logo white                                صفحه اصلی       اهداف پایگاه       درباره ما       گالری فیلم       تماس باما

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 26 مهر 1400 در این پایگاه 48163 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

حمایت از زندانیان

ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند

4

هرچند در وقوع تصادف و محکومیتهای مالی ، شخص محکوم با بی مبالاتی ، بی احتیاطی ، عدم رعایت نظامات دولتی و یا عدم مهارت ، مقصّر است و ایکاش رفتار متمدّنانه و رعایت قانون ، روزی این امور نابهنجار را به حداقل برساند ، لکن دستگیری افتادگان بخصوص مساعدت به خانواده مجنی علیه ، امری انسانی، معقول  و مورد عنایت دین مبین اسلام است و جانهای پاک کسانی چون شهید سیداسدالله لاجوردی ، مرحوم حاج سعید امانی ، مرحوم حاج حبیب الله شفیق ، در کنار دوستان خوشنام ، آبرومند و مردمی مؤسس ستاددیه ، دور هم گرد آمدند و در ماه مبارک رمضان سال 1369ستاددیه را پی ریزی کردند .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن حمایت از خانواده زندانیان نیازمند اصفهان

113

 

انجمن حمایت زندانیان انجمنی است باشرکت مسئولان ومعتمدان به شرح مواد بعد درمقرهردادگاه عمومی ،دادگاه شهرستان ودادگاه بخش مستقل (درصورت وجود زندان )تشکیل میشود.انجمن مؤسسه ای غیرانتفاعی ودارای شخصیت حقوقی است .نظارت برکار،تشکیل وانحلال وتعیین خط مشی وصدور احکام وهماهنگی امورانجمن ها درسطح کشور برعهده اداره کل اقدامیت تأمینی وتربیتی کشور است .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

ستاد مردمی امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند خراسان رضوی

 

پرداخت خونبها یا دیه به اولیاء دم و قربانیان حوادث رانندگی و ....... از دیر باز به انحاء مختلف در جوامع بشری مرسوم بوده و شریعت مقدس اسلام نیز بصورت هدفمندی بر آن تأکید کرده است ، از سوی دیگر نیازمندان مالی که ناخواسته در ورطه مصیبتی مالی گرفتار می آیند همیشه و همه وقت در جوامع انسانی وجود داشته و منحصر به زمان و مکان خاصی نبوده و نیستند و در جامعه ما نیز هر روزه افرادی بدون اینکه خود بخواهند در این گردابها مبتلا می شوند که بعضاً از کمترین پشتوانه مالی جهت جبران خسارتهای وارده برخوردار نمی باشند .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

ستاد مردمی امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند استان قم

 

ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه وکمک به زندانیان نیازمند بمنظور کمک به زندانیان نیازمند دربند  و خانواده های آنان در جهت پرداخت دیه و محکومیتهای مالی و ضرر و زیان ناشی از جرم ، در سال ۱۳۶۹ پایه ریزی شد و در سال ۱۳۷۸ بطور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن حمایت زندانیان اردبیل

انجمن حمایت زندانیان مؤسسه خیریه و عام المنفعه است  که بخشی از درآمد آن را کمک های مردمی و بخش دیگر از طریق فعالیت های اقتصادی تأمین می شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

موسسه خیریه نیکوکاران شریف

موسسه خیریه نیکوکاران شریف ؛ یک نهاد غیرسیاسی و غیرانتفاعی بر پایه کمک های مردمی و با مجوز رسمی از پلیس امنیت عمومی کشور به شماره  1302/25607 است که با محوریت حمایت و توانمند سازی خانواده های بی سرپرست و بدسرپرست ، سعی دارد ضمن پوشش نیازهای اولیه و هدایت آنها در مسیر پیشرفت علمی و عملی ، این قشر محروم از جامعه را بسوی یک زندگی هدفمند و خودساخته رهنمون کند .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

انجمن حمایت زندانیان تبریز

 

انجمن حمایت زندانیان مؤسسه خیریه و عام المنفعه است  که بخشی از درآمد آن را کمک های مردمی و بخش دیگر از طریق فعالیت های اقتصادی تأمین می شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

                 

 

 

 

 

ستاد دیه استان اصفهان

 

ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند استان اصفهان نیز در راستای نیل به اهداف ارزشمند این نهاد از رمضان سال 1380 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود و تا کنون حدود 17000 پرونده جرائم غیر عمد را مورد بررسی قرار داده که پس از اقدامات لازم اعم از مشاوره و تخفیف و گذشت رضایتمندانه از شکات و تامین اعتبارات از محا وجوه خیرین و نیکوکاران و همچنین اعتبارات مصوب دولتی، بیش از 3000 نفر طی یازده سال گذشته با پرداخت تسهیلات این ستاد از زندان آزاد گردیدند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه خيريه حمايت از مستمندان تبريز

 

یکی از سرفصلهای کمک به آزادسازی محبوسین در بند که جرم عمدی نداشته باشند و حکم نهایی آنها صادر گردد و در ادای دین مشکل داشته باشند . در صورت تقاضا و تکمیل پرونده با تحقیق محرمانه و قانونمند در صورتیکه مطابق با ضوابط موسسه باشند با تایید نهایی هیئت مدیره اقدام به پرداخت دین از طریق محاکم و سازمانهای قانونی ذیربط و آزادی محکوم غیر عمد خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...