ارديبهشت 02, 1398

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 17 فروردین 98 در این پایگاه 23034 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

بهداشت و سلامت

بهداشت و سلامت
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

دفتر آموزش و ارتقای سلامت

113

 

دفتر آموزش و ارتقای سلامت یکی از دفاتر حوزه معاونت بهداشت در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. این دفتر با هدف توانمندسازی مردم برای سالم زیستن، مدیریت بیماری‌های مزمن، بیماری‌های حاد و ناخوشی‌های جزیی اقدام به اجرای برنامه ملی خود مراقبتی نموده است. خود مراقبتی یکی از عوامل موثر در کاهش بروز بیماری ها است. خود مراقبتی در واقع اقدامات و فعالیت های آگاهانه و آموخته شده ای است که فرد به صورت هدف دار و در جهت حفظ و ارتقای سلامت خود و خانواده خود انجام می­دهد. از این رو دفتر آموزش و ارتقای سلامت نیز به منظور ارتقای کیفیت زندگی و کاهش هزینه‌های بهداشتی و درمانی در بین عموم مردم، اقدام به اجرای برنامه ملی خودمراقبتی نموده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

ثبت نام سفیر سلامت جوان

 

در راستای برنامه های تحول نظام سلامت ، برنامه ملی خودراقبتی به عنوان پنجمین برنامه در حوزه بهداشت با چهار رویکرد خودمراقبتی فردی ، اجتماعی ، سازمانی و خودیاری آغاز گردیده . هدف رویکرد خودمراقبتی فردی ، تربیت سفیران سلامت می باشد . سفیر سلامت عضوی از هر خانواده است که دارای ۸ کلاس سواد می باشد و به صورت داوطلبانه مسوولیت انتقال مطالب آموخته شده در حوزه سلامت و مراقبت فعال از سلامت خود و اعضای خانواده اش را بر عهده دارد .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

سفیر سلامت دانشجویی

 

سفیر سلامت دانشجویی، به دانشجوی داوطلب و علاقه مند به فعالیت‌های گروهی در حیطه‌های مختلف سلامت گفته می‌شود که بعد از آموزش دیدن، مطالب یاد گرفته را به سایر دانشجویان منتقل می‌کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

شرکت سفیر سلامت

شرکت سفیر سلامت با مجوز رسمی در سال  1393از اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و  وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی کار خود رادر زمینه خدمات درمانی درمنزل با نام مرکز خدمات بالینی در منزل آغاز و تاکنون با بهترین پزشکان متخصص و بسیاری از خانواده های معظم شهدا و ایثارگر و خیل عظیمی از مردم شریف ایران قرارداد دارد و خدمت رسانی میکند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

سفير سلامت سينا

موسسان اين شركت پس از فعاليت و كسب تجربه 11 ساله در زمينه طراحي و تجهيز تخصصي بخش CSSD (بخش استريليزاسيون مركزي) در بيمارستان¬ها و مشاهده كاستي¬ها و مشكلات اين بخش، بر آن شدند تا مجموعه¬اي از متخصصين و افراد با تجربه را گرد هم آورد تا بتواند در قالب اين شركت مجموعه¬ي كاملي از راه حل¬ها شامل مشاوره و همچنين تمام تجهزات مربوط به اين بخش را به مشتريان ارايه نمايد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

شرکت فاوا پردیس زندگی و سلامت ما

 

شرکت فاوا پردیس زندگی و سلامت ما به عنوان یک شرکت تکنولوژی محور درحوزه سلامت که باهدف خودمراقبتی و آگاه تاسیس شده بود پس از سالها حضور در راستای برنامه ملی ترویج و سازی جامعه جهت ارتقای سطح سلامتی در سال 2014 توسعه خودمراقبتی، طرح سفیران سلامتی را با کمک و تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیش برده و در این زمینه، اقدامات موثری را همچون پویشهای اجتماعی، طراحی و تولید ابزارهای سلامت دیجیتال مانند اپلیکیشن ، بازی و توسعه ارتباط با خانوادهها، گروههای اجتماعی و شبکههای اجتماعی ، نظیر آن به عرصه اجرا درآورده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

