logo white                                صفحه اصلی       اهداف پایگاه       درباره ما       گالری فیلم       تماس باما

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 26 مهر 1400 در این پایگاه 48163 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

کلینیک های مددکاری

9002

انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران

انجمن علمی مددكاران اجتماعی ايران به استناد مصوبه دويست و شصت و دومين جلسه مورخ ۷/۸/۱۳۷۰ شورای عالی انقلاب فرهنگی و به موجب رأي مورخ ۱۶/۱۰/۱۳۸۱ كميسيون انجمن های علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی مجوز فعاليت خود را دريافت نمود. از سال ۱۳۸۱ تاكنون شش مجمع عمومی تشكيل شده است

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

9001

خیریه مددکاری امام زمان (عج)

حدود 46 سال پيش (سال 1348 هـ.ش)، جمعی از خيرانديشان جامعه مذهبی شهر تاريخی اصفهان بر آن شدند كه فرزندان فاقد پدر در محلهشان را بطرق مختلف و پنهانی حمايت مالی و تداركاتی نمايند. بدين نحو كه اگر پدر به هر جهت دار فاني را وداع نمايد و بازماندگانش از پشتوانه مادی و اقتصادی خوبی برخوردار نباشند، جبر روزگار، دستشان را به سوی ديگران دراز ننمايد و خدای ناكرده به انحراف نكشاند. با اين طرز تفكر و توكل به خداي قادر متعال، اقدام به امر خطيری در راستای كمك به ايتام نيازمند نمودند.

از محاسن برجسته مؤمنين، سرپرستی ايتام و محبت به آنان است، دين مقدس اسلام مسئله ايتام را به عنوان يك مسئله اساسی و مهم مطرح كرده و مسلمانان را نسبت به سرنوشت آنان از جميع جهات (اقتصادی، عاطفی، آموزشی و تربيتی و...) مسئول دانسته است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

9003

سازمان بهزیستی کشور

در جهت تحقق مفاد اصول 21 و 29 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و به منظور تأمین موجبات برنامه‌ریزی، هماهنگی، نظارت ‌و ارزشیابی و تهیه هنجارها و استانداردهای خدماتی و توسعه دامنه اجرای برنامه‌های بهزیستی در زمینه حمایت خانواده‌های بی‌سرپرست و نیازمند و‌ ارائه خدمات مختلف به کودکان و تدارک امکانات پیشگیری و درمانی و توانبخشی، توان‌بخشی حرفه‌ای و اجتماعی معلولان جسمی و روانی و تجدید تربیت منحرفین ‌اجتماعی و حمایت و نگهداری از کودکان و اطفال بی‌سرپرست و معلولین غیرقابل توانبخشی و سالمندان نیازمند و آموزش نیروی انسانی خدمات‌ بهزیستی و توان‌بخشی و تأمین موجبات تشویق، جلب مشارکت و فعالیت گروه‌های داوطلب و مؤسسات غیردولتی، سازمان بهزیستی کشور تشکیل‌می‌شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

9004

انجمن مددکاران اجتماعی ایران

در حال حاضر این انجمن با نهادها و سازمانهای مختلف دولتی و غیردولتی از جمله وزارت راه و شهرسازی، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، انجمن جامعه شناسی ایران، سازمان جوانان هلال احمر و تعامل گسترده ای دارد و نماینده انجمن در جلسات سیاستگذاری یا مشورتی برخی از ارگانهای تصمیم ساز کشور از جمله در ستاد مبارزه با مواد مخدر، سازمان بهزیستی کشور، شورای اجتماعی وزارت کشور، مرجع ملی حقوق کودک وزارت دادگستری و حضور فعال دارد . انجمن در اجرای همایشهای گوناگون در سراسر کشور نیز در حوزه مسائل اجتماعی یکی از نهادهای پیشگام است به طوریکه تا کنون دهها سمینار، همایش و نشست تخصصی با محوریت یا مدیریت این انجمن در شهرهای مختلف کشور برگزار شده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

