logo white                                صفحه اصلی       اهداف پایگاه       درباره ما       گالری فیلم       تماس باما

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 26 مهر 1400 در این پایگاه 48163 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

فرهنگی هنری

موسسه فرهنگی هنری پرواز

1

این موسسه با هدف آموزش، پژوهش و تولید در عرصه فرهنگ و هنر و برگزاری دورهای آموزشی و کارگاهی و برپایی جشنواره های فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ و هنر بین اقشار مختلف جامعه و جهت دهی به استعداد هنرجویان و مرتبطین با این مجموعه در سال 1395 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اجازه فعالیت گرفت.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

موسسه آوای هنر سلامت

113

این موسسه با هدف ارتقای سطح دانش و بینش عمومی در حوزه نظام سلامت با استفاده از بسترهای فرهنگی و هنری کشور و رویکرد ترویج اشاعه فرهنگ و هنر اصیل ایرانی اسلامی و وظایف قانونی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعالیت خود را آغاز نموده است که تهیه و تولید سریال ها و فیلم های تلویزیونی، ویدیویی، انیمیشن، کوتاه، بلند و مستند اعم از داستانی، آموزشی، صنعتی و تاریخی را در دستور کار خود دارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

موسسه فرهنگی هنری سخن پردازان خواجه نصیر

اين مؤسسه در سال ۱۳٨۱ به شماره ثبت : ۱۵٨۹٨ به‌منظور نيل و تحقق پاره‌اي از اهداف پژوهشگاه (كه برخي از آن‌ها در ذيل آمدهاست) و با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي تأسيس شده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

مؤسسه فرهنگی هنری صبا

مؤسسه فرهنگی هنری صبا در سال 1381 به عنوان یکی از کانون‌های حفظ، اشاعه و ارائه فرهنگ و هنر ملی ایران و مرکز گفتگو، تعامل و تبادل نظر هنرمندان کشورمان با مدیریت، ساماندهی و اجرای رخدادهای هنری ایران و جهان اسلام، برگزاری دوسالانه‌های بین‌المللی و ملی هنرهای تجسمی، جشنواره‌های هنری، نمایشگاهها، همایش‌ها و نشست‌های تخصصی و پژوهشی هنر ... و راه‌اندازی بزرگترین بانک جامع اطلاعاتی هنر ایران با عضویت دهها هزار هنرمند در حوزه‌های مختلف و همچنین در عرصه اقتصاد هنر و خرید و فروش آثار هنری، انتشار نشریات ادواري در مناسبتهای فرهنگی هنری راه‌اندازی شد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

شرکت تخصصی طراوت چهارنگار

شرکت تخصصی طراوت چهارنگار از موسسات هنری چندمنظوره ش پ ۹۲۱ و موسسه فرهنگی دیجیتال ش پ ۷۹۹۲ و نشر هزاررنگ ش ث ۱۰۵۵۲ وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی و ثبت شرکت بازاریابی و تجارت الکترونیک چارنگار با بهره گیری از مدیران دلسوز و نیروهای متخصص در حوزه هنر و فرهنگ و فناوری و اشنا به گردشگری و مدولباس  برپایه توامندی چهارگانه خویش ، روحی ، ذاتی ، ظاهری و تخصصی و با استفاده ار شیوه های نوین تکنولوژی و برپایه چهار عنصر هنر ،زیبایی و تخیل و خلاقیت و ذوق  فعالیتش را با هدف  غنی خدمت به جامعه وکشورش خودرا  همگون ساخته وتلاش می کند با کار و پیگیری مستمر در جهت رشد و توسعه هنر و فرهنگ ایران اسلامی  قدم بردارد ، بکوشد و عقب ننشیند . ودرمیان چهارحوزه انتخابی از موضوعات وزارت ارشاد چهارحوزه  فعالیت   امور فرهنگی ، هنری ، فناوری و گردشگری را با ثبت موسسه فرهنگی هنری چند منظوره ،و موسسه فرهنگی دیجیتال  برگزیده ایم .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه فرهنگی هنری آوای مهربانی

