logo white                                صفحه اصلی       اهداف پایگاه       درباره ما       گالری فیلم       تماس باما

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 26 مهر 1400 در این پایگاه 48163 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

مشاوره بهداشت و سلامت

 

   

مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه علامه طباطبایی

4

 

مرکز مشاوره محلی امن برای درد دل و گفتگویی است که از نظر شما راز به حساب می آید ما معتقد و مقید به رازداری و حفظ اصل محرمانه بودن حرفهای مراجعینمان هستیم. ما این اطمینان را می دهیم که هرکس دردی دارد دوایی هم دارد و دردهای روان انسان را نمی توان پیش هرکسی ابراز کرد، روانشناس و مشاور فردی است که در این زمینه تخصص نظری و تجربه عملی چندین ساله دارد، هدف مشاوره کمک به فرد برای افزایش توانایی و مواجه شدن، کاهش و حل مشکلات او است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

   

 

 

مركز بهداشت ميانه

113

 

مركز بهداشت ميانه با 28 مركز بهداشتي درماني فعال ، 120 خانه بهداشت داير ، يك مركز مشاوره بيماري هاي رفتاري ، يك مركز متادون درماني ، يك مركز ترك دخانيات ، مركز آموزش بهورزي و يك مركز وازكتومي  و با بهره مندي از حدود 450 نفر كادر بهداشت  ، خدمات بهداشتي را ارائه مي كنند.

 

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

مجمع خیرین بهداشت و سلامت استان اصفهان امام هادی (ع)

 

در سال 1386 با حضور تعدادی از خیرین پیشکسوت ،پزشکان ،کارشناسان و نماینده های ارگانها و سازمانهای مرتبط با سلامت با هدف پیشگیری بهتر از درمان و شعار 100=1 کاشت یک دانه پیشگیری، برداشت صد میوه سلامتی تشکیل گردید. و از سال 1389 در کلیه شهرستانهای استان انجمن خیرین بهداشت و سلامت تشکیل و هر سه ماه یکبار نشست مشورتی با رئیس ، مدیر عامل و رابط انجمن شهرستان ها انجام میگیرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

اداره کل مشاوره، بهداشت و سلامت دانشگاه فرهنگیان

 

دانشگاه فرهنگیان علاوه بر اینکه محیطی برای آموزش، رشد و تکوین شخصیت روحی و اجتماعی دانشجومعلمان به شمار می آید و رعایت اصول بهداشت و سلامتی می تواند ضامن سلامتی دانشجومعلم باشد،  بلکه هریک از این دانشجومعلمان به عنوا معلمان آینده کشور، می توانندپایگاهی مهم جهت تأثیرگذاری بر خانواده و اجتماع نیز باشند که خود منجر به بهبود وضعیت سلامتی در سطح جامعه و کاهش عوارض مالی ناشی از بیماری های مزمن و گسترش روز افزون آن ها نیز می شود. بنابراین ادارات  از طریق ارائه خدمات آموزشی، بهداشتی و سلامتی در سطوح مختلف باید زمینه شکوفایی حرفه ای کارکنان و دانشجومعلمان را فراهم نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 
 

 

ميگنا

 

ميگنا يك رسانه مستقل سلامت نگر است در حوزه روان شناسي و بهداشت روان.که در تاريخ 08/08/1388راه اندازی شده است و دارای مجوز فعالیت از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامي است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

   

 

   

معاونت اجتماعی وزارت بهداشت

 

در دهه ۱۳۶۰ خورشیدی که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ادغام حوزه آموزش پزشکی و خدمات سلامت تشکیل شد، در بند ۱۰ قانون تشکیل وزارت‌خانه آمده بود که باید سازمان،‌ موسسه یا بنیادی در این مجموعه برای تسهیل و نظارت بر کار خیریه‌های مرتبط با سلامت تشکیل شود، اما با گذشت ۳۰ سال از آن قانون، چنین نهادی تشکیل نشد و عملا خیریه‌های فعال در حوزه سلامت متولی نداشتند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