شرکت ورزشی سفیران سلامت و نشاط

 

شرکت ورزشی سفیران سلامت و نشاط(مرکز علمی ورزشی سفیر) در اواخر سال ۱۳۹۴ با هدف ارایه خدمات و کالاهای دانش بنیان در حوزه ورزش شروع به کار کرد. امروزه تغییر نگاه سنتی به علوم ورزشی از جمله اقدامات ارزشمند محسوب می شود. در حال حاضر و با توجه به تغییرات اساسی که در سبک زندگی مردم و نمودار جمعیتی کشور ایجاد شده است ورزش و کارکردهای آن در جامعه ایرانی نیز با تحولاتی باید همراه باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

شرکت دیبا سفیر سلامت

 

شرکت دیبا سفیر سلامت با هدف تامین دارو و تجهیزات پزشکی مورد نیاز در بازار پزشکی کشور فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده و با همکاری با معتبرترین تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و دارویی جهان سعی در تامین این موارد با بهترین کیفیت و کمترین قیمت را دارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

بهداشت و سلامت
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه علامه طباطبایی

4

مرکز مشاوره محلی امن برای درد دل و گفتگویی است که از نظر شما راز به حساب می آید ما معتقد و مقید به رازداری و حفظ اصل محرمانه بودن حرفهای مراجعینمان هستیم. ما این اطمینان را می دهیم که هرکس دردی دارد دوایی هم دارد و دردهای روان انسان را نمی توان پیش هرکسی ابراز کرد، روانشناس و مشاور فردی است که در این زمینه تخصص نظری و تجربه عملی چندین ساله دارد، هدف مشاوره کمک به فرد برای افزایش توانایی و مواجه شدن، کاهش و حل مشکلات او است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

مركز بهداشت ميانه

113

 

مركز بهداشت ميانه با 28 مركز بهداشتي درماني فعال ، 120 خانه بهداشت داير ، يك مركز مشاوره بيماري هاي رفتاري ، يك مركز متادون درماني ، يك مركز ترك دخانيات ، مركز آموزش بهورزي و يك مركز وازكتومي  و با بهره مندي از حدود 450 نفر كادر بهداشت  ، خدمات بهداشتي را ارائه مي كنند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

مجمع خیرین بهداشت و سلامت استان اصفهان امام هادی (ع)

 

در سال 1386 با حضور تعدادی از خیرین پیشکسوت ،پزشکان ،کارشناسان و نماینده های ارگانها و سازمانهای مرتبط با سلامت با هدف پیشگیری بهتر از درمان و شعار 100=1 کاشت یک دانه پیشگیری، برداشت صد میوه سلامتی تشکیل گردید. و از سال 1389 در کلیه شهرستانهای استان انجمن خیرین بهداشت و سلامت تشکیل و هر سه ماه یکبار نشست مشورتی با رئیس ، مدیر عامل و رابط انجمن شهرستان ها انجام میگیرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

اداره کل مشاوره، بهداشت و سلامت دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان علاوه بر اینکه محیطی برای آموزش، رشد و تکوین شخصیت روحی و اجتماعی دانشجومعلمان به شمار می آید و رعایت اصول بهداشت و سلامتی می تواند ضامن سلامتی دانشجومعلم باشد،  بلکه هریک از این دانشجومعلمان به عنوا معلمان آینده کشور، می توانندپایگاهی مهم جهت تأثیرگذاری بر خانواده و اجتماع نیز باشند که خود منجر به بهبود وضعیت سلامتی در سطح جامعه و کاهش عوارض مالی ناشی از بیماری های مزمن و گسترش روز افزون آن ها نیز می شود. بنابراین ادارات  از طریق ارائه خدمات آموزشی، بهداشتی و سلامتی در سطوح مختلف باید زمینه شکوفایی حرفه ای کارکنان و دانشجومعلمان را فراهم نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

