logo white                                صفحه اصلی       اهداف پایگاه       درباره ما       گالری فیلم       تماس باما

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 26 مهر 1400 در این پایگاه 48163 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

مناطق کم برخوردار و سمن ها

5001

معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم کشور

 

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5026

بنیاد خیریه نورآوران سلامت

دریافت خدمات بهداشتی و درمانی مناسب و مطابق با دانش روز جهان و بهره‌گیری از توانمندی‌های پزشکان متبحر و نیز امکانات و تجهیزات پیشرفته نیاز و حق هر انسان است. اما تجهیز و راه‌اندازی یک مرکز پزشکی بسیار پرهزینه است و ایجاد چنین مرکزی با توجه به جمعیت کم بعضی از مناطق، مقرون به صرفه نمی‌باشد. در خصوص خدمات چشم‌پزشکی این موضوع بیشتر خودنمایی می‌کند. زیرا تهیه لوازم چشم‌پزشکی مورد نیاز برای یک مرکز جراحی، پرهزینه و نگهداری آن نیز مشکل خواهد بود. به این ترتیب بیماران مناطق دور دست و روستاها برای استفاده از خدمات چشم‌پزشکی نیازمند سفر به شهرهای بزرگ هستند. این جابجایی نیز مستلزم صرف زمان و هزینه زیاد است و باعث می‌شود بسیاری از افراد نیازمند خدمات چشم‌پزشکی از این خدمت محروم بوده و سال‌ها از عمر خود را با مشکلات بینایی سر نموده و حتی دچار نابینایی‌ شوند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5027

موسسه خیریه اشرف الانبیاء (ص)

اهداف موسسه خیریه اشرف الانبیاء (ص) طبق اساس نامه: کمک به خانواده های بی سرپرست و ایتام ، کمک به امر جهیزیه ، تهیه و توزیع ارزاق عمومی ، پوشاک ، کارآفرینی ، ساخت درمانگاه خیریه ، ساخت مسکن در مناطق محروم کشور ، خودکفائی و و توانمند سازی محرومین ، آموزش فرهنگی ، مذهبی محرومین و ...

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5028

موسسه خیریه امام علی (ع)

موسسه خیریه امام علی (ع)درجایگاه سازمانی مردم نهاد ، از سال 1373 آغاز به کار و سپس با اخذمجوز به شماره 9971 ثبت وباهدف توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و اعضای خانواده تحت حمایت آنان درتهران وحومه ی آن فعالیت نمود  این موسسه درادامه ی اهداف خودازسال 1385 با انگیزه جلوگیری ازمهاجرت روستاییان به کلان شهرها و ریشه کن نمودن فقرومحرومیت درمناطق کم برخوردارکشور،بانگاهی همه جانبه به نیازهای روستاییان حول چهارمحورسلامت وبهداشت ،آموزش اشتغال ،عمران وآبادانی وتهیه مسکن روستایی به فعالیت پرداخت

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 5034

مهرگیتی

مهرگیتی موسسه‌ غیر دولتی و نیکوکارانه است متشکل از واحد های مختلف با هدف بنیادین تلاش برای ساختن ایرانی عاری از فقر فرهنگی با ماموریت مشارکت در احداث فضا های آموزشی بخصوص مدرسه و فرهنگی در مناطق محروم و نیازمند و حمایت مادی، معنوی و فرهنگی از دانش آموزان مستعد و محروم، در مناطق مختلف کشور با راهبردهای اساسی.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 5033

خیریه همت

خیریه همت با اولويت گره گشایی موثر از خانواده هاي نيازمند تاسيس شده است و موضوعات با همفکری دوستان بررسی و به شکل مقتضی اقدام می شود.