مرکز مشاوره تخصصی مبنا

 

مرکز مشاوره تخصصی مبنا با افتخار سالیانی است که در خدمت افراد و سازمان ها است. خدمات ما شامل طیف گسترده ای از خدمات آنلاین و حضوری با استانداردهای جهانی است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه علامه طباطبایی

 

خدمات مشاوره و روانشناسی برای افرادی که از مشکلات فردی مانند اضطراب، افسردگی، تنهایی، کمرویی، پرخاشگری و... یا سایر مشکلات مانند وابستگی به مواد مخدر، ناکامی، بحران در زندگی، تجربه استرس شدید، طلاق رنج می برند یا می خواهند از مشاوره تحصیلی و شغلی ، مشاوره پیش از ازدواج و زناشویی استفاده کنند ارائه می شود

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

کلینیک روانشناسی آتیه درخشان ذهن

 

مرکزی جامع، متمرکز و تخصصی در حوزه های سلامت روان است که از سال ۱۳۸۶، تلاش دارد با نوآوری های تکنولوژیک، تشخیص و درمان اختلالات روان پزشکی را در بالاترین سطح خود ارائه دهد. درمان و ارتقای عملکرد مراجعان، انجام پژوهش های متعدد در زمینه علوم اعصاب و برگزاری کارگاه های مختلف آموزشی، محور فعالیت های گروه آتیه است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

مرکز مشاوره دانشگاه اصفهان

 

مرکز مشاوره دانشگاه اصفهان با هدف ارتقاء سطح بهداشت روانی دانشجویان و پیشگیری از بروز و شیوع آسيب هاي رواني خدمات خود را در بخش هاي متعدد و متنوع به شرح ذيل به دانشجويان ارائه مي دهد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

بهار نکو

 

در اسفند ماه سال ۱۳۸۹ با همکاری استانداری فارس، معاونت بهداشت و دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، مرکز تخصصی آموزش و مشاوره خانواده بهار نکو، بصورت رسمی آغاز به کار کرد. این مرکز با هدف ترویج فرهنگ اسلامی-ایرانی ازدواج، و تقویت و تحکیم بنیان خانواده، به عنوان مهم ترین کانون رشد و تعالی انسان، اقدام به ایجاد واحدهای جامع مشاوره، آموزش های قبل آموزش های قبل از ازدواج (متن: هاتف)، و آموزش های بعد از ازدواج و خانواده نموده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

سامانه مشاوره در فضای مجازی

 

معاونت مشاوره و امور روانشناختی مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی عهده دار امور مربوط به سیاستگذاری ، برنامه ریزی و نظارت برمراکز مشاوره درکشور می باشد از سال 1371 سازمان بهزيستي كشور با هدف ارتقاء سطح سلامت وبهداشت روان افراد جامعه و درجهت گسترش و اشاعه فرهنگ مشاوره ، اقدام به راه اندازی یک مركز مشاوره حضوري و يك مركز مشاوره تلفني در تهران  نمود . در سال های بعد با توجه به برنامه های هدف گذاری شده و نیاز جدی به خدمات تخصصی روانشناختی  ، مراكز مشاوره حضوري در سراسر كشور گسترش یافت و به منظور دسترسي هر چه بیشتر تمام افراد جامعه در كليه استان هاي كشور مراكز مشاوره تلفني (1480) راه‌اندازي گردید .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

مرکز خدمات روانشناختی و مشاوره یاس

 

مرکز خدمات روانشناختی و مشاوره یاس با مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره فعالیت خود را با پیشینه قوی در استان اصفهان آغاز کرده است .مرکز مشاوره یاس یک مرکز تخصصی در زمینه روانشناختی است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

مرکز مشاوره سازمان جهاد دانشگاهی تهران

 

هدف اصلی از ارائه مشاوره  و خدمات روانشناختی، کمک به فرد برای شناخت مشکلات و راه حل آنها و تسهیل رشد شخصی و روانی فرد، به سمت یک بلوغ اجتماعی و تعالی بخشیدن آن است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