ميگنا

ميگنا يك رسانه مستقل سلامت نگر است در حوزه روان شناسي و بهداشت روان.که در تاريخ 08/08/1388راه اندازی شده است و دارای مجوز فعالیت از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامي است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

معاونت اجتماعی وزارت بهداشت

 

در دهه ۱۳۶۰ خورشیدی که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ادغام حوزه آموزش پزشکی و خدمات سلامت تشکیل شد، در بند ۱۰ قانون تشکیل وزارت‌خانه آمده بود که باید سازمان،‌ موسسه یا بنیادی در این مجموعه برای تسهیل و نظارت بر کار خیریه‌های مرتبط با سلامت تشکیل شود، اما با گذشت ۳۰ سال از آن قانون، چنین نهادی تشکیل نشد و عملا خیریه‌های فعال در حوزه سلامت متولی نداشتند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

بهداشت و سلامت
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مرکز تحقیقات گیاهان دارویی

1

مرکز تحقیقات گیاهان دارویی و فرآورده های طبیعی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اخذ موافقت اصولی از شوراي گسترش دانشگاه هاي علوم پزشکي کشور فعاليت خود را از مهر ماه سال 95 شروع نموده است. این مرکز با داشتن اعضا هیئت علمی در گرایش های مختلف داروسازی شامل فارماکوگنوزی، فیتوشیمی، فارماکولوژی، بالینی، فارماسیوتیکس، بیوتکنولوژی و شیمی دارویی و همچنین فضای تحقیقاتی و هرباریوم در زمینه های مرتبط با داروهای گیاهی، گیاهان دارویی و فرآورده های طبیعی در حال فعالیت می باشد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

مرکزتحقیقات فراوری گیاهان دارویی

113

 

مرکزتحقیقات فراوری گیاهان دارویی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شیراز رسما" فعالیتهای خود را از سال 1389 در میمند فارس آغاز نمود. علت تأسیس مرکز در میمند آب و هوای معتدل کوهستانی منطقه و همچنین سابقه طولانی تولید عرقیجات به ویژه گلاب می باشد. از جمله فعالیت های مرکز طراحی و اجرای باغ گیاهان دارویی و تشویق کشاورزان منطقه به کشت گیاهان دارویی بوده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

مرکز تحقیقات گیاهان دارویی دانشگاه شاهد

 

مرکز تحقیقات گیاهان دارویی دانشگاه شاهد فعالیت رسمی خود را از سال 1381 شروع  نمود. این مرکز در تاریخ 2/12/82 موافقت اصولی و در تاریخ 20/8/ 1385 موافقت قطعی را از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اخذ نمود .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

مركز تحقيقات داروهاي گياهي رازي

 

مركز تحقيقات داروهاي گياهي رازي دانشگاه علوم پزشكي لرستان به پشتوانه فعاليتهاي قبلي موفق اعضاي هيأت علمي دانشگاه علوم پزشكي لرستان از جمله طرح‌هاي تحقيقاتي و پايان‌نامه‌هايي كه نهايتا منجر به توليد دو داروي گياهي مطرح دنتول (قطره ضد درد دندان) و ركتول (پماد آنتي هموروئيد) شده‌اند و نيز چاپ مقالات مرتبط با داروهاي گياهي در مجلات معنبر داخلي و خارجي از حدود 3 سال قبل موفق به كسب موافقت اصولي از وزارت بهداشت شده است. جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

شبکه ملی پژوهش و فناوری گیاهان دارویی

 

