logo white                                صفحه اصلی       اهداف پایگاه       درباره ما       گالری فیلم       تماس باما

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 26 مهر 1400 در این پایگاه 48163 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

درمان بیماری ها و سمن ها

انجمن خیریه بهداشتي و درماني  حضرت ابوالفضل (ع)

1

انجمن خیریه بهداشتي و درماني  حضرت ابوالفضل (ع) زمانی پا به عرصه فعالیت گذاشت که بیماران نارسائی مزمن کلیوی به دلیل مشکلات خاص این بیماری  شدیدا به حمایت و پشتیبانی نیاز داشتند در این میان جمعی از خیرین و نیک اندیشان اصفهانی با تکیه بر فرهنگ ایثارگری و احسان که برخاسته از فرهنگ مولایشان حضرت قمر بنی هاشم (ع) بود ، بنیان یک خیریه با نام نامی حضرت ابوالفضل (ع) را بنا نهادند و در طول سالیان گذشته خلاء بزرگی از مسایل بیماران به ویژه بیماران نیازمند قلبی و کلیوی را مرتفع ساختند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

مجمع خیرین سلامت استان اصفهان

113

 

در پی دیدار رؤسای محترم کمیسیون بهداشت و درمان و امور اجتماعی مجلس شورای اسلامی و جمعی از خیرین استان اصفهان با رهبر معظم انقلاب اسلامی در آبان ماه سال 1385 و توصیه و تأکیدات معظم له بر واگذاری امور سلامت مردم به مردم تشکیل هیئت مؤسس و هیئت امنا ، از اقدامات این مجمع است که این مهم با دعوت جمعی از خیرین استان اصفهان و تعامل با وزارت محترم بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی انجام شد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

انجمن خیریه امید

 

انجمن خیریه امید به همت جمعي از پزشكان، اعضاي هيات علمي و افراد خير در تاریخ ٢٧ شهريور ماه ۱٣٩۶ با شماره ثبت ٤٢٧٤٨ تأسیس شد.

اهداف اصلی این مجموعه فراهم نمودن خدمات پزشکی و درمانی، تاسيس مراكز پيشرفته ي سلول درماني و تامين مايحتاج دارويي و معيشتي براي بيماران بی بضاعتی است که از بیماری های صعب العلاج رنج می برند. این مؤسسه همچنين در نظر دارد با ايجاد همکاری های علمی بین المللی، جهت تبادل فناوري هاي نوين در حوزه ي سلول درماني/پزشكي بازساختي بيماري هاي صعب العلاج، امكان انجام خدمات نوين پزشكي را در داخل كشور فراهم آورد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

موسسه خیریه سبحان

موسسه خیریه سبحان سقز در بیست و سوم دی ماه سال 1385 با اخذ مجوز رسمی از سازمان بهزیستی استان کردستان با شماره ثبت 16 تاسیس گردید و در تاریخ دوم اسفند ماه سال 1390 با برگزاری انتخابات و تمدید پروانه با ترکیب فعلی هیأت مدیره فعالیت جدی خود را آغاز نمود که همچنان استمرار دارد. موسسه ی سبحان تشکلی مردمی و عام المنفعه است که فراتر از هر نوع وابستگی ها در خصوص فقرزدایی و کمک به همنوعان خود همچنان به فعالیت ادامه می دهد. این مؤسسه با حمایت و همدلی هیأت امنا، خیرین، جامعه پزشکان، بازاریان، فرهنگیان و سایر اقشار مختلف

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

مؤسسه خیریه بین المللی زنجیره امید

مؤسسه خیریه بین المللی زنجیره امید در تیر ماه 1386 شروع به کار کرده است. این مؤسسه خدمات درمانی خود را با کمترین هزینه به کودکان زیر 18 سال بدون در نظر گرفتن دین، نژاد و ملیت و طبق استانداردهای بین المللی در سه رشتۀ قلب، ارتوپدی و ترمیمی ارائه می‌دهد. زنجیره امید فقط یک مؤسسه خیریه برای درمان کودکان نیست؛ این مؤسسه با ورود تیم‌های بین المللی و در جریان همکاری با پزشکان فوق تخصص مجرب داخلی جهت ایجاد کیفیت مطلوب درمان، دوره‌های کوتاه مدت و بلندمدت آموزشی برگزار می‌کند و همچنین اولین مؤسسه خیریه است که در درون خود تیم فوق تخصصی پزشکان ایرانی و فرانسوی دارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

انجمن خیریه یاس

 

انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان "یاس کرمان" از سال 1388 توسط گروهی از تحصیل کردگان، متخصصان و خیر اندیشان کرمان تاسیس و فعالیت خود را آغاز نموده است.

