logo white                                صفحه اصلی       اهداف پایگاه       درباره ما       گالری فیلم       تماس باما

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 26 مهر 1400 در این پایگاه 48163 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

فرهنگ قرض الحسنه و سمن ها

انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه وکارآفرینی اجتماعی

1

انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه وکارآفرینی اجتماعی یک سازمان مردم نهاد غیر دولتی، غیر سیاسی و داوطلبانه است که بدنبال «اشاعه‌ی نهادیِ فرهنگِ کارگروهی، توانمندساز، کارآفرینانه و منصفانه بر محور قرض‌الحسنه» است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

بانک قرض الحسنه رسالت

113

بانک قرض الحسنه رسالت بانکی غیر تجاری و اجتماعی است، که به دنبال جذب اعتبارات و منابع قرض الحسنه و پرداخت آن در قالب تسهیلات قرض الحسنه در جهت گره گشایی از امور محرومان و نیازمندان جامعه بوده و تلاش حداکثری خود را معطوف به تحقق این امر مهم نموده است .این بانک به عنوان اولین بانک قرض الحسنه خصوصی کشور با ارائه خدمات نوین بانکی و بسط و گسترش فرهنگ قرض الحسنه و پرداخت وام های خرد و ایجاد و حمایت از مشاغل خانگی و بنگاه های کوچک امیدوار است بتواند در افزایش سطح رفاه مردم و جامعه و حل مشکلات و نیازهای ضروری آنها مؤثر واقع شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران با قصد خیر و با نیت تأمین نقدينگي و رفع نيازهاي ضروري اشخاص حقيقي و حمايت از نيازمندان و پرداخت تسهيلات به اشخاص حقوقي که در امور خيريه فعاليت دارند ايجاد و يکي از نهادهاي پولي و مالي کشور است كه در راستاي حركت به سوي عمليات بانكداري اسلامي تشكيل شده است

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج

سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تنها مرجع رسمی کشور جهت ثبت نام متقاضیان تسهیلات یاد شده می باشد. شایان ذکر است سامانه این بانک، هیچگونه ارتباطی با وب سایت کـندو و سایر سایت های فعال در این زمینه ندارد و متقاضیان می توانند بطور مستقیم نسبت به ثبت نام خود در سامانه یاد شده اقدام نمایند .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

صندوق قرض الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی

صندوق قرض الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در سال 1359 با سرمایه اولیه و اهدایی حضرت امام خمینی (قدس سره) افتتاح و در سال 1360 با شماره 21 به ثبت رسید.این صندوق تاکنون در قالب پرداخت تسهیلات قرض الحسنه بدون کارمزد منشأ خدمات بسیاری برای طلاب، فضلاء، اساتید ، پژوهشگران و مبلغین حوزه های علمیه بوده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

موسسه قرض الحسنه دانشجویان ایران

به منظور انجام خدمات عام المنفعه و نشر و تعليم و ترويج فرهنگ اسلامي به هرنوع و هر كيفيت وكمك به تامين نيازها و بهبود زندگي دانشجويان، دانشگاهيان و جهادگران دانشگاهي و اعطاي وامهاي بدون بهره ( قرض الحسنه) از طريق دريافت وجوه ذخيره شده توسط خيرين، اعضاء صندوق، جهاد دانشگاهي و ساير اشخاص حقيقي و حقوقي كه بصورت قرض الحسنه يا بلاعوض در اختيار صندوق قرار خواهند داد با حفظ و رعايت موازين شرعي و مقررات جمهوري اسلامي ايران و در قالب مصوبات هيئت امناء جهاد دانشگاهي و به منظور احياء و ترويج سنت حسنه قرض الحسنه در جامعه بويژه جامعه دانشگاهي و كمك به حل بخشي از مشكلات مالي و معيشتي دانشجويان، جهادگران و دانشگاهيان و در راستاي تحقق استراتژي برنامه سوم توسعه جهاد دانشگاهي"مبني بر تقويت فرهنگ و ارزش هاي اسلامي در جامعه و به خصوص در جمعيت جوان و دانشجويان و دانشگاهيان" تأسيس شده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

صندوق رفاه دانشجویان

طبق مقررات و قوانین صندوق رفاه با هدف ایجاد زمینه های مناسب جهت رشد استعدادها و بخصوص کمک به وضع معیشتی دانشجویان مستعد و کم درآمد و گسترش کیفیت و کمیت تسهیلات اعطایی ارائه خدمات می نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

صندوق قرض الحسنه امداد ولایت

قرض الحسنه در سازمان کمیته امداد امام خمینی ( ره ) تقریبا به عمر این سازمان سابقه داشته و مورد توجه بوده است و از همان سالهای اولیه پرداخت وام قرض الحسنه در الویت برنامه قرار داشته است . پرداخت وام به نیازمندان تحت حمایت برای مصارف کارگشایی، درمان بیماری  هزینه تحصیلی ، اشتغال و استخلاص از مشکلات و گرفتاری ها به اشکال و روش های متفاوت مورد عمل بوده و با توجه به نیازهای روز تغییراتی در آن به وجود آمده و پس از مطالعات لازم جهت تحول در ساختار سازمانی حوزه متولی پرداخت وام در کمیته امداد امام خمینی ( ره ) و به دنبال جلسات و بررسی های کارشناسی طرح تاسیس صندوق قرض الحسنه در دستور کار قرار گرفت.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

صندوق قرض الحسنه اسلامی

صندوق قرض الحسنه اسلامی در سال ۱۳۴۸ به وسیله ۷ نفر از علاقه مندان به عملی شدن دستور حیات بخش اسلام عزیز در خصوص قرض الحسنه- پرداخت وام بدون ربا- تأسیس شد.هریک از این عده با پرداخت مبلغ هزار تومان، جمعاٌ هفت هزار تومان، سرمایه ی اولیه صندوق را تأمین کردند. بذر پاکی که در آن زمان کاشته شد، امروز به صورت یک نهاد مثبت، ارزشمند درخدمت مردم نیازمند، انجام وظیفه می کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

صندوق قرض الحسنه مسجد مقدس جمکران

صندوق قرض الحسنه مسجد مقدس جمکران برای افزایش دسترسی مشتریان به خدمات مالی و کاهش سفرهای درون شهری، پرداخت اقساط تسهیلات قرض الحسنه مسجد مقدس جمکران را از طریق بانکداری اینترنتی فراهم کرده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...