logo white                                صفحه اصلی       اهداف پایگاه       درباره ما       گالری فیلم       تماس باما

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 26 مهر 1400 در این پایگاه 48163 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

دوستی ایران، کشورها و سمن ها

انجمن دوستی ایران واسترالیا

1

انجمن دوستی ایران واسترالیا با هدف توسعه ارتباط مردمی ، فرهنگی و گردشگری، هنری و اجتماعی و ارتباطات ،علمی وفنی بین دو کشور بزرگ ایران و استرالیا در پاییز سال 1387 با مجوز وزارت محترم کشور و دفتر هماهنگی انجمن های دوستی تاسیس و در اداره کل ثبت شرکتها به شماره پروانه 836988/8/1 به ثبت رسیده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

انجمن دوستى ايران و هند

113

 

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

انجمن دوستی ایران و ارمنستان

 

انجمن دوستی ایران و ارمنستان با هدف گسترش هر چه بیشتر همکاری های همه جانبه در زمینه های اقتصادی، علمی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی و در جهت تداوم روابط دوستانه و ارتباطات متناسب، منطقی، متعارف و مطلوب میان دولت و ملت دو کشور ایران و ارمنستان تأسیس گردید و در راستای بهره مندی بهینه از پتانسیل های فراوان دو کشور و نیز برخورداری از آثار حیات بخش صلح و دوستی و صمیمیت و تعالی، فعالیت های خود را جهت و تداوم می بخشد .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن دوستی ایران نروژ

 

انجمن دوستی ایران نروژ با توجه به ظرفیت های موجود در دو کشور اقدام به تحکیم روابط اقتصادی و فرهنگی مینماید و با توجه به بسترهای موجود در دو کشور برای اعضا انجمن موقعیت های مناسبی را ایجاد مینماید

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

انجمن دوستی ایران و بلژیک

اولین گام برای تاسیس انجمن دوستی ایران و بلژیک بعنوان یک سازمان مردم نهاد در سال ۱۳۸۳ برداشته شد. یکی از کسانی که تلاشهای ارزنده اش منجر به شکل گیری انجمن گردید، سرکار خانم یاسمن مویدی است. ایشان با شور و شوقی زیاد افراد علاقمند را دور هم جمع کردند و نهایتا انجمن تاسیس گردید و رسما به ثبت رسید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

انجمن دوستی ایران و اسپانیا

 

انجمن دوستی ایران و اسپانیا برای تلاش در این راستا در سال 1384 مجوز لازم برای تاسیس اخذ و با حضور تعدادی از علاقمندان رسماً آغاز به کار نمود. اکنون سایت مقدماتی انجمن با بهره برداری از انتشارات وزارت امور خارجه به عنوان اقدامی اولیه به علاقمندان تقدیم می گردد تا با رهنمود شما بتوان بتدریج آنرا به مجموعه مفیدی از اطلاعات برای بهره برداری عموم تبدیل و همواره بهنگام و پویا نگهداری و ارائه نمود

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

انجمن دوستی ایران و نیوزلند

 

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

                 

 

 

 

انجمن دوستی ایران و سوئد

 

با توجه به سوابق و پیشینه تاریخی فرهنگی و ضرورت ایجاد زمینه دوستی و الفت بین ملتها و علاقمندی به روابط دوستانه و ارتباط متناسب منطقی و متعارف و مطلوب میان کشورها و در جهت ایجاد و تداوم و ماندگاری این نوع روابط و بهره مندی از آثار حیات بخش صلح و دوستی این انجمن تشکیل می گردد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

انجمن دوستی ایران و افغانستان

 

انجمن دوستی ایران و افغانستان به صورت رسمی از سال ۱۳۸۴ ثبت شده و در جهت تقویت پیوندهای فرهنگی میان دو ملت مسلمان ایران و افغانستان فعالیت می نماید. مهمترین دغدغه انجمن، تقویت پیوندهای فرهنگی، علمی و آموزشی برای توسعه ارتباطات دو کشور ایران و افغانستان است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

انجمن دوستی ایران و اندونزی

 

انجمن دوستی ایران و اندونزی در جهت تقویت پیوندهای فرهنگی میان دو ملت مسلمان ایران و اندونزی فعالیت می نماید. مهمترین دغدغه انجمن، تقویت پیوندهای فرهنگی، علمی و آموزشی برای توسعه ارتباطات دو کشور ایران و اندونزی است. شناسایی و معرفی خلاءهای فرهنگی و ارائه راهکارهای لازم در این زمینه با هدف تقویت و ارتقاء سطح ارتباطات در همه عرصه ها از جمله محورهای اصلی فعالیت های انجمن می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

انجمن دوستی ایران و چین

 

انجمن دوستی ایران و چین با سازوکاری غیر دولتی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ با هدف کمک و تسهیل روابط دوستی و کهن میان دو کشور متمدن ایران و چین آغاز کرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...