مرکز مشاوره یاوران رشد

 

شرکت تعاونی سلامت روان ” یاوران رشد ۶۴۸۵ تبریز” در مورخه ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۳۸۹ به ثبت رسید و ابتدابا اخذ مجوز فعالیت از سازمان بهزیستی در مرداد ماه۱۳۸۹ فعالیتهای خود را در زمینه پیشگیری و درمان اختلالات روانی و رفتاری آغاز نمود. سپس با اخذ مجوز از سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران، از بهمن ماه ۱۳۹۲ به فعالیتهای خود ادامه داد. هم اکنون در این مرکز حدود ۲۵ نفر کارشناس ارشد و دکتری مشاوره و روان‌شناسی به ارائه خدمات روانشناختی و مشاوره مشغول هستند

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره مهر

 

كمك به رفع مشكلات كاركنان و خانواده هايشان در حيطه های پيش از ازدواج، خانواده، تربيت فرزند، تحصيلی شغلی، روان درمانی، اضطراب، افسردگي، وسواس، ترسهای مرضی، روانپزشكی، . جهت ارتقاء رضايت فرد از زندگی، احساس امنيت و آرامش در شغل و خانواده و افزايش كارايی پرسنل در محيط كار

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

سفير سلامت سينا

 

 

موسسان اين شركت پس از فعاليت و كسب تجربه 11 ساله در زمينه طراحي و تجهيز تخصصي بخش CSSD (بخش استريليزاسيون مركزي) در بيمارستانها و مشاهده كاستيها و مشكلات اين بخش، بر آن شدند تا مجموعه اي از متخصصين و افراد با تجربه را گرد هم آورد تا بتواند در قالب اين شركت مجموعه ي كاملي از راه حل ها شامل مشاوره و همچنين تمام تجهزات مربوط به اين بخش را به مشتريان ارايه نمايد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی

 

 

«موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی» به عنوان تنها مرکز پژوهشی سازمان تامین اجتماعی در سال 1371 فعالیت خود را آغازنمود. بیانیه ماموریت این موسسه ارائه انواع خدمات پژوهشی، آموزشی و مشاوره ای، همچنین اطلاع رسانی با هدف ارتقای دانش تامین اجتماعی بوده و همواره با ارایه دیدگاه ها و راهکارهای علمی در راستای سیاست گذاری‌های موثر به منظور دستیابی سازمان به اهداف عالیه نظام تامین اجتماعی کشور، کوشا بوده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

انجمن حمایت از حقوق کودکان

 

 

هدف اصلی انجمن، تبلیغ و ترویج پیمان‌نامه جهانی حقوق کودک است. این انجمن در تلاش است تا با تکیه بر فعالیت‌های گروهی و داوطلبانه اعضای خود، در بهبود وضعیت زندگی کودکان، مشارکتی فعال داشته باشد. این انجمن با رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران، در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کند؛ زمینه‌هایی مرتبط با تحصیل، اطلاع‌رسانی، آموزش، مراقبت‌های بهداشتی، خدمات مشاوره‌ای برای خانواده‌ها و نیز یاری‌رسانی عملی به کودکانی که بر اثر بلایای طبیعی و اجتماعی و شرایط دشوار زندگی، آسیب دیده‌اند. مواردی مانند حمایت از کودکان کار، کودکان بی‌سرپناه، کودکان قربانی سیل و یا جنگ و کودکانی که مورد سوءاستفاده قرار گرفته‌اند، از جمله فعالیت‌‌‌های انجمن در راستای تحقق پیمان نامه جهانی حقوق کودک در ایران است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

مؤسسه خیریه پیوند گل نرگس

 

 

کمک به رشد و سلامت روانی بانوان تحت پوشش با مشاوره مددکاران و روانشناسان ارائه خدمات اجتماعی به بانوان ارائه خدمات به خانواده‌های زندانیان

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

مؤسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان

 

 

