logo white                                صفحه اصلی       اهداف پایگاه       درباره ما       گالری فیلم       تماس باما

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 26 مهر 1400 در این پایگاه 48163 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

فرهنگی مذهبی

مرکز جهانی اطلاع رسانی آل البیت (علیهم السلام)

4

هدف این مجموعه همواره بر آن بوده‌ است تا با شناسایی نیاز اعتقادی موجود در جامعه جهانی، اقدام به تهیه و تدوین محتوای مناسب نموده و آن را در قالب وبسایت ها و نرم افزارهای موبایلی به مخاطبین ارائه نماید، در همین راستا سایت معظم علمی فرهنگی اعتقادی الشیعه در بخشهای متنوع و به بیست و نه زبان مختلف به ارائه محتوای می پردازد.

در کنار سایت الشیعه، می  توان به سایت تخصصی قرآن کریم و سایت های تخصصی نهج البلاغه نیز اشاره نمود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

گروه فرهنگی ريحانة النبی عليهما السلام

113

 

اين مجموعه با اهدافی نظير بالابردن سطح معنويت در جامعه، آشنايی هرچه بيشتر جامعه با سيره اهل بيت علهيم السلام ، اعتلای فرهنگ شيعی در جامعه، تعظيم شعائر اسلامی و پاسخ گويی به شبهات مطرح شده برضد مذهب تشيع به فعاليت خود ادامه می دهد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

 

جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با هدف جبهه سازی و هماهنگی و هم افزایی فعالان و مؤسسات فرهنگی انقلابی و غیر دولتی با تلاش جمعی از فعالان فرهنگی با سابقه کشور و مدیریت حاج حسین یکتا حدود شش سال پیش راه اندازی شدو هم اکنون دبیر جبهه کشور جناب آقای عبودتیان می باشد.در این مدت از طریق ارتباط گیری با مجموعه های فرهنگی و حضور در تمامی مراکز استان های کشور و نیز از طریق کارگروه های تخصصی مثل کار گروه های کتاب ،رسانه ،هئیت ،کانون های فرهنگی و ... اقدام به ایجاد ارتباط و راه اندازی برنامه هایی جهت آموزش و توانمندسازی فعالان فرهنگی کرده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه آوای سبز زیتون

موسسه زیتون یک سازمان مردم‌نهاد و مستقل از نهادهای دولتی است که در تلاش است با معرفی جهانی امام حسین (ع)، در راه آن حضرت قدم بردارد. فعالیت‌های مردم‌نهاد با تقویت جامعه مدنی به ارتقای سطح آگاهی مخاطبین خود می‌پردازند. در همین راستا موسسه زیتون نیز با فعالیت مردم‌نهاد در تلاش است به ارتقای سطح شناخت و آگاهی جامعه در زمینه آشنایی با امام حسین (ع) دست یابد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی

اشاعه فرهنگ غنی اسلام، تسهیل دستیابی به منابع و متون اصیل دینی و نیز سرعت بخشیدن به امر کاوش و پژوهش در حوزه علوم اسلامی با بهره گیری از فناوری اطلاعات و به کارگیری امکانات رایانه ای برای ارائه معارف حقّه اهل بیت علیهم السلام به جهانیان در شکل و قالب جدید، از اهداف مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی شمرده شده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

پرتال فرهنگی راسخون

 

پرتال فرهنگی راسخون با هدف ترویج و تبیین فرهنگ و معارف اصیل اسلامی و ارتقاء ارزش‌های دینی و مذهبی نسل جوان و اطلاع رسانی اخبار در حوزه‌های مختلف تأسیس شده است.

با توجه به ظهور تکنولوژی‌های جدید و تغییر رسانه‌های تبلیغی، ضرورت تغییر ابزار و رسانه‌های تبلیغ فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی، بیش‌تر از پیش، به چشم می‌خورد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

آستان قدس رضوی

 

«آستان قدس رضوی» عنوان رسمی مجموعه‌ایست که حرم مطهر رضوی‏‏‏‏‏‏‎‎‎‎‎‎‎، موقوفات و متعلقات آن را سرپرستی و مدیریت می‌کند و در جهت احیاء درست موقوفات گام برمی‌دارد. این مجموعه تمام توان خود را به کار گرفته تا خدمات مورد نیاز زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) را با اتکا بر نذورات و اوقاف زائران حرم رضوی تأمین کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

مدرسه جهانی امام صادق علیه السلام

 

دروس حوزوی اعم از صرف و نحو و منطق و اصول تنها جهت رسیدن و فهمیدن کلمات آن بزرگواران است که البته کلام انها کلام خدای سبحان است . بسیاری از عزیزان در سرتاسر جهان مشتاق آشنایی با این دورس هستند که برخی عوامل مانع بهرمندی این دسته از دانش پژوهان میشود. لذا عده ای از فرهیختگان حوزی بر آن شدند که با استفاده از وسایل ارتباط جمعی امکان  حضور  و بهرمندی از این دروس را از طریق مدرسه مجازی فراهم  نمایند، و این مدرسه را با نام مقدس مؤسس مکتب جعفری حضرت امام  صادق علیه السلام مزین نمایند. باشد که مورد رضایت صاحب دین حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

انقلاب اسلامی

 

گسترش معنویت در دنیای مدرن و استشمام شمیم خوش تفکر الهی در قرن ما بی تردید مدیون انقلاب اسلامی در ایران عزیز به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) است .

