logo white                                صفحه اصلی       اهداف پایگاه       درباره ما       گالری فیلم       تماس باما

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 26 مهر 1400 در این پایگاه 48163 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

سلامت روان و سمن ها

انجمن آلزایمر ایران

1

این انجمن اولین تشکل غیردولتی آموزشی، درمانی، مراقبتی و توانبخشی ویژه افراد مبتلا به دمانس  و بیماری آلزایمر در کشور می باشد که در بهمن ماه همان سال با هدف ارتقاء کیفیت زندگی افراد  مبتلا به بیماری آلزایمر و خانواده ایشان تاسیس و به ثبت رسید. انجمن توانسته است با ایجاد ارتباط وفراهم نمودن زمینه همکاری با سازمانهای مختلف و با بهره گیری از اعتماد  و حمایت های مردم و سخت کوشی اعضاء داوطلب خدمات موثر و شایسته ای را به افراد مبتلا و  خانواده آنان ارائه نماید و تاکنون بیش از ۴۰۰۰ فرد مبتلا را تحت حمایت قرار داده است

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن علمی کاردرمانی ایران

113

 

کاردرمانی بر اساس حفظ حرمت انسانی و توجه به توانایی های موجود افراد پس از بروز اختلال و معلولیت می باشد و در این زمینه با استفاده از روشهای  نوین روانشناسی نظیر Model of Human Occupation و.... و استفاده از دانش مرتبط با Kinsiology ,Biomechanik, Activity Analysis , Neurology ,. به ارائه فعالیتهای قابل انجام و همراه با موفقیت و متناسب ولذتبخش به فرد میپردازد تا با ایجاد ارزشمندی و ارزشمداری در شخص و سپس در جامعه بتواند زمینه و بستر یکپارچگی اجتماعی فرد معلول را با جامعه فراهم آورد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

جمعیت همیاران سلامت روان

 

جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

مجله علمی پژوهشی روان پرستاری

مجله علمی پژوهشی روان پرستاری مقالات مرتبط با روان پرستاری، پرستاری توانبخشی روانی، پرستاری بهداشت روانی، روان پرستاری بالینی، آموزش روان پرستاری، مدیریت روان پرستاری، روان پزشکی در روان پرستاری، روانشناسی در روان پرستاری، جامعه شناسی در روان پرستاری، مردم شناسی در روان پرستاری و سایر مقالات مرتبط به چاپ می‌رساند. امید است این اقدام مورد قبول ایزد منان و کلیه همکاران گرامی قرار گیرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن علمی روان‌درمانی ایران

انجمن علمی روان‌درمانی ایران متشکل از گروه‌های تخصصی از روان‌درمانگران، پژوهشگران، اساتید دانشگاهی و صاحبنظران حیطه روان‌درمانی در سراسر ایران است که با هدف اعتلای موقعیت روان‌درمانی به نفع مردم گرد یکدیگر جمع شده‌اند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

انجمن روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

 

انجمن روانشناسی بالینی کودک و نوجوان به عنوان موسسه ای غیرانتفاعی، با هدف گسترش و ارتقای سطح علمی و کاربردی زمینه-های مربوط به روانشناسی بالینی کودک و توسعه و تقویت نیروهای علاقمند در امر آموزش و پژوهش در این حوزه در سال 1384 تشکیل شد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

انجمن روانشناسي ايران

 

انجمن روانشناسي ايران با هدف گسترش، پيشبرد و ارتقای علم روانشناسي تشكيل شده است و بالغ بر 14537 عضو دارد؛ از اين تعداد، 283 نفر عضو پيوسته دارای مدرک دکتری تخصصی، 2290 نفر عضو پيوسته کارشناس ارشد، 6831 نفر عضو وابسته کارشناس و 5133 نفر عضو دانشجويي هستند.ايجاد و تحكيم روابط علمي و تحقيقاتي در سطح ملي و بين‌المللي بين محققان و متخصصاني كه به گونه اي با علم روان‌شناسي سروكار دارند.همكاري با نهادهاي اجرائي، علمي و پژوهشي در زمينه ارزيابي و بازنگري طرح ها و برنامه هاي مربوط به امور آموزش و پژوهش در زمينه علمي موضوع فعاليت انجمن

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

                 

 

 

 

 

انجمن علمی ـ صنفی روانشناسی بالینی ایران

 

اندیشه تأسیس انجمن علمی ـ صنفی روانشناسی بالینی ایران از حدود سال 1376 توسط گروهی از روانشناسان بالینی مطرح شد. در تاریخ 3/10/80 موضوع تشکیل انجمن روانشناسی بالینی ایران در پنجاه و سومین جلسه کمیسیونهای انجمنهای علمی گروه پزشکی وزارات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تصویب نهایی رسید. اولین انتخابات هیأت مدیره و بازرس انجمن در تاریخ 6/3/81 برگزار شد و پروانه فعالیت انجمن‏درتاریخ 17/4/81 توسط کمیسیون فوق الذکر صادر گردید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

انجمن علمی روان شناسی تربیتی ایران

 

انجمن دوستی ایران و افغانستان به صورت رسمی از سال ۱۳۸۴ ثبت شده و در جهت تقویت پیوندهای فرهنگی میان دو ملت مسلمان ایران و افغانستان فعالیت می نماید. مهمترین دغدغه انجمن، تقویت پیوندهای فرهنگی، علمی و آموزشی برای توسعه ارتباطات دو کشور ایران و افغانستان است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن علمی روان‌پزشکان ایران

 

انجمن علمی روان‌پزشکان ایران در سال ۱۳۴۵ با تلاش تنی چند از روان‌پزشکان و پیش‌کسوتان روان‌پزشکی ایران باهدف ارایه‌ی فعالیت‌های علمی، تحقیقاتی و تخصصیِ روان‌پزشکی، و به عنوان یک انجمن غیردولتی و غیرانتفاعی تشکیل شد و بر طبق مستندات موجود تا سال ۱۳۶۵، از جمله فعال‌ترین انجمن‌های علمی و تخصصی، بود؛ و روان‌پزشکی امروز ایران مدیون پایه‌گذاران و گردانندگان آن است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

انجمن‌ روان‌شناسي اجتماعي

روان‌شناسي اجتماعي به عنوان علم مطالعه رفتارهاي فردي و جمعي و تأثير آنها بر يكديگر، اگرچه موضوعي بسيار كهن است ، در اواخر قرن نوزدهم پايه‌ريزي شد. اين شاخه از علوم اجتماعي با وجود تازگي به دليل جذابيت و جنبه‌هاي كاربردي آن ، به ويژه طي چند دهه گذشته، گسترش و محبوبيت پيدا كرد، كه اشاره شد تا سال ۱۳۷۴ عنوان كتاب روانشناسي اجتماعي و تنها طي ۵ سال آخر اين تاريخ بيش از ۳۶۰ عنوان كتاب روان‌شناسي اجتماعي در امريكا انتشار يافته است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...