خیریه همت رسانه مهربانی است و شعار محوری آن این است:

#یک_خانواده_هستیم

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5002

مجمع رهروان ولایت

مجمع رهروان ولایت همزمان با میلاد حضرت صاحب الزمان(ارواحنا له الفداه)در نیمه شعبان ۱۴۲۹(ه.ق)مصادف با ۱۳۸۶(ه.ق) توسط تعدادی از جوانان انقلابی با هدف انجام برنامه های فرهنگی و مقابله اصولی و تاثیر گذار با تهاجم فرهنگی دشمن تعریف و تاسیس گردید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 5003

گروه جهادی سفیران کوثور نور

گروه جهادی سفیران کوثور نور با حضور در شهر خرمشهر و گفتگو با مردم بومی و چند تن از مدیران و مسئولان مدارس و بررسی نسبی نیازهای شهرستان، علیرغم کمبود امکانات و بعد مسافت، از سال ۱۳۸۷ اقدام به برگزاری طرح های جهادی فرهنگی- آموزشی- اردویی در شهرستان خرمشهر و روستاهای اطراف آن نموده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5004

سازمان بسیج سازندگی

مجموعه بسیج سازندگی یک ساختار و تشکلی است که در آن نیروهای خیر و مردمی که دنبال گره‌گشایی از مشکلات  دیگران در نقاط مختلف کشور هستند

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5005

بنیاد جهادی مهر الرضا(ع)

در ظل عنایات حضرت باریتعالی و با ایمان به این مهم که نزدیکترین مسیر تقرب الهی و برترین روش تبلیغ دین مبین اسلام به برکت رسول مکرم اسلام (ص) از باب رحمت و خدمت به خلق اوست، تلاش و همت خود را جهت محرومیت زدائی و آبادانی مناطق محروم و کم برخوردار و همچنین خدمت رسانی به ولی نعمتان انقلاب اسلامی به کار گرفته تا در این وانفسای گرایش به مادیات،  تجملات دنیوی و مال اندوزی با روحیه و تفکر جهادی در سایه توجهات اهل بیت عصمت وطهارت (ع) بالاخص برکات حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) گام برداریم.

بنیاد جهادی مهرالرضا(ع) با حضور جمعی از جوانان مومن و انقلابی ، با مشارکت جهادگران پیشکسوت و فعالان عرصه های اجتماعی به صورت خودجوش و مردمی در سال ۱۳۹۲ با اهداف ذیل شروع به کار نموده

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5006

بنیاد جهادی مشکات

بنیاد جهادی مشکات به عنوان یک مجموعه غیردولتی، عام المنفعه و مردم نهاد متشکل از چند گروه جهادی هماهنگ و منسجم می باشد که در راستای تحقق منویات امام خامنه ای (مد ظله العالی) در مناطق کم برخوردار کشور با یک برنامه ریزی بلندمدت در حوزه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی و درمانی، علمی وآموزشی و در سطح ملی فعالیت می نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5007

صندوق نوآوری و شکوفایی

این صندوق به منظور تجاری سازی نوآوریها و اختراعات، کاربردی نمودن دانش و دستاوردهای پژوهشی و تکمیل زنجیره ایده/ محصول/بازار از شرکتهای دانش بنیان پشتیبانی و حمایت کرده و خدمات مالی و اعتباری از جمله کمک، تسهیلات و مشارکت برای آنها تامین می نماید.به طور کلی هدف نهایی صندوق نوآوری و شکوفایی به عنوان یک نهاد توسعه ای کمک به رونق اقتصادی کشور از طریق حوزه های دانش بنیان و فناوری های برتر می باشد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5008

بنیاد رشد

بنیاد رشد یک مجموعه غیر انتفاعی و عام المنغه است که در زمینه کمک رسانی به کودکان نیازمند در مناطق محروم فعالیت می کند. فعالیت های اصلی ما در آن مناطق شامل آموزش و بورسیه تحصیلی ، مدرسه سازی و اکرام ایتام است، که بر پایه مشارکت داوطلبین و همراهی حامیان مجموعه، انجام می شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5029

مؤسسه مهر ماندگار ناصری

مؤسسه مهر ماندگار ناصری در چهارچوب فعالیت های عام المنفعه و دستگیری از نیازمندان واقعی، اقدام به شناسایی مناطق محروم در سراسر ایران نموده است، و در این راستا پس از شناخت و بررسی منطقه مربوطه و مشکلات و نیازهای مردم آن منطقه در حد توان خود می کوشد تا یاری رسان آنها باشد.

