درباره ما مطلب ویژه

بسمه تعالی


این پایگاه به حول و قوه الهی با کمک جمعی از عزیزانی که سوابق خدمت در خیریه ها و همچنین در امور سایت و شبکه های اجتماعی دارند و با حمایت و پشتیبانی مالی و اجرایی خیریه شهید محمد گلشیرازی راه اندازی شده است، این سایت در کمتر از تولد 14 ماهه خود ضمن اینکه مورد استقبال شدید کاربران و مدیران موسسات مردم نهاد و خیریه ها قرار گرفته توانسته تاییدیه های بزرگی از طرف مسئولین مختلف به دلیل اهمیت و کارایی و توزیع شاخه های کاری و معرفی و دسته بندی موضوعات مختلف را کسب نماید ، تا جایی که این سایت را جزو یکی از سایت های برتر موسسات مردم نهاد و خیریه ها معرفی کرده اند.در این پایگاه که از دی ماه سال 1393 تا کنون به صورت مستمر بارگزاری و کار شده بیش از 19 هزار موسسه مردم نهاد و خیریه ثبت گردیده ، امید است این خدمت مورد رضای خدا قرار گرفته و دعا و رحمتی برای روح شهید محمد گلشیرازی قرار گیرد.

چون ضرورتاً این گونه پایگاه ها و سایت ها از نظر مدیریت فضای مجازی کشور و اینترنت مدیر مسئول آن باید معرفی گردد لذا بر اساس قوانین مربوطه مسئول این سایت به شرح ذیل معرفی می گردد.

مدیریت این سایت بر عهده مهندس علی فضیلتی مدیرعامل موسسه خیریه شهید محمد گلشیرازی است، فعالیت های اجرایی و اجتماعی در طول ۲۵ سال خدمت شامل مسئولیت های مختلف در خیریه ها اعم از مدیرعامل، عضو هیئت مدیره و یا عضو هیئت امناء و همچنین در موسسات و مراکز قرآنی از جمله دبیر مسابقات قرآنی احسن الحدیث، رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین قرآنی استان اصفهان، عضو هیئت مدیره تشکل های قرآنی استان اصفهان و … می باشد.
در ضمن مدیریت بخش ها:
 
1- مدیریت سایت: مهندس علی فضیلتی  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 
2-مدیر روابط عمومی:آقای مجید یوسف پور این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

3-مدیر محتوا: خانم لیلا شمایلی 09135580971
 

4- تلفن دفتر مرکزی اصفهان:

031-32689000 داخلی 5183

5-کانال تلگرام  NGOnews@
 
ایمیل پایگاه: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

----------------

 
محتوای بیشتر در این بخش: « پایگاه های مرتبط همایش ها »
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…