موسسه فرهنگی هنری آوای مهربانی با هدف مشارکت در شناخت، حفظ و اشاعه ميراث فرهنگي و هنري ايران، تاسیس گردید. از خطوط اصلی کاری این نشر فعاليت پژوهشي در زمينه های تاريخی، فلسفي و مسائل نظري فرهنگ و هنر ايران می باشد. سبک اصلی آثار آوای مهربانی موسیقی اصیل ایرانی می باشد. آثار هنرمندان بنامی همچون: عبدالله دوامی، یحیی زرپنجه، ابوالحسن صبا، غلامحسین درویش (درویش خان) و... از سوی این انتشارات منتشر گردیده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه مطالعاتی رویش دیگر

هدف اصلی مؤسسۀ مطالعاتی «رویش دیگر» تلاش برای ارتقاء سطح خردورزی شهروندان از طریق بسط و ترویج علوم انسانی و ارائۀ رویکردی فلسفی، انتقادی و زیبایی‌شناختی به هنر و حوزه‌های دیگر دانش است؛ به عبارت دقیق‌تر، مؤسسۀ «رویش دیگر» مؤسسه‌ای مطالعاتی است که با هدف مطالعه و پژوهش در حوزه‌های فلسفه، منطق و تفکر انتقادی، روان‌شناسی و تعلیم‌وتربیت، جامعه‌شناسی، ادبیات و ادراک هنر، و همچنین تشکیل کارگروه‌ها و گروه‌های باهم‌خوانی و متن‌خوانی دربارۀ موضوعات متنوع و متفاوت در این حوزه‌ها، پا گرفته است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه فرهنگی هنری عصر تعادل پویا

موسسه فرهنگی هنری عصر تعادل پویا با موضوع فعالیت هایی نظیر برگزاری همایشهای فرهنگی انجام فعالیتهای انتشاراتی ، عرضه محصولات فرهنگی مانند کتاب ، مطبوعات و ، برگزاری آموزشهای مهارتی فرهنگی و فعالیتهای دیگری از این دست در تاریخ ۲۴/۴/۹۴ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز اخذ نموده و زین پس به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه سرمایه گذاری تجارت خاورمیانه فعالیت خواهد نمود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه فرهنگی شهید شوشتری

دفتر موسسه فرهنگی شهید شوشتری به همت علاقه مندان به این شهید والا مقام و با اهدف گسترش فرهنگ ایثار و شهادت ترویج فرهنگ وحدت مبارزه فرهنکی با پدیده شوم تروریسم تاسیس گردیده

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه پادان

موسسه فرهنگی هنری پژوهش و اجرای دست آوردهای نو یا به اختصار پادان از معدود موسسات فرهنگی هنری چند منظوره در تهران می باشد که با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران و با شماره ثبت ۴۰۳۰۸ در زمینه سینما، موسیقی، نشر، پخش، تبلیغات، ساخت فیلم صنعتی، فیلم آموزشی، فیلم داستانی بلند و کوتاه، برنامه های تلویزیونی، انیمیشن، نرم افزارهای رایانه ای و اجرای طرح های پژوهشی، اجازه فعالیت رسمی دارد. پادان از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را در زمینه فیلمسازی و موسیقی آغاز کرده است. جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه باران

در اوایل سال ۱۳۹۰ با توجه به فقدان وجود مجموعه های فرهنگی هنری در شهمیرزاد و ضرورت ساماندهی امور فرهنگی و هنری شهر و نبود پایگاهی جهت حضور و فعالیت جوانان و نوجوانان و شهروندان علاقه مند به این امور فکر ایجاد پایگاهی فرهنگی هنری  شکل گرفته و با پیگیری های مداوم در سال ۱۳۹۲ اعضای مؤسس موفق به اخذ مجوز فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردیدند

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه فرهنگی و هنری سلمان فارسی

موسسه فرهنگی و هنری سلمان فارسی در سال ۱۳۹۳ به صورت رسمی فعالیت خود را در عرصه فرهنگ و هنر و برای تعالی و پیشرفت فرهنگ و هنر این مرزوبوم، آغاز کرد. این موسسه جزو معدود موسسات فرهنگی و هنری چند منظوره کشور می باشد. موسسه فرهنگی و هنری سلمان فارسی مشهد با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور به عنوان یک موسسه ملی مشغول فعالیت در این عرصه مهم و حساس است. این موسسه تمام همت و توان خود را به کار بسته تا بتواند در این کارزار فرهنگی، به اعتلای سطح فرهنگ مردم عزیز کشورمان، ایران اسلامی، کمک کرده باشد و بتواند جایگاه واقعی هنرمندان این مرزوبوم را به آن عزیزان اعتا نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