در حال حاضر برآورد می‌شود که از این تعداد، ۲۳۰۰ گـونـه خاصیت دارویی دارند. علی رغم وجود این سرمایه خدادادی، به کارگیری گیاهان دارویی در صنایع مختلف ایران در مقایسه با بسیاری از کشورهای پیشرفته ودر حال توسعه ناچیز می باشد. با توجه به رویکرد جهانی استفاده از ترکیبهای طبیعی با منشاء گیاهی، پیشینه تاریخی استفاده از گیاهان در طب سنتی و روند رو به افزایش تولید فراورده های گیاهان دارویی در کشور طی سالهای اخیر، شایسته است برنامه ر‌یزی منسجم و درازمدت در جهت توسعه پایدار گیاهان دارویی انجام شود. دستیابی به جایگاه مناسب در میان ۱۲ کشور برتر در زمینه گیاهان دارویی و تلاش برای ارتقاء مداوم این جایگاه به منظور توسعه اقتصادی، اجتماعی و بهداشتی جمهوری اسلامی ایران.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

پژوهشكده گياهان دارويي جهاددانشگاهي

 

پژوهشكده گياهان دارويي جهاددانشگاهي به عنوان مركز تحقيقات گياهان دارويي كشور و منطقه، در مهرماه 1377تأسيس گرديد و در سال 1380 به عنوان مركز تحقيقات گياهان دارويي جهاددانشگاهي مورد تصويب شوراي گسترش دانشگاه هاي علوم پزشكي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي قرار گرفت. در حال حاضر اين پژوهشكده با بهره گيري از حضور بيش از 50 عضو هيأت علمي و محقق در قالب چهارگروه پژوهشي , آموزشی و پوشش همه زمينه هاي تحقيقات كاربردي گياهان دارويي و داروهاي طبيعي و سه مركز خدمات تخصصي در زمينه هاي آناليز، فرمولاسيون، توليد نهال، بذر و فرآورده هاي دارويي گياهي و گياهان دارويي , و مرکز رشد فعاليت دارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

مرکز تحقیقات داروهای گیاهی و سنتی

 

حیطه فعالیت این مجموعه، تحقیقات در رابطه با داروها، علی الخصوص داروهای گیاهی و داروهای طب سنتی است که در حال حاضر در حوضه علوم فارماکوگنوزی و داروها با منشا طبیعی، فارماکولوژی و سم شناسی، فارماسیوتیکس و فرمولاسیون دارویی، بیوتکنولوژی و علوم نوین، شیمی دارویی و شیمی ترکیبات طبیعی، طب و داروسازی سنتی اسلام و ایران، بررسی اثرات ضد میکروبی، آنتی اکسیدانی و سایتوتوکسیک انجام می گیرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی

 

«ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی» به عنوان محل تلاقی، همگرایی و حلقه وصل تمامی نقش‌آفرینان حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی کشور در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شروع به کار نمود تا این ستاد، که هماهنگ‌کننده دستگاه‌های مرتبط دولتی، سازمان‌ها و نهادهای مردمی و تشکل‌های خصوصی است، به‌عنوان یک نهاد فراسازمانی ملی بتواند تعاملات بین دستگاهی برای رسیدن به هدف‌های مشخص را پیگیری و اجرایی نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

شركت داروسازی گیاهی گل دارو

شركت داروسازی گیاهی گل دارو در راستای احیاء طب سنتی و گیاه درمانی علمی در کشــور در سال ۱۳۶۲ دراصفهـــان تاسیس و ابتدا تولیدات خود را با فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی و دارو های گیاهی خشک استاندارد شروع نمود و پس از تلاش بسیار در سال ۱۳۶۹ موفق به تولید فرآورده های داروئی گیاهی به فرم قطره گردید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

شرکت فرآورده های طعم طبیعت حامی

شرکت فرآورده های طعم طبیعت حامی با استفاده از ظرفیت بی بدیل دانشمندان، نخبگان و مدیران توانمند با هدف شناسایی و ایجاد حلقه های مفقوده زنجیره تامین صنعت گیاهان دارویی در سال 1393 تاسیس گردید. این شرکت ابتدا نسبت به آسیب شناسی و تعیین راهبرد برای توسعه پایدار این صنعت اقدام و در اولین مرحله نسبت به ایجاد اولین پالایشگاه و مرکز فرآوری و استانداردسازی گیاهان دارویی بعنوان مهمترین حلقه مفقوده این صنعت در کشور اقدام نموده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