9005

وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی

وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی در سال ۱۳۹۰  رسما راه اندازی شد و در سیر تاریخی خود تلاشهای زیادی جهت بهبود کیفی و کمی محتوا و مطالب سایت بعمل امده است. این سایت هویت حقیقی ،مستقل  و غیر سیاسی داشته  و به منظور اطلاع رسانی بروز اخبار علمی، اجتماعی، مسائل و آسیب های اجتماعی در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است.روحیه انتقادی و پویایی وب سایت و از همه مهمتر ، بروز رسانی مستمر و انعکاس جدیدترین و مهمترین اخبار و تحولات مددکاری اجتماعی ایران و جهان ، کسب عنوان برجسته وب سایت در همایش بزرگ مددکاران اجتماعی ، انعکاس بیش از دو هزار مطلب مرتبط و بالابودن سرعت سایت و کیفیت مطلوب سرورهای مرکزی از جمله ویژگیهای ممتاز این وب سایت می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

9006

وبسایت مددکاران اجتماعی ایرانیان

وبسایت مددکاران اجتماعی ایرانیان در مورخ ۹۲/۱/۱، به منظور ایجاد مرکزی برای دسترسی و هم افزایی فعالیت های علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی با اهداف ذیل آغاز به کار نموده است: ۱- ایجاد بانک اطلاعات جامع و روزآمد مقالات، با دسترسی آسان، رویه یکسان و رفع محدودیت های شکلی، زمانی و سازمانی موجود ۲- معرفی متخصصین، پژوهشگران و اساتید در حوزه های تخصصی مددکاری اجتماعی جهت تقویت حقوق معنوی ۳- فراهم نمودن بستری برای جریان سازی و مدیریت محتوای مددکاری اجتماعی جهت جلوگیری از تضییع منابع مادی و معنوی جامعه مددکاران اجتماعی ایران، در روندهای تکراری و کلیشه ای کنونی ۴- ایجاد زمینه مساعد برای بومی سازی مددکاری اجتماعی در کشور ۵- گسترش پایگاه های مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

9007

پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران

پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران یکی از شاخه های وبسایت مددکاران اجتماعی ایرانیان می باشد

محتویات این پایگاه اعم از مقالات و یادداشتهای انتشار یافته، بطور سالانه در قالب کتاب چاپ و منتشر می گردد

یادداشتها و مقالات خود را جهت انتشار در این پایگاه، به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

9011

سامانه ایده پردازی مددکاران اجتماعی ایران

به لطف و یاری خداوند متعال توانستیم اولین سامانه ایده پردازی مددکاران اجتماعی ایران را راه اندازی کنیم. این سامانه ما را در جهت جمع آوری و ثبت ایده های نوین، علمی و کاربردی در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی یاری خواهد کرد.

امید است با گذشت مدت زمانی محدود، به گنجینه ای بزرگ و ارزشمند از ایده ها و تجارب و خاطرات مددکاران اجتماعی در عرصه های مختلف از جمله توانمندسازی جامعه هدفمان دست یابیم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

9008

گروه آموزشی مددکاری اجتماعی

پس از تاسیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در سال 1370 و با توجه به افزایش روزافزون مسائل و آسیب های اجتماعی و نیاز به متخصصین در این زمینه، ایجاد رشته مددکاری اجتماعی جزء اهداف اصلی دانشگاه قرار گرفت و مقطع کارشناسی این رشته در تاریخ 72/07/04 مصوب گردید

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

9009

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران و با فعالیت در حوزه های مختلف تخصصی، با برخورداری از تیم تخصصی توانمند در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی و با پشتیبانی امنیتی از سوی وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان، دور جدیدی از فعالیتهای این پایگاه خوش سابقه حوزه مددکاری اجتماعی ایران رقم خورده است.

شایان ذکر است اخبار و اطلاعات این وبسایت همزمان با خبرگزاریهای معتبر (بوسیله رباتهای طراحی شده اختصاصی این پایگاه) و بدون کمترین وقفه زمانی بازنشر می گردند و به موازات رصدگری اخبار اجتماعی و تخصصی، یادداشتها و مقالات تخصصی توسط مددکاران اجتماعی شاخص از سراسر کشور تأمین و تولید محتوا صورت می پذیرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...