logo white                                صفحه اصلی       اهداف پایگاه       درباره ما       گالری فیلم       تماس باما

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 26 مهر 1400 در این پایگاه 48163 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

سفیران سلامت

 

دفتر آموزش و ارتقای سلامت

113

 

دفتر آموزش و ارتقای سلامت یکی از دفاتر حوزه معاونت بهداشت در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. این دفتر با هدف توانمندسازی مردم برای سالم زیستن، مدیریت بیماری‌های مزمن، بیماری‌های حاد و ناخوشی‌های جزیی اقدام به اجرای برنامه ملی خود مراقبتی نموده است. خود مراقبتی یکی از عوامل موثر در کاهش بروز بیماری ها است. خود مراقبتی در واقع اقدامات و فعالیت های آگاهانه و آموخته شده ای است که فرد به صورت هدف دار و در جهت حفظ و ارتقای سلامت خود و خانواده خود انجام می­دهد. از این رو دفتر آموزش و ارتقای سلامت نیز به منظور ارتقای کیفیت زندگی و کاهش هزینه‌های بهداشتی و درمانی در بین عموم مردم، اقدام به اجرای برنامه ملی خودمراقبتی نموده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

ثبت نام سفیر سلامت جوان

 

در راستای برنامه های تحول نظام سلامت ، برنامه ملی خودراقبتی به عنوان پنجمین برنامه در حوزه بهداشت با چهار رویکرد خودمراقبتی فردی ، اجتماعی ، سازمانی و خودیاری آغاز گردیده . هدف رویکرد خودمراقبتی فردی ، تربیت سفیران سلامت می باشد . سفیر سلامت عضوی از هر خانواده است که دارای ۸ کلاس سواد می باشد و به صورت داوطلبانه مسوولیت انتقال مطالب آموخته شده در حوزه سلامت و مراقبت فعال از سلامت خود و اعضای خانواده اش را بر عهده دارد .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

سفیر سلامت دانشجویی

 

سفیر سلامت دانشجویی، به دانشجوی داوطلب و علاقه مند به فعالیت‌های گروهی در حیطه‌های مختلف سلامت گفته می‌شود که بعد از آموزش دیدن، مطالب یاد گرفته را به سایر دانشجویان منتقل می‌کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

شرکت سفیر سلامت

شرکت سفیر سلامت با مجوز رسمی در سال  1393از اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و  وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی کار خود رادر زمینه خدمات درمانی درمنزل با نام مرکز خدمات بالینی در منزل آغاز و تاکنون با بهترین پزشکان متخصص و بسیاری از خانواده های معظم شهدا و ایثارگر و خیل عظیمی از مردم شریف ایران قرارداد دارد و خدمت رسانی میکند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

سفير سلامت سينا

موسسان اين شركت پس از فعاليت و كسب تجربه 11 ساله در زمينه طراحي و تجهيز تخصصي بخش CSSD (بخش استريليزاسيون مركزي) در بيمارستان¬ها و مشاهده كاستي¬ها و مشكلات اين بخش، بر آن شدند تا مجموعه¬اي از متخصصين و افراد با تجربه را گرد هم آورد تا بتواند در قالب اين شركت مجموعه¬ي كاملي از راه حل¬ها شامل مشاوره و همچنين تمام تجهزات مربوط به اين بخش را به مشتريان ارايه نمايد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

شرکت فاوا پردیس زندگی و سلامت ما

 

شرکت فاوا پردیس زندگی و سلامت ما به عنوان یک شرکت تکنولوژی محور درحوزه سلامت که باهدف خودمراقبتی و آگاه تاسیس شده بود پس از سالها حضور در راستای برنامه ملی ترویج و سازی جامعه جهت ارتقای سطح سلامتی در سال 2014 توسعه خودمراقبتی، طرح سفیران سلامتی را با کمک و تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیش برده و در این زمینه، اقدامات موثری را همچون پویشهای اجتماعی، طراحی و تولید ابزارهای سلامت دیجیتال مانند اپلیکیشن ، بازی و توسعه ارتباط با خانوادهها، گروههای اجتماعی و شبکههای اجتماعی ، نظیر آن به عرصه اجرا درآورده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

شرکت ورزشی سفیران سلامت و نشاط

 

شرکت ورزشی سفیران سلامت و نشاط(مرکز علمی ورزشی سفیر) در اواخر سال ۱۳۹۴ با هدف ارایه خدمات و کالاهای دانش بنیان در حوزه ورزش شروع به کار کرد. امروزه تغییر نگاه سنتی به علوم ورزشی از جمله اقدامات ارزشمند محسوب می شود. در حال حاضر و با توجه به تغییرات اساسی که در سبک زندگی مردم و نمودار جمعیتی کشور ایجاد شده است ورزش و کارکردهای آن در جامعه ایرانی نیز با تحولاتی باید همراه باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

شرکت دیبا سفیر سلامت

 

شرکت دیبا سفیر سلامت با هدف تامین دارو و تجهیزات پزشکی مورد نیاز در بازار پزشکی کشور فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده و با همکاری با معتبرترین تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و دارویی جهان سعی در تامین این موارد با بهترین کیفیت و کمترین قیمت را دارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...