logo white                                صفحه اصلی       اهداف پایگاه       درباره ما       گالری فیلم       تماس باما

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 26 مهر 1400 در این پایگاه 48163 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

حمایت از اشتغال معتادین بهبود یافته

جمعیت حمایت از بهبودیافتگان

4

جمعیت حمایت از بهبودیافتگان موسسه ای غیردولتی، غیرسیاسی، مستقل و مردم نهاد است که همسو با اهداف والای انسان دوستی و با صیانت و حفظ کرامت انسانی و بدون تبعیض در کمک به همنوع، در حوزه ی توانمندسازی، پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقاء سطح سلامت، در سطح ملی و بین الملل فعالیت می کند و با عملکردی شفاف، پاسخگوی دقیق به نیکوکاران و حامیان خیراندیش است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

ستاد مبارزه با مواد مخدر

113

 

پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با قاچاق موادمخدر از هر قبیل، اعم از تولید، توزیع، خرید، فروش و استعمال آنها و تمرکز کلیه عملیات اجرایی، قضایی و برنامه های پیشگیری و آموزش عمومی و تبلیغ علیه موادمخدر.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

            انجمن جمعیت احیای انسانی (کنگره 60)

 

کنگره 60 در سال 1378 توسط آقای مهندس حسین دژاکام تاسیس گردیده و هم اکنون دارای پنج شعبه در تهران و یازده شعبه در مناطق دیگر کشور می‌باشد. فعالیت این تشکل بر سه محور پیشگیری، مهار و درمان اعتیاد می‌باشد. اصل مهم معالجه معتادان در این کنگره توجه به خود “Self” و به آگاهی رساندن معتاد به این موضوع می‌باشد که خود شخص در اعتیادش مقصر است و با اتکال به خداوند و تاسی‌پذیری از مراحل سیر و سلوک عرفانی و روانشناختی می‌توان از دام اعتیاد رهایی یافت. 

کنگره 60 به منظور رهایی معتادینی که همواره خواستار رهایی از اعتیاد بوده اند و راه حل منطقی برای درمان خود پیدا نکرده اند تشکیل گردیده است این کنگره بر اساس اصل پذیرفته شده کمک یک فرد رها شده از اعتیاد به فرد در حال مصرف مواد مخدر یا معتاد متشکل شده است . اساس کار ما بر مبنای محبت ، عقل و ایمان است . در جلسات هر عضو راجع به تجربه و دانش خودش در مقوله اعتیاد سخن می گوید و از نصیحت کردن پرهیز می نماید ما به هیچ گروهی وابسته نیستیم و از نظر مالی به خود متکی می باشیم و می توانیم حامیانی داشته باشیم و حامیان می توانند در اجرای اهداف کنگره 60 نقش بسیار سازنده ای داشته باشند . 

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن معتادان گمنام در ایران

 

انجمن معتادان گمنام ، نهادی است مردمی، خود جوش و غیر انتفاعی که در سال ۱۹۵۳ میلادی مصادف با سال ۱۳۳۲ هجری شمسی توسط افرادی که خود زمانی در چنگال اعتیاد گرفتار بودند،با هدف کمک و نجات معتادان از اعتیاد بنیان گذاری شد. این انجمن در ۱۳۹ کشور جهان، از جمله کشورهای مسلمان فعال بوده و در هفته ۶۸۰۰۰جلسه با بیش از ۸۰ زبان مختلف برگزار می کند و بیش از ۲میلیون عضو در حال بهبودی دارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

بانیان بهبودی

 

انجمن بانیان بهبودی فقط یک انجمن مجازی می باشد و اعضای انجمن های 12 قدمی تجربیات و مطالب نشریات خود را در این تالار به اشتراک می گذارند. شما هم می توانید تجربیات خود را برای دوستان خود در زیر سوالات قرار دهید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

نیکوتینی های گمنام

نیکوتینی های گمنام یک انجمن همیاری از زنان و مردانی است که به یکدیگر کمک می کنند تا یک زندگی رها از نیکوتین و سیگار را تجربه کنند. ما تجربه، نیرو و امیدمان را با یکدیگر به مشارکت می گذاریم و به این گونه می توانیم از این اعتیاد قدرتمند رها بمانیم. تنها لازمه عضویت در نیکوتینی های گمنام تمایل به قطع مصرف سیگار و نیکوتین می باشد. برای عضویت هزینه یا شهریه ای دریافت نمی شود. ما از طریق کمک های داوطلبانه اعضا متکی به خود هستیم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...