جامعه گیاه درمانی ایران

جامعه گیاه درمانی ایران را می توان قدیمیترین سازمان مردم نهاد نامید که در زمینه احیاء درمانهای طبیعی بصورت رسمی فعالیت میکند. حوزه های خدمت رسانی جامعه گیاه درمانی ایران در نوع خود بینطیر میباشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

هربینال

این مرکز به صورت یک بازار آنلاین خرید و فروش انواع محصولات طبیعی را پوشش داده و با هدف تسهیل شرایط تامین به واحد های صنفی خدمات بازاریابی ارائه می نماید، همچنین به عنوان یک دپارتمان تخصصی در حمایت از مصرف کنندگان گیاهان داروئی و فراورده های طبیعی کالاهای با کیفیت را شناسائی و در بازار مصرف محصولات طبیعی وارگانیک و معرفی می نماید، هربینال اولین بازار تخصصی آنلاین در زمینه گیاهان داروئی و فراورده های طبیعی ایران است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

انجمن تولید کنندگان داروها و فراورده‌های گیاهان دارویی

موضوع انجمن عبارت است از تشکل تولیدکنندگان داروها و فرآورده های گیاهان داروئی در چهارچوب مقررات جاری کشور به منظور حمایت از منافع اعضاء هدف انجمن ساماندهی و هماهنگی بین تولید کنندگان عضو و پیگیری حقوق و منافع مشترک اعضاء نزد ادارات و مراکز دولتی و غیر دولتی، فرهنگسازی و نشر فرهنگ استفاده از فرآورده های طبیعی است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مهرگیاه

گسترش استقبال ایرانیان از تولیدات گیاهی و جایگزینی فراورده های شیمیایی با محصولات طبیعی موجب شده تا کمپانی مهرگیاه فراورده های گیاهی و طبیعی را به عنوان بخشی از رژیم غذایی هر ایرانی به خانه هایتان آورده و استفاده از محصولات گیاهی و دمنوش های خوش طعم طبیعی را به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی تان تبدیل نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مزرعـه تحقیقاتـی زرگیاه

مزرعـه تحقیقاتـی زرگیاه توسـط جمعـی از دانشجویـان مهندسـی گیاهان دارویی و معطر در سال 1390راه اندازی شد که با پشتکار و تلاش در راستای طرح های اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی تاکنون موفق به کسب عناوین مختلفی از سازمانها و ارگانها شده اند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مرکز هدایت و حمایت از تحقیقات گياهان دارويي

ایران رویشگاه هزاران گونه گیاهی است که بیشتر آن ها دارای اثرات دارویی می­ باشند و در درمان بیماری­ ها مورد استفاده قرار می­ گیرند. شناسايي گياهان دارويي ايران، حفظ آن ها از خطر انقراض، تكثير و توليد تجاري آن ها، بهينه سازي روش هاي توليد آن ها براي حصول بيشترين ماده موثره و روش هاي استخراج و استفاده از ماده موثر آن ها در تقويت، پيشگيري و درمان بيماري ها بسيار حائز اهميت است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مجتمع فراورده های گیاهی فیض کاشان (گل بهشت)

مجتمع فراورده های گیاهی فیض کاشان (گل بهشت) تولید کننده برتر گلاب و عرقیات گیاهی، فعالیت خود را از سال 1335 در شهر برزک کاشان به صورت سنتی آغاز نمود. محصولات این مجتمع در زمینه تولید گلاب و عرقیات گیاهی از مرغوب ترین گل ها و گیاهان دارویی زیر نظر متخصص با تجربه انجام می شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