لذا چنانچه کاربران و همراه عزیز ما هر گونه منطقه محروم و ناشناخته ای را در نظر دارند که نیازمند کمک و اقدامات خاصی هستند، مؤسسه مهر ماندگار را مطلع نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5009

گروه جهادی السابقون

ما با برگزاری اردوهای آموزشی برای دانش آموزان، ساخت، تجهیز و نوسازی مدارس با کمک خیرین و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی برای معلمان مناطق کمتر توسعه یافته، سعی در بهبود کیفیت آموزش و پرورش در سیستان و بلوچستان را داریم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5010

انجمن مدیریت جهادی کشور

نامگذاری سال 1393 با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، موجب گردید تا در جهت پیشبرد اوامر رهبر معظم انقلاب اسلامی و همچنین تقویت و ترویج مدیریت جهادی در بین مدیران و مسئولین کشور، اقدام به برگزاری همایش ملی مدیریت جهادی، تشکیل دبیرخانه دائمی همایش و در ادامه آن تأسیس انجمن مدیریت جهادی کشور نماییم.

امید است که با عنایت و توکل به خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) بتوانیم از تمام توان کشور در این راستا بهره مند گردیم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5030

ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور

ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور با پیشنهاد خیریه های فعال و معتبر، توسط جناب آقای دکتر رضایی تشکیل گردید؛ تا ایشان به امر مهم محرومیت‌زدایی در جامعه‌ بخصوص در مناطق محروم، یاری و اهتمام ویژه نمایند. در همین راستا ستاد، اهداف خود را در محورهای رفع محرومیت توسط محرومین با تمرکز بر منابع انسانی و جغرافیایی، حمایت های لازم معنوی و حقوقی از خیریه ها و مؤسسات مردم نهاد و ایجاد وحدت رویه و تفاهم بین خیرین و مؤسسات مردم نهاد پیگیری می‌نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5012

موسسه جهاد نصر

موسسه اي است كه با هدف خدمت به نظام جمهوري اسلامي ايران به موجب قانون در قالب موسسه عمومي غير دولتي تشكيل شده و با بهره گيري از فرهنگ اسلامي و روحيه جهادي در امر توسعه و سازندگي كشور تلاش مي كند .اين موسسه در زمينه مطالعه - طراحي و اجراي كليه پروژه هاي عمراني و زير بنايي با اولويت بخش كشاورزي فعاليت مي نمايد و معتقد است خدمات خود را باكيفيت مطلوب - قيمت مناسب و در كمترين مدت زمان ممكن ارائه نمايد .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5013

ابناء الرضا

این اردوهای جهادی هم تمرینه هم خدمته هم خود سازیست هم اشنایی با فضای جامعه هست ,

جهاده کاره تلاشه خدمت به محرومینه , خیلی چیز با ارزشی هست

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5031

وفاق سبز علوی کشور

بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور به شماره ثبت: 13774 قریب به 16 سال است که با حمایت و اعتماد خیرین، توفیق خدمت رسانی به محرومین جامعه را دارد و تلاش می کند در حد وسع یاری‌گر خانواده های بی سرپرست، بدسرپرست، ایتام، بیماران و سایر افراد بی بضاعت باشد. این بنیاد طرح سفره های علوی را که شامل 10 طرح می باشد اجرا می کند: 1.طرح خیرات نان 2.طرح نذر و صدقه کتاب باقرالعلوم(ع) 3.طرح موکب وفاق سبز علوی 4.طرح اردوهای جهادی 5.طرح پیوند علوی(اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند) 6.مشق همدلی (کمک به دانش اموزان نیازمند) 7.اعطای وام قرض الحسنه 8. مدرسه سازی 9. توزیع ارزاق 10.کمک های درمانی

