logo white                                صفحه اصلی       اهداف پایگاه       درباره ما       گالری فیلم       تماس باما

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 26 مهر 1400 در این پایگاه 48163 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

کودکان سرطانی و سمن ها

محک

4

مؤسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان با نام اختصاری “ محک ”  از سال  1370 و با شماره ثبت 6567  در قـالب یک سـازمان غیر انتفاعی- غیر دولتی با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در طـول 27 سال فعـالیت، محک بـا بهره‌گیری از کمک‌های انسان دوستانه مردم نیکوکار و همراهی مدیران نیک اندیش و تلاش پیگیر نیروهای داوطلب و موظف خود به موفقیت‌های چشمگیری در حوزه‌های امور خیریه، درمان و تحقیقات دست یافته است و به یکی از قطب‌های درمان در خاورمیانه تبدیل شده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه خیریه کسا

113

 

موسسه خیریه کسا با هدف حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده آنان تاسیس گردیده است. ماموریت این موسسه فراهم نمودن امکانات لازم برای بازگشت کودک به جاده سلامتی است. این امکانات شامل تامین هزینه های درمان و همچنین حمایت های جانبی مرتبط با درمان کودک یا خانواده او در طول درمان می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان خراسان

 

موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان خراسان در سال 1394 با شماره4842 به ثبت رسید. ایده اولیه تاسیس این موسسه توسط زنده یاد معصومه شریفی سرابی با آگاهی از مشکلات کودکان مبتلا به سرطان شکل گرفت و به همت یاوران و داوطلبان تمام توجه خود را معطوف به حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده انها کرده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

انجمن خيريه حمايت از بيماران مبتلا به سرطان یاس کرمان

 

انجمن خيريه حمايت از بيماران مبتلا به سرطان یاس کرمان كه جمعی از پزشكان متخصص و خيرين نام آشنا را با نيت همراهی و همدلی و كمك به بيماران گرد هم آورده است، به من فرصت داد تا در حد توان خود به مسئوليت اجتماعی خود در قبال مردم سرزمينم عمل كنم و به عنوان سفير جهانی اين انجمن، پيام خيرخواهی و ياری طلبی اين جمعيت پاك نيت و پاك دست را به گوش جهان برسانم. به اين افتخار ميبالم و پاسدار اين دستاورد خواهم ماند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن خون و سرطان کودکان ایران

ایده تشکیل انجمن از اواسط سال ۱۳۷۸ مطرح گردید. طی جلسه ای که با دکتر رحیمی نژاد و دکتر پیمان عشقی و سایر دوستان داشتیم موضوع را پیگیری می کردیم تا نوروز سال ۱۳۷۹ که نامه ای از طریق پست در سراسر کشور  به همکاران رسید و هیئت موسس انجمن با ۲۸ امضاء از همکاران فوق تخصص خون و سرطان تشکیل گردیده و نامه ای را به دبیرخانه کمیسیون انجمن های علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ارسال کردند. شاید در بین تمام انجمن هایی که تا آن زمان تشکیل شده بود این تعداد بی سابقه بود، سپس با تصویب دبیرخانه انجمن ها اولین انتخابات در تاریخ ۱۳۷۹/۰۹/۰۳ در تهران برگزار گردید و اولین هیئت مدیره انجمن شکل گرفت.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

انجمن حمایت از کودکان مبتلا به سرطان تبریز

در پاییز سال 1389 پیشنهاد تاسیس انجمنی برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان در تبریز توسط جواد ملائی میلانی ارائه شد. مدتی بعد با دعوت از افراد علاقمند در بین دانشجویان، دریک جلسه عمومی در یکی از کلاس‌های گروه مواد دانشگاه سراسری تبریز، پیشنهاد تشکیل یک انجمن با موضوع تخصصی کمک به کودکان مبتلا به سرطان به بحث گذاشته شد. با تشکیل جلسات هفتگی و اضافه شدن افراد جدید به تدریج هسته اولیه انجمن شکل گرفت . جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

فانوس

 

“حمایت عاطفی و روانی از کودکان مبتلا به سرطان و دارای بیماری های خاص و خانواده های آن­ها، اصلی ترین مأموریت فانوس است. ما رسالتمان را به همت جوانان داوطلب و نیک اندیش با فعالیت هایی منسجم در پنج زمینۀ مددکاری، روانشناسی و مشاوره، شادسازی و امید بخشی، آموزش و فرهنگ سازی جامعه انجام می دهیم. انجمن فانوس غیر سیاسی، غیر دولتی و غیرانتفاعی و متکی بر کمک های بشر دوستانه می باشد. اعتقاد به ارزش های والای انسانی، همدلی و امیدبخشی، از اندیشه های بزرگی است که جوانان فانوسی در سر دارند و همین انگیزه ای می ­گردد تا هر روز شعله ای تازه از فانوس امید را در دل انسانی روشن کنند”.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...                

 

 

 

 

مؤسسه تحقیقات، آموزش و پیشگیری سرطان

 

مؤسسه تحقیقات، آموزش و پیشگیری سرطان مجموعه‌ای است متشکل از نیروهای متخصص و همچنین نیروهای داوطلب در سطح ملی که با همکاری ارگان‌ها و سازمان‌های ذیربط و با هدف پیشگیری، کمک به حفظ سلامتی و کاهش خطر ابتلا به سرطان و عوارض ناشی از آن، از طریق برنامه‌ریزی، تحقیق، آموزش و پیشگیری و ارائه خدمات اطلاع‌رسانی به مردم، با سرطان و عوارض آن در کشور مقابله می‌کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...