ارمغان کاشان

ارمغان کاشان اولین فروشگاه اینترنتی سوغات کاشان، که با هدف جمع آوری و عرضه یکپارچه سوغات محلی و سنتی کاشان و حومه به هموطنان عزیز تاسیس و راه اندازی شده است. فعالیت ارمغان کاشان در شهر کاشان متمرکز است و آماده عرضه کلیه محصولات به سایر شهرها و استان های ایران و خارج از ایران می باشد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

گلاب و عرقیجات کاشان

کاشان به عنوان بزرگترین صادرکننده گلاب، عرقیات و اسانس کشور بازارهای کشورهای حاشیه خلیج فارس مانند کویت، امارات و عربستان، آسیای جنوب شرقی مانند چین و ژاپن و اروپا مانند آلمان و اسپانیا را هدف قرار داده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

شرکت گل پخش آوند

شرکت گل پخش آوند با پیشینه تجربه بیش از دو دهه مدیران خود در صنعت توزیع و با درنظر گرفتن نیاز بازار به تامین کالاهای سلامت محور در سال 1394 پا به عرصه نهاد.   استراتژی سازمان بر پایه رویکرد علمی به مقوله بازاریابی و توزیع با نگاه به شرایط خاص بازار محصولات گیاهی، طبیعی و سنتی تدوین شده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

شرکت باریج اسانس

شرکت باریج اسانس به عنوان یک شرکت دانش بنیان محسوب می گردد و همکاری علمی پیوسته با مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی کشور دارد، استفاده از مواد اولیه گیاهی بومی ایران و ترویج و توسعه و کاشت و پرورش این گیاهان را در برنامه خود قرار داده است همچنین  تمرکز بر کیفیت و اثربخشی داروها، توجه ویژه به طب سنتی کشور، پویایی و پیشرو بودن در زمینه‌های مختلف، خودکفایی و اعتماد به تولیدات داخلی و توجه ویژه به صادرات و بازارهای خارج از کشور از اهداف و آرمان های شرکت در قالب دانش بنیان بودن می باشد. جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

گروه دُرّين گلاب کاشان

گروه دُرّين گلاب کاشان در سال 1377 با هدف توليد گلاب و عرقيات پاستوريزه، شربت ها و نوشيدني ها ،اسانس ها، طعم دهنده ها، عصاره ها و گياهان دارويي خشک با طراحي و ساخت سه کارخانه در سه رويشگاه اصلي گياهان دارويي بعد از اخذ مجوزهاي صنايع و وزارت بهداشت و پروانه هاي ساخت شروع به فعاليت نمود. توليدات اين مجموعه سالانه بالغ بر2000  تن گــلاب، 2000 تن عرقيجات و 2000 كيلو اسانس گل محمدي و اسانس گياهان معطر است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

گلاب و عرقیات گیاهی حقیقت دادجو

گلاب و عرقیات گیاهی حقیقت دادجو از سال ۱۳۶۵ با هدف تولید بهترین عرقیات سبک ، سنگین و ترکیبی ( با طبیعت گرم-سرد-معتدل ) از انواع گیاهان دارویی و مرغوب، با کیفیت بالا و قیمت مناسب در قمصر کاشان، شروع به کار کرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

اکسیرمن

در این شرکت ایده‌ای ناب و پاک را آمیخته کردیم به قدرت عشق و با بهره گیری از نیروی انسانی خلاق و متخصص ایرانی، محصولی ناب را تولید کرده و با ثبت نام تجاری اکسیر، اولین گامهای خود در عرصه تولید و صادرات گلاب طبیعی و پاستوریزه را چنان استوار و محکم برداشتیم که در اندک زمانی عطر دلنواز گلاب ایرانی، شامه هر اهل ذوقی را در سرتاسر جهان نوازش داد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

به گل کاشان

25

اولین واحد تولید و بسته بندی گلاب و عرقیات گیاهی پاستوریزه (گرمادیده) واقع در شهر کاشان دارنده بیش از هفتاد نوع عرقیات گیاهی مفرد و ترکیبی (معجون)

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

بهداشت و سلامت
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مرکز ملی پیشگیری از ایدز ایران