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5014

موسسه خیریه مهر کوثر زهرا (س)

این موسسه با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه و خانواده های محروم اعم از سالمندان و زنان بی سرپرست و بد سرپرست و فرزندان آنان و ارائه خدمات حمایتی اعم از پرداخت مستمری و تهیه خوراک و پوشاک و ارائه خدمات رفاهی و تحصیلی و همچنین فراهم آوردن زمینه کارآفرینی و اشتغال مدد جویان تاسیس گردیده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 5035

موسسه خیریه حضرت رقیه سلام الله علیها

در سال 1396 موسسه خیریه حضرت رقیه سلام الله علیها 10 هزار بسته خوراکی به مناطق محروم اهدا کرد، همچنین در یک ویژه برنامه 1000 نفر از زیارت اولی های سراسر کشور را به مشهد مقدس اعزام کردند و در ابتدای شروع سال تحصیلی 120 هزار پک لوازم التحریر در مناطق محروم کشور توزیع کرد، ضمن اینکه تا پایان سال 96 ان شا الله 11 هزار جهیزیه به نوعروسان مناطق مرزی و محروم کشور اهدا می کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 5015

موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع)

موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع) فعالیت خود را در سال 1379 با کمک به نیازمندان و محرومین منطقه 18 تهران به صورت داوطلبانه با نام موسسه خیریه امام جواد (ع) آغاز و در سال 1380 فعالیت خود را با محوریت کودکان بی سرپرست تکمیل نمود. این مرکز بطور رسمی از تاریخ 87/7/21 با تاسیس اولین مرکزنگهداری از کودکان معلول و بی سرپرست تغییر نام داده و با اخذ مجوز به شماره917/918/517رسما فعالیت خود را ادامه و گسترش داد. این مرکز هم اکنون با نگهداری از 146کودک در 3 مرکز در سطح شهر تهران و حمایت از 30 کودک در خانواده یکی از بزرگترین مراکز نگهداری از کودکان بی سرپرست در کشور میباشد. موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع) نهادی غیر دولتی، غیرسیاسی و مردمی بوده که فعالیت خود را بر پایه نگهداری از ایتام و معلولین بی سرپرست با تاکید و تکیه بر کرامت انسانی و عزت نفس کودکان تحت پوشش بنیان نموده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5016

بنیاد خیریه خواجه‌نصیر طوسی

به منظور ارتقاء سطح فرهنگی و آموزشی کشور و تعلیم و تربیت انسان های متعهد و متخصص بر اساس تعالیم حیات بخش دین مبین اسلام و رهنمودهای گرانقدر حضرت امام خمینی(ره) تحت زعامت مقام معظم ولایت فقیه موسسه عام المنفعه خواجه نصير الدين طوسي در سال 1370 از سوی پیشکسوتان متدین عرصه آموزش و فرهنگ و جمعی از جوانان دانش آموخته متعهد دانشگاهی و با کسب مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش فعاليت خود را به صورت رسمی آغاز نمود که در اين راستا واحدهاي مختلف فرهنگي و آموزشي شامل مدارس راهنمايي، دبيرستان، هنرستان، پيش دانشگاهي و مرکز آموزش و پرورش از راه دور دخترانه و پسرانه و انتشارات راه اندازي گردید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5017

موسسه مهرآفرین

موسسه مهرآفرین پس از دو سال فعالیت پراکنده در سال ۱۳۸۴ به شکل رسمی توسط خانم فاطمه دانشور فعالیت های نیکوکارانه خود را آغاز کرد. از آن تاریخ تا به امروز ، خانم فاطمه دانشور به همراه همسرشان آقای مهرداد اکبریان قسمتی از سرمایه خود از شرکت سیاحان سپهر آسیا در مهرآفرین به جریان انداختند و به این واسطه بدون کمک هیچ نهاد دیگری تا ۳ سال به فعالیت های نیکوکارانه خود ادامه دادند. ایشان خانه پدری را نیز وقف امور خیریه نموده و دفتر عملیاتی مهرآفرین در میدان شهدا ، در حقیقت همین خانه و ارثی است که از پدر به ایشان رسیده است. ایشان همچنین زمین های پدر را در شهرستان تبدیل به شعبات موسسه مهرآفرین پناه عصر نموده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5018

خانه خيرين ايران

خانه خيرين ايران خانه اي است براي هم انديشي اهل خير و موسسات نيكوكاري.