ماموریت این انجمن حمایت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از افراد مبتلا به سرطان و اعضای خانواده آنان مب باشد. همچنین فعالیت های آموزشی و پژوهشی و اطلاع رسانی به منظور ارتقای فرهنگ پیشگیری و درمان به موقع، از اهداف این انجمن است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

بنیاد امور بیماری‌های خاص

 

سر منشا و ایده اصلی تشکیل بنیاد امور بیماری‌های خاص مربوط به آشنایی ریاست بنیاد با بیماران کلیوی، تالاسمی و هموفیلی از طریق ملاقات با تعدادی از بیماران با ایشان در سال ۱۳۷۱ صورت پذیرفت. وضعیت نامطلوب درمانی این بیماران سبب گشت تا ایشان تحقیقات میدانی و بازدیدهای استانی مختلفی را جهت آشنائی با مشکلات این بیماران درسراسر کشور داشته باشند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

موسسه خيريه همياری مبتلايان به سرطان مهيار

 

موسسه خيريه همياري مبتلايان به سرطان مهيار نهادي كاملاً مستقل، غير انتفاعي، غيرسياسي و يكپارچه است كه ضمن توجه و احترام به ارزش‌ها و اعتقادات جامعه ايراني، به اهداف عالي انساني مي‌انديشد و دراين راه از حمايت‌هاي مالي و مشاركت‌هاي سازمان‌ها و نهادهاي خصوصي و غير خصوصي و افراد نيكوكار داخل و خارج كشور در راستاي تحقق مأموريت خود كه همانا انجام امورحمايتي، درماني براي مبتلايان و دردمندان سرطان است استقبال مي‌كند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

موسسه حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج حضرت علی اصغر (ع)

 

    این موسسه به عنوان یک سازمان غیر دولتی (NGO) در جهت بهبود وضعیت بیماران خاص و صعب العلاج شهرستان سبزوار شروع به کار نموده است.

در حال حاضر بیش از 60000 بیمار خاص در کشور وجود دارند که از این تعداد ، 250 نفر در شهرستان سبــزوار به ســـر می برنــد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه حمایت از کودکان با ناهنجاری های مادرزادی (محکم)

 

ناهنجاری های مادرزادی به بیمارانی اطلاق می شود که در اثر اختلال در روند سیرتکامل رشد برخی از اعضای بدن یا احشا، در دوران جنینی ایجاد می شود.

تعدادی از پزشکان متخصص و جمعی از نیکوکاران رئوف و خیر خواه را بر آن داشت که خود را در نیاز این کودکان دردمند سهیم دانسته و در سال ۱۳۸۴ اقدام به تاسیس موسسه خیریه حمایت از کودکان با ناهنجاری های مادزادی (محکم) نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه خيريه معراج امام حسن مجتبي (ع)

موسسه خيريه معراج امام حسن مجتبي (ع)با هدف برگزاري كلاس هاي آموزش قران و بهداشت در خانواده و صندوق وام قرض الحسنه محلي  توسط حاجيه خانم و حاج اقاي متين زاده در سال ١٣٧٠ تأسيس شد كه باتوجه به مرور زمان و شناخت نياز بيشتر مشكلات منطقه به كمك دوستان و اعضاء خانواده اين خدمات گسترش  يافت كه در حال حاضر به كمك ٣ كارگروه  ورزش-درمان -ازدواج آسان  كه از ١٧ پزشك خير متخصص و ٢٠ نَفَر از خيرين و متخصصان ديگر به ٣٥٠ خانواده به صورت سازمان يافته در راستاي كاهش آسيب هاي اجتماعي خدمات آرائه ميگردد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

محک

 

محک سازماني است که از انگيزه والاي خدمت به همنوع سرچشمه گرفته و توجه خود را معطوف به بيماري سرطان کودکان در سطح ملي و بين‌المللي در حوزه‌های امور حمايتی، تشخيص و درمان، آموزش و اطلاع‌رسانی و تحقيقات نموده است. اين سازمان؛ خيريه، مردم‌نهاد، غيرانتفاعی، غيرسياسی و غيردولتی است و با تکيه بر جلب مشارکت‌هاي اشخاص حقيقی و حقوقی و انواع کمک‌های بشردوستانه ملي و بين‌المللي اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی اداره می‌شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

شبکه ملی پیشگیری از بیماریهای غیر واگیر

 

ائتلاف جهانی بیماری های غیر واگیر شبکه ای از ۲۰۰۰ سازمان جامعه مدنی در بیش از ۱۷۰ کشور است که بعنوان یک مجموعه جهانی برای مبارزه هماهنگ وبا یک سیاست مشترک در برابر بیماری های غیر واگیر و ترویج پیشگیری از مرگ و میرهای نابهنگام که در اثر این بیماری های پیش می اید، همکاری می کنند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

خیریه مهرمبین

 

خیریه مهرمبین توسط جمعی از دانشجویان دانشگاههای تهران و شهرستانهای مختلف با اکثریت فرهنگیان جوان تشکیل شده است و تیم مدیریتی آن و هیات موسس همگی زیر 33 سال سن دارند و میانگین سنی کل اعضای تشکبل دهنده به کمتر از 26سال می رسد. این خیریه شفافیت و اقدام سریع به خصوص در بحث بیماران سخت را در صدربرنامه های خود قرار داده است. همچنین درب خیریه بر روی تمامی خیران کشور باز است و کارکنان موسسه مهرمبین افتخار می کنند که در تماس تنگاتنگ با خیرین و مردم کشور عزیزمان باشند .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...