1

مرکز ملی پیشگیری از ایدز ایران در سال 1392 تحت نظارت دفتر کمیته کنترل و پیشگیری از ایدز سازمان بهزیستی کشور در جهت آگاهی کاربران و پاسخگویی به سوالات آنها (با حفظ حریم شخصی) شروع به فعالیت نموده است. اخبار، مطالب آموزشی، کارگاه ها، مقاله و کتاب از دیگر بخش های سایت می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

طعام اسرار

2

مؤسسه پژوهشي - تحقيقاتي و اطلاع رساني طعام اسرار به عنوان پايه گذار روش هاي نوين سلامتي، بر اساس تغذيه صحيح، علمي و بازگرداندن تعادل عمومي و جسمي افراد، در سال 1378 تأسيس و تاکنون هزاران نفر از بيماران و افراد مختلف را با اصول صحيح تغذيه و پيروي از آن آشنا کرده است. اين مؤسسه با بهره گيري از متخصصان و کارشناسان زبده و کارآمد، مفتخر است که تجربيات درخشان به دست آمده در طرح هاي ويژه درماني خود را در اختيار عموم هموطنان قرار دهد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

انجمن پیشگیری از آسیبهای اجتماعی

انجمن پیشگیری از آسیبهای اجتماعی؛ سازمانی غیردولتی، غیرانتفاعی و غیرسیاسی است که با مجوز رسمی از وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و دارای مقام مشورتی در شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد است

انجمن پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در پی آن است که با فرصت سازی های مناسب آحاد جامعه را از آسیبهایی که در کمین آنهاست مطلع سازد و در این میان ناگزیر از ارتباط با نهادهای دولتی، غیردولتی و بین المللی و پل زدن میان آنهاست.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

مرکز تحقیقات طب پیش‏گیری و سلامت جمعیت

مرکز تحقیقات طب پیش‏گیری و سلامت جمعیت، مجمعی است علمی و تحقیقاتی که به منظور توسعه علوم و تحقیقات ملی سلامتجمعیت و طبپیش‏گیری به منظور ارائه راه حل در امور بهداشتی و درمانی و گسترش مرزهای دانش در موضوع مورد نظر ایجاد شدهاست.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

مرکز طب پیشگیری و ارتقا سلامت رهایش

این مرکز به منظورشناسائی و پیشگیری از بیماریهای غیرواگیر و حفظ سلامت اقشار مختلف جامعه در مقابل آثار زیان بخش مصرف دخانیات ، مصرف غذاهای نامناسب ، افزایش وزن ، کم تحرکی ، کنترل بیماریهای غیرواگیر مهم و ارتقای سطح بهداشت روان بطور کلی اصلاح شیوه زندگی مردم فعالیت می کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

شبکه پیشگیرى از بیماریهاى غیر واگیر ایران

شبکه پیشگیرى از بیماریهاى غیر واگیر ایران با مشارکت ۳۱ سمن فعال در زمینه بیماریهاى غیر واگیر با مجوز وزارت کشور از سال ١٣٩۶ شروع به فعالیت رسمى نموده است. ماموریت اصلى این تشکل،تقویت حضور فعال اعضاء در زمینه پیشگیرى از بیماریهاى غیر واگیر از طریق همکارى و هم افزایى باهم و با یک صدا مى باشد. شبکه تلاش مى نماید از طریق اگاهى رسانى عمومى و جلب مشارکت فعالانه مردم و افزایش حضور نهادهاى حاکمیتى و بین المللى اقدامات عملى موثر در جهت کاهش بار ومرگ ومیر ناشى از بیماریهاى غیر واگیر فراهم نماید.

