logo white                                صفحه اصلی       اهداف پایگاه       درباره ما       گالری فیلم       تماس باما

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 26 مهر 1400 در این پایگاه 48163 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

فرهنگی اجتماعی

موسسه اجتماعی - فرهنگی یاس

1

به همت جمعی از زنان ومردان فعال در عرصه های اجتماعی و فرهنگی در سال 1378 تأسيس و به شماره 12840 ثبت و پس از آن فعالیت خود را آغاز کرد. هدف موسسه حمايت از دختران بي‌سرپرست و يا فاقد سرپرست مؤثر و خانواده‌هاي نيازمند آنان تعريف شده است. دختراني كه آرزوهاي بزرگي در سر مي پرورانند و اميد به آينده‌ي روشن، فرصت‌هايي براي بهتر زيستن، تلاش براي ارتقاي توان علمي و تحصيلي،آموزش مهارت هاي زندگي، تشكيل خانواده و يافتن شغل مناسب از جمله ایده آل های آنهاست. زنان و دختران توانمند بايد بتواند بستري مناسب براي درخشيدن و از قوه به فعل رسيدن توانمندي‌هايشان به دوراز آسيب‌ها، تهديدات اجتماعي و ناهنجاري هاي محيط پيرامون بوجود آورند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

مؤسسه‏ آموزشی ‏و‏ پژوهشی امام خمینی(ره)

113

 

مؤسسه‏ آموزشی‏و‏پژوهشی امام خمینی(ره) تحت نظارت عالیه مقام معظم رهبری «دامت‌بركاته» اداره می‏شود و رییس و مدیر آن از سوي رهبر معظم انقلاب«مدظله‌العالي » تعيين مي‌شود. در حال حاضر، اين مهم از سوي معظم‌له به فيلسوف و حكيم فرزانه حضرت استاد علامه محمدتقي مصباح يزدي دامت‌بركاته واگذار شده است. ايشان به‌عنوان يك فقيه، مفسر، فيلسوف، ژرف‌انديش متفكر و آينده‌نگر و صاحب‌نظر در مسايل اساسي اسلامي، از ديرباز، مسايل و مشكلات حوزه‌هاي علميه و نيازهاي جامعه و نظام اسلامي را به ‌صورت عميق شناخته و در راستاي آن به ارائه طرح‌ها و برنامه‌هاي بديع پرداخته‌اند كه از آن جمله می توان به تأسيس مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره)، و هدايت، مديريت و توسعه كمي و كيفي آن اشاره کرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

دانشکده علوم اجتماعی

 

دانشکده علوم اجتماعی با تجربه نزدیک به پنج دهه فعالیت آموزشی و پژوهشی به عنوان عضوی از دانشگاه بزرگ تهران، توانسته است جای پای خود را به عنوان سردمدار فعالیت علمی در حوزه علوم اجتماعی و ارتباطات، محکم کند و تغییر و تحولات بسیاری را در جهت پیشرفت کمی و کیفی خود به انجام رساند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه یاران نگار (عج)همدان

موسسه یاران نگار (عج)همدان در سال 1394توسط مشاور محترم وزیر کشور بعنوان دبیرخانه دائمی هم اندیشی سازمان های مردم نهاد خیریه و نیکوکاری کشور معرفی شد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی

«موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی» به عنوان تنها مرکز پژوهشی سازمان تامین اجتماعی در سال 1371 فعالیت خود را آغازنمود. بیانیه ماموریت این موسسه ارائه انواع خدمات پژوهشی، آموزشی و مشاوره ای، همچنین اطلاع رسانی با هدف ارتقای دانش تامین اجتماعی بوده و همواره با  ارایه دیدگاه ها و راهکارهای علمی در راستای سیاست گذاری‌های موثر به منظور دستیابی سازمان به اهداف عالیه نظام تامین اجتماعی کشور، کوشا بوده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران

 

بر اساس اساسنامه مؤسسه، بخش‏های مختلف پژوهشی زیر نظر رئیس فعالیت می‏کنند. این بخش‏ها می‏توانند به تناسب نیازها و با تشخیص رئیس مؤسسه اضافه شوند. در هر بخش کارشناسان پژوهشی و دستیاران تحقیق حضور دارند و کلیه فعالیت‏های مؤسسه نیز تحت نظر شورای پژوهشی و نهایتاً زیر نظر رئیس دانشگاه تهران به انجام می‏رسد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

انجمن مددکاران اجتماعی ایران

 

انجمن مأموریت اصلی خود را کمک به حوزه سیاستگذاری اجتماعی در کشور، حساس سازی و آگاهسازی عموم جامعه در راستای گسترش سلامت اجتماعی و تقویت حرفه یاورانه مددکاری اجتماعی به لحاظ صنفی و منزلتی تعیین کرده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه کار و تامین اجتماعی

 

موسسه کار و تامین اجتماعی به عنوان بازوی پژوهشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در راستای رسالت خود برای غنی تر کردن ذخیره دانش، ارتقاء فرهنگ پ‍ژوهش و نزدیک کردن حوزه‌های نظری دانش با حوزه‌های اجرایی، از پایان‌نامه‌های دکتری حمایت می‌کند

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

انجمن مطالعات اجتماعي حوزه

 

کاستي هاي جامعه شناسي غربي و ظرفيت هاي موجود در منابع اسلامي در موضوع هاي اجتماعي عده اي از متخصصان حوزوي رشته علوم اجتماعي را بر آن داشت تا در قالب انجمن مطالعات اجتماعي ، گرد هم آيند و زمينه ساز تعميق و توسعه مباحث اجتماعي در حوزه علميه باشند .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

انجمن رفاه اجتماعی

 

انجمن رفاه اجتماعی ایران فعالیت خود را در سال ۱۳۸۰ زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دسته بندی علوم پایه آغاز نمود. بر اساس داده های ثبت شده در سیویلیکا انجمن رفاه اجتماعی ایران تاکنون ۱ کنفرانس را برگزار نموده و یا درحال برگزاری است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

انجمن اجتماعی نگرش نو

سال ۱۳۹۵ انجمن اجتماعی نگرش نو در ماه عقرب همین سال در جلسۀ نوبتی شورای رهبری این انجمن رسماً تصویب شد. تدوین پلان استراتژیک این انجمن توسط کمیسیون تدوین پلان استراتژیک شامل اعضای هیئت رهبری این انجمن اجتماعی در دستور کار قرار گرفت. در پلان استراتژیک انجمن، تهدید‌ها و چالش‌های که این انجمن با آنها مواجه می‌شود، شناسایی شده و در کنار آن نیز اقدامات مورد نیاز برای استفاده از فرصت‌های پیش‌روی این انجمن مدّ نظر قرار گرفته است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان

tebyan.net

سازمان تبليغات اسلامي با توجه به رويكرد خود مبني بر استفاده از فناوري روز در ترويج و گسترش فرهنگ اسلامي و در امتثال سياستهاي ابلاغي از سوي مقام معظم رهبری، توجه ويژه اي به بهره گيري از فناوري اطلاعات در اجراي ماموريتهاي خود نموده و در اين رويكرد، مؤسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان را در سال 1380 تأسیس نمود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

پرتال فرهنگی راسخون

rasekhoon

« پرتال فرهنگی راسخون » با هدف ترویج و تبیین فرهنگ و معارف اصیل اسلامی و ارتقاء ارزش‌های دینی و مذهبی نسل جوان و اطلاع رسانی اخبار در حوزه‌های مختلف تأسیس شده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...