پونیشا

ما یک بازار کار آنلاین نیستیم. در واقع ما یک کارخانه آنلاین هستیم که با فراهم کردن ابزار مناسب برای انسانهای با انگیزه، کمک می کنیم تا جهان به مکان بهتری برای زندگی تبدیل شود.

ما باور داریم کارآفرینان، فریلنسرها/کارمندان موفق می توانند دنیای بهتری را برای همه ما خلق کنند.

هدف ما جهانی شدن است و برای رسیدن به این هدف گام بر میداریم و تلاش می کنیم. پونیشا یک پلتفرم نیست، پونیشا یک سبک زندگیست. سبک زندگی برای فریلنسرها، کارآفرینان و کارمندان ما.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه فرهنگی هنری رویش

ما در موسسه فرهنگی هنری رویش تمام نیازهای تبلیغاتی شما را پاسخگو هستیم. از ابتدای کار تا انتها با شما خواهیم بود و تمام فرآیند تعیین استراتژی، هدف گذاری، تولید محتوا و سئو، تبلیغات گسترده، آنالیز و بررسی بازخورد و ... همه را یکجا توسط بهترین متخصصان انجام خواهیم داد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

ایران فا

ایران فا که بهتر هست بگوییم اصفهان فای سابق در طی سلسله نشست هایی در سال های ۹۲ تا ۹۳ به ذهن ما رسید. سلسله نشست های نبض فرهنگ شهر. در آن نشست ها با اقشار مختلف جلسات تخصصی برگزار می‌شد با هنرمندان؛ فعالین صنایع دستی، فعالین حوزه کتاب، فعالین قرآنی و ... از حواشی صحبت های آن ها به یک نقطه مشترک رسیدیم و آن اینکه متوجه شدیم در امر تبلیغات فرهنگی و هنری عدالت کافی وجود ندارد و برخی برنامه ها، بسیار زیاد اطلاع رسانی می شود و سوداوری خوبی برای برگزار کننده دارد و برخی برنامه ها اصلا به سختی می تواند برای آن مخاطب جذب کرد. از طرف دیگر دغدغه شخصی ما هم بی تاثیر نبود. با توجه به علاقه زیاد به گالری گردی و همچنین دنبال کردن برنامه سینماهای کشور، هیچ درگاهی وجود نداشت که بتونیم از آنجا از برنامه ها مطلع شویم. برای همین کم کم ایده اصفهان فا که هدفش اطلاع رسانی رویدادهای فرهنگی هنری اصفهان بود شکل گرفت.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

گروه هنری فانوس

ایده ی اولیه ی گروه هنری فانوس در سال 1384 با نمایش " سه نقطه" توسط ندا شاهرخی و مرتضی یونس زاده شکل گرفت و یک سال بعد یاسمن خواجه ای به این گروه پیوست. در سال 1386 نمایش " آدم آدم است" به کارگردانی ندا شاهرخی به روی صحنه رفت. بعد از این نمایش ،گروه فانوس با تمرکز بر تئاتر اجتماعی راه خود را ادامه داد. در سال 1386 دو تن از اعضای گروه ( ندا شاهرخی و یاسمن خواجه ای) برای ادامه تحصیل به فرانسه مهاجرت کردند. و نمایش " آخرین بار کجا دیدمش" را به نویسندگی یاسمن خواجه ای و کارگردانی ندا شاهرخی در استراسبورگ به زبان های فارسی،فرانسه، ایتالیایی و عربی به روی صحنه بردند. اما پس از اجرای چند پرفورمنس در جشنواره های دانشجویی و تئاتر های مستقل، گروه هنری فانوس که اهدافش را در مدل متفاوتی از آفرینش هنری و اجرایی جست وجو می کرد به فکر تاسیس موسسه ای در ایران برای ادامه ی فعالیت هایش افتاد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...