logo white                                صفحه اصلی       اهداف پایگاه       درباره ما       گالری فیلم       تماس باما

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 26 مهر 1400 در این پایگاه 48163 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

نگهداری از کودکان و سمن ها

کودک آنلاین

4

تیم فنی بهمراه دپارتمان علمی کودک آنلاین برآنست که با تدوین مطالب مهم و علمی در زمینه های زنان و زایمان،کودکان و نوزاد ،روانشناسی کودک و خانواده ، دهان و دندان و... درحد امکان و توان خود گامی در جهت بالابردن اطلاعات خانواده ها انجام دهد.منابع اطلاعاتی کودک آنلاین سایتهای معتبر علمی و نیز مشاورین و متخصیص کارآزموده و لایق می باشد.  در کنار مطالب سایت کودک آنلاین به شما توصیه میکنیم که تنها به مطالب این سایت و سایتهای مشابه اکتفا ننموده ودر هرمورد مستقیما نظر پزشک و متخصص مربوطه را نیز جویا شوید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

مجتمع خدمات بهزیستی شیرخوارگاه شبیر

113

 

مجتمع خدمات بهزیستی شیرخوارگاه شبیر درسال  1333 توسط خیری به نام  شبیر وقف فرزندان بی سرپرست شده است .شیرخوارگاه شبیر دارای مساحتی درحدود 8250 مترمربع می باشدکه درحال مرکزنگهداری ازکودکان 0 تا 6 سال دختر و پسر به تعداد 86 نفر می باشد.همچنین این مرکز پیش از این محل سکونت تعداد 12 نفر از دختران  16 الی 25 سال بوده است که محل زندگی آنها به محل دیگری انتقال یافت .همچنین 190پرونده زنان سرپرست خانوارنیزدراین مجتمع نگهداری می گردد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

پارسیان آوید

 

مرکز خدمات پرستاری و درمان  در منزل پارسیان آوید با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان  با استخدام نیروهای مسلط و آموزش دیده و با تجربه به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی در زمینه پرستاری کودک، سالمند و بیمار در منزل شما عزیزان می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

شیرخوارگاه احسان

 

کودکانی که در این مرکز نگهداری می شوند یا بی‌سرپرستند و یا بد سرپرست ، یعنی دارای والدینی می باشند که صلاحیت نگهداری کودکان خود را ندارند. کودکان در این مرکز تا 6 سالگی نگهداری میشوند واگر شرایط لازم جهت فرزند خواندگی فراهم باشد به فرزند خواندگی سپرده می شوند در غیر اینصورت به مراکز بالای 6 سال میروند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

شیرخوارگاه امام علی (ع)

شیرخوارگاه امام علی (ع) در سال 1387 توسط جمعی از خیرین استان البرز تاسیس گردید و در سال 1392 عملیات اجرایی آن به پایان رسید . این شیرخوارگاه در زمینی به مساحت 4000 متر مربع و زیر بنای 300 متر مربع با سطح اشغال 800 متر مربع در 3 طبقه می باشد که هزینه احداث کلیه فضاهای ساختمان اصلی و تجاری بالغ بر سه میلیارد ریال می باشد که کلیه هزینه آن توسط خیرین شهر کرج پرداخت شده است .شیر خوارگاه امام علی دارای کلیه استانداردهای لازم بوده که شامل بخش قرنطینه ، بخش نگهداری نوزادان و بخش کودکان نوپا می باشد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

مادرشو

ما جمعی از پزشکان، ماماها، مترجم‌ها و نویسندگان، دور هم جمع شده‌ایم تا دغدغه‌های یک مادر باردار را بشناسیم و به او بگوییم که نگرانی‌هایش به چه دلیل است و راه برطرف کردن این دغدغه‌ها چیست. ما می‌دانیم که مادر و پدر شدن، بسیار لذت‌بخش است و نقطۀ عطفی در زندگی همۀ ماست، اما ممکن است پر از نگرانی و دلهره باشد. نگرانی‌هایی مثل سالم بودن جنین، رسیدن غذا و اکسیژن کافی به او، رشد صحیح، کم شدن عوارض بارداری برای مادر، مشخص بودن نیازهای نوزاد و مواردی مثل این، ذهن بسیاری از پدر و مادرها را درگیر خواهد کرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

موسسه خیریه بازباران

 

سیاری از کودکان ساکن در این مرکز دارای خانواده هستند و به دلایل مختلفی مانند نداشتن جای مناسب برای ‏زندگی، تعداد زیاد فرزندان، نداشتن پدر یا بد سرپرست بودن و ... از طریق بهزیستی به این مرکز منتقل می شوند.

موسسه خیریه بازباران در ابتدای امر تلاش می کند خانواده ها را بیابد و آنها را مورد مشاوره قرار دهد. در پی ‏این اقدامات و با کمک مالی یا رفع مشکلات خانوادگی، تعداد زیادی از کودکان به آغوش خانواده یا خویشان خود ‏بازگردانده شده اند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...              

 

 

 

 

محک

 

محک سازماني است که از انگيزه والاي خدمت به همنوع سرچشمه گرفته و توجه خود را معطوف به بيماري سرطان کودکان در سطح ملي و بين‌المللي در حوزه‌های امور حمايتی، تشخيص و درمان، آموزش و اطلاع‌رسانی و تحقيقات نموده است. اين سازمان؛ خيريه، مردم‌نهاد، غيرانتفاعی، غيرسياسی و غيردولتی است و با تکيه بر جلب مشارکت‌هاي اشخاص حقيقی و حقوقی و انواع کمک‌های بشردوستانه ملي و بين‌المللي اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی اداره می‌شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

خانه فرشتگان

 

خانه فرشتگان با مدیریت سرکار خانم طاهره رمضان زاده در سال 1383 پس از زلزله بم با اهداف نگهداری (ایتام)،کودکان بی سرپرست و بدسرپرست تاسیس شد ، حدود 50 فرزند دختر در این خانه در دو شعبه دختران 6 تا 12 سال و 12 تا 18 سال همانند یک خانواده بزرگ به صورت شبانه روزی کنار هم زندگی میکنند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

طلوع طب

 

طلوع طب ارایه دهنده بهترین خدمات پرستاری با 8 سال تجربه حرفه ای خدمات مراقبت وپرستاری است و با ارتباط مداوم با پزشکان متخصص و فوق تخصص ضامن سلامت بیماران شما خواهد بود.علاوه بر نیازهای جسمی و عاطفی عزیزان شما، کارشناسان ما اماده ارایه مشاوره پزشکی مراقبتی و مالی به شما عزیزان هستند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...