٠ خانواده به صورت سازمان يافته در راستاي كاهش آسيب هاي اجتماعي خدمات آرائه ميگردد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

سایت تالار وب

9

سایت تالار وب ، یک وب سایت جامع در مورد معرفی تالارهای پذیرایی و مجموعه های تشریفاتی می باشد این سایت در سال ۱۳۸۸ فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و با همت مسئولین و مدیریان محترم تالارهای پذیرایی توانسته خدمتی ناچیز در تسهیل مراسم ازدواج و ترویج ازدواج به جوانان عزیز ایرانی داشته باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

سایت بانک تالار

10

سایت بانک تالار جهت تسهیل در آشنایی و انتخاب شما عروس و دامادهای گرامی با تالار پذیرایی مورد نظر در مرحله جمع آوری اطلاعات تالار و باغ های عروسی می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

سوربان

11

سایت سوربان با هدف پاسخگویی به تمام نیازمندیهای عروسی از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه نه تنها اطلاعات جامعی را در مورد نیازمندی های عروسی در اختیار کاربران قرار میدهد بلکه مجله کاملی از آخرین و جدیدترین مدهای روز عروسی دنیا نیز هست.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

ازدواج دانشجویی

12

اصطلاح ازدواج دانشجویی نخستین بار از سوی یکی از استادان دانشگاه تهران پیشنهاد شد و اولین جشن ازدواج در زمستان سال 1376 با کمک نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید بهشتی و با شرکت 60 زوج از دانشجویان این دانشگاه برگزار شد. این رویکرد در سال های بعد در سایة پیام مقام معظم رهبری، حمایت نهادهای مختلف و هدایای بخش های مختلف دولتی و تبلیغات رسانه ها - به ویژه صدا و سیما- به تدریج با اشتیاق بیشتری روبه رو شد؛ به گونه ای که شمار ازدواج های دانشجویی در سال 1378 به هزار و در سال 1381 به چهار هزار مورد رسید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

  کانون ازدواج آسان جوانان

13

کانون ازدواج آسان در کرج مفتخر است با ارائه بهترین ها و طی 10 سال سابقه در زمینه برگزاری مراسم عروسی، با شعبات مختلف در سطح البرز در خدمت همشهریان خود در سطح  کرج باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

مجمع توسعه و ترویج ازدواج آسان جوانان مهر

14

مجمع توسعه و ترویج ازدواج آسان جوانان مهر ، از سال 1380 تاسیس، در راستای تحقق اصل دهم قانون اساسی و تحقق مصوبه 564 شورای عالی انقلاب فرهنگی ، با هدف ترویج فرهنگ ازدواج آسان و اسلامی و تحکیم بنیاد خانواده و رفع موانع و مشکلات موجود در ازدواج جوانان ، فعالیت خود را با بهره مندی از نظرات و پیشنهادات علماء، کارشناسان و صاحب نظران آغاز نمود. دراین راستا جهت ارائه خدمات شایسته ، به گروه های هدف با نیازسنجی های میدانی طرح های زیر تدوین و به زوجین ارائه می گردد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه ازدواج آسان هفت آسمان

15

موسسه ازدواج آسان هفت آسمان با هدف ترویج سنت حسنه ازدواج اقدام به برگزاری مراسم جشن عروسی با کیفیت مطلوب و هزینه بسیار مناسب در بندرعباس مینماید. شما میتوانید با انتخاب طرح دلخواه، نحوه برگزاری جشن عقد و عروسی خود را از صفر تا صد تعیین کنید. مناسب بودن قیمت طرح ها به هیچ وجه از کیفیت خدمات پذیرایی نمیکاهد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

طرح پیوند مهر ایران

17

جامعه هدف این طرح ، افرادی هستند که در سن ازدواج بوده و یا قصد ازدواج در آینده اي نزديک را دارند .در اين طرح افراد مي توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه ويژه پس انداز طرح يکم پيوند مهر ايران، از تسهيلات قرض الحسنه کمك هزينه ازدواج اين بانك تا سقف ۴۰۰ ميليون ريال با كارمزد ۴ % برخوردار گردند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

خیریه همت

18

خیریه همت با اولويت گره گشایی موثر از خانواده هاي نيازمند تاسيس شده است و موضوعات با همفکری دوستان بررسی و به شکل مقتضی اقدام می شود.

خیریه همت رسانه مهربانی است و شعار محوری آن این است:

#یک_خانواده_هستیم

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...