خانه خيرين ايران به كوشش وتلاش تعدادي از انديشمندان و فرهيختگان اهل خير در سال 1383 تشكيل گرديد.

خانه خيرين ايران با حضور نمايندگان موسسات خيريه سراسر كشور تشكيل گرديده و در حقيقت نماينده و مدافع كليه موسسات خيريه مي باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5019

موسسه خیریه حضرت فاطمه زهرا (س)

موسسه خیریه حضرت فاطمه زهرا (س) سازمانی است مردم نهاد، خیریه و غیرانتفاعی که فعالیت خود را از سال 1368 در تهران آغاز و در حال حاضر پروانه ارائه خدمات خیریه ای را در سطح کشور دارا میباشد.

حیطه اصلی ارائه خدمات موسسه حمایت از فرزندان محروم از پدر با محوریت مادر خانواده مددجو است و علاوه بر آن نیازمندان خاص دیگری که استحقاق کمک ها و خدمات موسسه را دارند تحت پوشش قرار داده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5020

موسسه خیریه ام ابیها فاطمه الزهرا (س)

موسسه خیریه ام ابیها فاطمه الزهرا (س) به تبعیت از سیره نبوی آموزه های دینی در راستای مسئولیت انسانی و اجتماعی حرکت معنوی خود زدودن فقر از چهره جامعه تشکیل وفعالیت خود را از سال ،را با توکل به خداوند سبحان و یاری شما بزرگواران در چهارچوب دین مبین اسلام برای پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح در سالروز میلاد بانوی دو عالم حضرت زهرای مرضیه (س) آغاز نموده است . اساسنامه موسسه 1379 غیر سیاسی ، غیر انتفاعی و عام المنفعه بوده و کلیه فعالیت های خود را با رعایت کامل قوانین کشور و مطابق اساسنامه انجام می نماید و هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی در آن سهمی ندارد . و بودجه آن توسط خیرین و نیکوکاران تامین و تمامی آن برای هدف موسسه هزینه میگردد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5023

موسسه خیریه اندیشه یاران محسنین

موسسه خیریه اندیشه یاران محسنین موسسه ای است خیریه و غیرانتفاعی که به منظور توانمند سازی مردم محروم مناطق کمتر توسعه یافته بویژه در جنوب شرقی کشور در سال 1393 به شماره 33717  به ثبت رسیده است.

این خیریه در چارچوب اساسنامه و تحت نظارت و برنامه های مصوب هیئت امناء و هیئت مدیره اداره می شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5021

موسسه خیریه ناصرین

موسسه خیریه ناصرین در سال 1390 به شماره ثبت 3450 تاسیس و در 3 زمینه عمرانی ،معیشتی و فرهنگی در مناطق محروم کشور به فعالیت می پردازد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5032

مجمع خیرین کشور

مجمع خیرین کشور با توکل به یاری خداوند برای گردهم آوردن مجامع خیری و حل بحران در مواقع ضروری ايجاد شده است. این تشکل مردم نهاد، تمام مساعی خود را برای ایجاد هماهنگی، هم افزایی، تسهیل امور مربوط به پروژه های خیرساز و کمک به ساماندهی مجامع و موسسات خیریه سراسر کشور به کار خواهد گرفت.

۸ بنیاد نیکوکاری و فرهنگی و آموزشی به همراه ۸ مجمع خیری و تنی چند از خیرین نام آشنای کشور در حوزه های مختلف کار خیر در آغاز این حرکت بزرگ ما را یاری کرده اند. در ادامه راه، امید به یاری شما دوستان داریم..