ارتقاء سطح آگاهی خانواده‌های وابسته به توان‌خواهان از طریق انجام مشاوره‌های آموزشی و تخصصی ارائه آموزش‌های لازم جهت پیشگیری از معلولیت و نهادینه نمودن فرهنگ برخورد و رفتار صحیح و انسانی با معلولان

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

مشاورانه

 

 

جدیدترین مقالات در زمینه: مشاورانه ، مشاوره خانواده ، ازدواج ، مشاوره تلفنی ، تست روانشناسی ، مشاوره روانشناسی ، جنسی ، اختلال روانی ، استخدام روانشناس و روانسنج ، تست روانشناسی و شخصیت شناسی ، می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

مرکز مشاوره روانشناسی سرای مشاور

 

 

مرکز مشاوره روانشناسی سرای مشاور افتخار دارد که تاکنون توانسته پاسخگوی سوالات هم‌وطنان و راه نمای آن‌ها در مشکلاتشان باشد مشکلات اختلافات خانوادگی و زناشویی، خیانت های زناشویی، مشاوره طلاق و جدایی، تصمیم گیری برای ازدواج، روابط زن و شوهر، وابستگی عاطفی، مشکلات فرزند و کودک و نوجوان، اختلالات استرس، اضطراب، افسردگی، وسواس، ارتباط با اطرافیان و سایر موارد.

 

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

مشاوران صدای سلامت

 

 

مشاوران صدای سلامت با سالها تجربه و تخصص در زمینه مشاوره و آموزش سلامت، همدل و همراه شما عزیزان هستند. در صدای سلامت، رسالت مشاور ارائه خدمات متناسب با نیازهای تماس گیرنده می باشد و سلامت جسم و جان شما عزیزان در درجه اول اهمیت قرار دارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

کلبه سلامت

 

 

کلبه سلامت مجموعه ای است برای ارائه خدمات مشاوره پزشکی ، مشاوره تلفنی پزشکی و پرسش و پاسخ پزشکی در تخصص های متفاوت زیر نظر متخصصان مجرب و مورد اعتماد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

انجمن مشاوره ایران

 

 

انجمن مشاوره ایران، یک انجمن علمی، تخصصی، پژوهشی و غیر انتفاعی است که در سال 1375 توسط 11 نفر از اساتید مشاوره کشور تشکیل و در تاریخ 22/8/1375 به تصویب کمیسیون انجمن های علمی کشور رسید و به شماره 9551 در اداره ثبت کشور به ثبت رسید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

طلوع طب

 

 

طلوع طب ارایه دهنده بهترین خدمات پرستاری با 8 سال تجربه حرفه ای خدمات مراقبت وپرستاری است و با ارتباط مداوم با پزشکان متخصص و فوق تخصص ضامن سلامت بیماران شما خواهد بود.علاوه بر نیازهای جسمی و عاطفی عزیزان شما، کارشناسان ما اماده ارایه مشاوره پزشکی مراقبتی و مالی به شما عزیزان هستند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

اندیشه سلامت روان

 

 

اندیشه سلامت روان توسط دکتر سید کاظم ملکوتی با کسب مجوز از سازمان بهزیستی در سال 1375 تاسیس شد. فعالیت اصلی این مرکز ارائه خدمات ویزیت در منزل و بازتوانی روانی و شناختی برای بیماران مبتلا به روانپزشکی شدید و مزمن می‌باشد. این مرکز فعالیت‌های خود را در جنب مطب موسس آن دکتر سید کاظم ملکوتی انجام می‌دهد. خدمات اشاره شده در کنار خدمات تشخیصی و درمانی به سایر اختلالات روانپزشکی، روانپزشکی سالمندان، درمان و مشاوره اعتیاد به بیماران وابسته به مخدر و محرک، و نیز خدمات روانشناسی و گفتار درمانی، نوروفیدبک، مجموعه نسبتا کاملی برای ارائه خدمات بهداشت روان مبدل شده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

انجمن جامعه شناسی ایران

 

 

انجمن جامعه شناسی ایران، انجمنی غیرانتفاعی است که در سال 1370 تاسیس شده و در زمینه‌های علمی، پژوهشی، کارشناسی و مشاوره فعالیت می‌کند.