بی شک درسالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تبلیغ معارف اهل بیت در حرم مطهررضوی رشدی شگرف داشته است . لذا توجه به گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی و اندیشه های حضرت امام و مقام معظم رهبری یکی از بخش های مهم پورتال معاونت تبلیغات را تشکیل می دهد .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

دانشنامه قرآن و عترت

 

سایت دانشنامه قران و عترت با هدف تبلیغ و ترویج فرهنگ ناب اسلامی و تبیین فرهنگ و معارف اصیل اسلامی و ارتقاء ارزش‌های دینی و مذهبی نسل جوان و اطلاع رسانی اخبار در حوزه‌های مختلف تأسیس شده است.با توجه به ظهور تکنولوژی‌های جدید و تغییر رسانه‌های تبلیغی، ضرورت تغییر ابزار و رسانه‌های تبلیغ فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی، بیش‌تر از پیش، به چشم می‌خورد. در این میان، پدیده اینترنت با کاربرد وسیع و جهانی، با لحاظ مزیت‌های ذاتی و انحصاری آن (عدم محدودیت زمانی و مکانی برای مخاطبین و )، تأثیر شگرفی در نفوذ افکار و فرهنگ‌ها در مخاطبین خود که غالبا جوانان هستند داشته است، تا حدی که در حال حاضر به عنوان یک ابزار تبلیغی- فرهنگی از آن یاد می‌شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

تا شهدا

ما اینجا در سنگری مجازی بدون وابستگی به هیچ نهاد دولتی و البته با مجوز رسمی از " وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی" سعی در ادای دین به آنان را داریم. هر چند در این سنگر به روی تمام عاشقان شهادت باز است و ما همواره نیازمند توان همسنگران جبهه ی فرهنگی انقلاب اسلامی می باشیم. باشد تا دست مهربان آنان همواره بر سر دوستدارانشان سایه مهر و نوازش بیفکند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان

tebyan.net

سازمان تبليغات اسلامي با توجه به رويكرد خود مبني بر استفاده از فناوري روز در ترويج و گسترش فرهنگ اسلامي و در امتثال سياستهاي ابلاغي از سوي مقام معظم رهبری، توجه ويژه اي به بهره گيري از فناوري اطلاعات در اجراي ماموريتهاي خود نموده و در اين رويكرد، مؤسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان را در سال 1380 تأسیس نمود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

ستاد قرآنی احسن الحدیث

4

ستاد  قرآنی احسن الحدیث (مرکز نشر معارف قرآن و نهج البلاغه اصفهان) از سال 1387 با هدف توسعه و نشر تفسیر قرآن کریم در سراسر کشور  آغاز به کار نمود و به حمد خداوند منان با پشتوانه عظیم الهی و دعای چهارده معصوم علیهم السلام وبا همکاری مراکز بزرگ قرآنی در سطح کشور بخصوص مهد قرآن، جامعه القرآن، دارالقرآن الکریم و حوزه های علمیه و ...  با حمایت چند تن از خیرین گرانقدر گام‌های بلندی را در زمینه انتشار آثار تفسیری قرآن کریم بخصوص آثار مفسر اندیشمند و فرزانه دکتر محمدعلی انصاری با روش برگزاری مسابقات تفسیری  برداشته است و توانسته بیش از حدود هفتصد هزار نفر را بطور مستقیم در این مسابقات سازماندهی نماید و قریب یک هزار و دویست جایزه کمک هزینه کربلا و مشهد مقدس را برای برگزیدگان در این مسابقات تأمین و پرداخت نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

بنیاد صحیفه سجادیه اصفهان

10

بنیاد صحیفه سجادیه در استان اصفهان در جهت توسعه فرهنگ قرآن و عترت براساس حدیث ثقلین در سال 1395 زیر نظر مجمع خیرین قرآن و عترت استان اصفهان تاسیس گردید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

آموزش و توان افزایی خانه های قرآنی روستایی

10

این مركز تحت پوشش مجمع خیرین قرآن و عترت استان اصفهان به منظور آموزش، مشاوره، توان افزايي و هم افزايي مربیان قرآني راه اندازی شده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

خانه های قرآنی شهری و روستایی

10

این سایت به همت مجمع موسسات قرآنی و مجمع خیرین قرآن و عترت استان اصفهان راه اندازی شده است و دبیر اجرایی این سایت با مسئولیت آقای مهندس علی فضیلتی (رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین قرآن و عترت استان اصفهان و دبیر ستاد اجرایی قرآنی احسن الحدیث) می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...