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 5036

موسسه مجمع خیرین قرآن و عترت استان اصفهان

تبلیغ وگسترش فرهنگ قرآنی وعلوم اهلبیت ازطریق جذب کمکهای مردمی ودولتی

حمایت وپشتیبانی مالی،حقوقی،اجتماعی وعلمی ازمراکزونهادهای فرهنگی قرآنی غیردولتی دراستان اصفهان و مناطق محروم سراسر کشور 

راه اندازی وپشتیبانی ازهرگونه فعالیتی که درجهت احیاءوارتقاءفرهنگ قرآنی وگسترش فرهنگ اهلبیت وتحکیم واشاعه مبانی دینی وارزشهای انقلاب ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ونظایرآنهالازم باشد.

برنامه ریزی واقدام برای هرگونه فعالیت عام المنفعه وخداپسندانه باهدف جذب کمکهای مردمی به منظورتقویت بنیه مالی ونیل به اهداف موسسه

آموزش وافزایش سطح علمی وتخصصی مربیان ومدیران قرآنی مناطق مستعدومحروم کشورباحضوراساتیدکشوری وبین المللی،بازدیدازموسسات مطرح قرآنی وگردشگری فرهنگی وتفریحی.

اعزام مربیان توانمندقرآنی به مناطق مستعدومحروم متقاضی جهت آموزش وتوان افزایی قرآنی آن مناطق.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 5022

ویکی نیکی

اولين و جامع‌ترین سامانه ایرانی فعال در حوزه نیکوکاری و اقدامات بشردوستانه است.

تیم ویکی‌نیکی با ایجاد و انتشار محتوا و معرفی فعالیت‌های نیکوکارانه افراد، موسسات خیریه، سازمان‌های مردم‌نهاد و کسب و کارها، سعی دارد راهنمای هوشمند نیکوکاری باشد برای تمام کسانی‌که به دنبال تاثیرگذاری بیشتر در جامعه هستند

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 5024

مؤسسه خيريه ذاکرین انصارالحسین(ع)

اهداف مؤسسه خيريه ذاکرین انصارالحسین(ع) به عنوان نهادي اجتماعي، غير دولتي و غير سياسي و از نوع مؤسسات عام المنفعه در مورخه  1380/7/27 مصادف با تولد حضرت سیدالشهدا اباعبداله الحسین (ع) روزپاسدار وتولد حضرت ابوالفضل(ع) امام زین العابدین امام سجاد(ع) تأسيس شده تا درسال 1384 ازنیروی انتظامی پروانه وفعالیت دریافت نموده پس از گذراندن مراحل قانونی در مورخه 1385/2/23 رسماً باشماره ثبت(19677)به ثبت رسیده است

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 5025

ایپا

ایپا بنیاد نیکوکاری و غیرانتفاعی است که با هدف توانمندسازی، ایجاد شغل،در مناطق محروم و توسعه پایدار روستاها تأسیـس شده است.بنیاد ایپا، ضمن ارتقای مسائل زیربنایی و زیرساختی در روستاها، با آموزش، مشاوره و ارائه تسهیـلات به رشد  خانواده‌های کم درامد مناطق محروم کمک می‌کند تا بتواند حیـات روستاها و در نتیجه حیات ایران را رونق بخشد. ما در ایپا برای کمک به مناطق محروم، هدفمان این نیست که در جیب هموطنانمان، برادران و خواهران و کودکانمان پول بگذاریم یا کاری کنیم تا درد فقر و نداری را برایشان قابل تحمل‌تر کنیم، بلکه تلاش ما بر این است که با آموزش ، مشاوره، اشتغال زایی در مناطق محروم و اقدامات زیرساختی، کاری بکنیم که هموطنانمان دستشان در جیب خودشان باشد، چرخه فقرش را از بین ببریم و فردای زیباتر و پر امیدتری بسازیم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...