این انجمن در نهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر کشور (1387)، که از سوی وزارت علوم تحقیقات و فنآوری برگزار می شود، به عنوان "انجمن علمی برتر" معرفی شد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

دفتر آموزش و ارتقای سلامت

 

 

دفتر آموزش و ارتقای سلامت یکی از دفاتر حوزه معاونت بهداشت در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. این دفتر با هدف توانمندسازی مردم برای سالم زیستن، مدیریت بیماری‌های مزمن، بیماری‌های حاد و ناخوشی‌های جزیی اقدام به اجرای برنامه ملی خود مراقبتی نموده است. خود مراقبتی یکی از عوامل موثر در کاهش بروز بیماری ها است. خود مراقبتی در واقع اقدامات و فعالیت های آگاهانه و آموخته شده ای است که فرد به صورت هدف دار و در جهت حفظ و ارتقای سلامت خود و خانواده خود انجام می­دهد. از این رو دفتر آموزش و ارتقای سلامت نیز به منظور ارتقای کیفیت زندگی و کاهش هزینه‌های بهداشتی و درمانی در بین عموم مردم، اقدام به اجرای برنامه ملی خودمراقبتی نموده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

ثبت نام سفیر سلامت جوان

 

 

در راستای برنامه های تحول نظام سلامت ، برنامه ملی خودراقبتی به عنوان پنجمین برنامه در حوزه بهداشت با چهار رویکرد خودمراقبتی فردی ، اجتماعی ، سازمانی و خودیاری آغاز گردیده . هدف رویکرد خودمراقبتی فردی ، تربیت سفیران سلامت می باشد . سفیر سلامت عضوی از هر خانواده است که دارای ۸ کلاس سواد می باشد و به صورت داوطلبانه مسوولیت انتقال مطالب آموخته شده در حوزه سلامت و مراقبت فعال از سلامت خود و اعضای خانواده اش را بر عهده دارد .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

سفیر سلامت دانشجویی

 

 

سفیر سلامت دانشجویی، به دانشجوی داوطلب و علاقه مند به فعالیت‌های گروهی در حیطه‌های مختلف سلامت گفته می‌شود که بعد از آموزش دیدن، مطالب یاد گرفته را به سایر دانشجویان منتقل می‌کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

مجمع خیرین بهداشت و سلامت استان اصفهان امام هادی (ع)

 

 

در سال 1386 با حضور تعدادی از خیرین پیشکسوت ،پزشکان ،کارشناسان و نماینده های ارگانها و سازمانهای مرتبط با سلامت با هدف پیشگیری بهتر از درمان و شعار 100=1 کاشت یک دانه پیشگیری، برداشت صد میوه سلامتی تشکیل گردید. و از سال 1389 در کلیه شهرستانهای استان انجمن خیرین بهداشت و سلامت تشکیل و هر سه ماه یکبار نشست مشورتی با رئیس ، مدیر عامل و رابط انجمن شهرستان ها انجام میگیرد.

 

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

ميگنا

 

 

ميگنا يك رسانه مستقل سلامت نگر است در حوزه روان شناسي و بهداشت روان.که در تاريخ 08/08/1388راه اندازی شده است و دارای مجوز فعالیت از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامي است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

کلینیک روانشناسی آتیه درخشان ذهن

 

 

مرکزی جامع، متمرکز و تخصصی در حوزه های سلامت روان است که از سال ۱۳۸۶، تلاش دارد با نوآوری های تکنولوژیک، تشخیص و درمان اختلالات روان پزشکی را در بالاترین سطح خود ارائه دهد. درمان و ارتقای عملکرد مراجعان، انجام پژوهش های متعدد در زمینه علوم اعصاب و برگزاری کارگاه های مختلف آموزشی، محور فعالیت های گروه آتیه است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...