.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن آترواسکلروز ایران

انجمن آترواسکلروز ایران با همت جمعی از متخصصین قلب و عروق و با حمایت علمی و معنوی شادروان دکتر سید حمید میرخانی در سال 1382 تاسیس گردید و پس از طی مراحل قانونی در وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به ثبت رسید. این انجمن با هدف ارتقای علمی و کمک در امر پژوهش و آموزش در زمینه پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های قلبی و عروقی در کشور تا کنون به کار خود ادامه داده است. امید می رود با همکاری همه پزشکان، پرستاران و پیراپزشکان و متخصصینی که به نوعی با این دسته از بیماریها در ارتباط هستند بتوانیم در جهت ارتقاء سلامت جامعه بکوشیم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن مولتیپل اسکروزیس ایران (ام اس)

حمایتهای مالی و معنوی از بیماران و خانواده آنان ، تسهیل در امر درمان و کاهش هزینه ها از طریق هماهنگی با مراکز درمانی،آگاه سازی عموم مردم در مورد این بیماری از طریق نشریه ، بروشور ،خبرنامه ،تهیه فیلم،کمک به بیماران و افراد معلول جهت برخورداری از خدمات و مراقبتهای درمانی ،توانبخشی و سایر روش هایی که در بهبود این بیماری موثر می باشد،کمک به انجام پژوهشهای اپیدمولوژی در ارتباط با روشهای پیشگیری، درمان ،توانبخشی و مراقبت از آنان با مجوز از وزارت بهداشت،کمک به ایجاد واحدهای فیزیوتراپی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی، آموزش توانبخشی ، واحدهای جامع توانبخشی و مشاوره توانبخشی و اشتغال برای بیماران،مک و جذب کمک های نقدی ، غیرنقدی داخلی و خارجی در زمینه های مرتبط با اهداف،ارایه خدمات مشاوره ای با دستگاه های ذیربط در زمینه های مرتبط با اهداف

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن حمایت ازبیماران اسکیزوفرنیا

انجمن حمایت ازبیماران اسکیزوفرنیا در سال 1380 با شماره ثبت 13357 با هدف حمایت از بیماران اسکیزوفرنیا، مراقبین و خانواده های آنان تأسیس گردید. رسالت این انجمن، معرفی بیماری و ارتقاء آگاهی جامعه نسبت به آن، کمک به انگ زدایی و بالابردن کیفیت زندگی مبتلایان و خانواده ها، کاهش فشار روانی اقتصادی بر خانواده و حمایت یابی. جهت دستیابی به اهداف فوق از طریق آموزش خانواده، برگزاری همایش، برگزاری اردوهای تفریحی، آموزشی و درمانی، جلسات موسیقی درمانی و گروه درمانی و مشاوره و تشکیل گروه های حمایتی استفاده می گردد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن پیشگیری و درمان چاقی ایران

چاقي به عنوان عامل زمينه ساز بسياري از بيماريهاي غيرواگير بستر اصلي شيوع و بروز رو به تزايد چاقي است كه جامعه ما نيز از اين امر ايمن نيست، خطر بالقوه‌اي كه چهره‌هاي بالفعل آن با افزايش مرگ و مير ناشي از بيماريهاي غير واگير،‌ هرروز نمايان‌تر مي‌شود. پيامدهاي ناشي از اين پديده كه به شكلي فراگير جنبه‌هاي گوناگون سلامت افراد را تحت تأثير قرار داده و در نگاهي كلان منجر به افت بهره‌وري در شئون مختلف اجتماعي مي‌گردد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن سلامت خانواده ایران

انجمن سلامت خانواده ایران انجمنی غیردولتی ، غیر انتفاعی ، غير سياسي و داوطلبانه می باشد كه 16 سال قبل ، پس از برگزاری کنفرانس جمعیت و توسعه قاهره (ICPD) توسط هیئت مؤسسی متشکل از محققین و اعضای هیئت علمی که متخصص در زمینه بهداشت باروری بودند تأسیس شد که برخی از اعضای هیئت مؤسس افتخار حضور در معیت حضرت آیت الله تسخیری ، نماینده مقام معظم رهبری در اجلاس فوق را داشتند . هیئت مؤسس انجمن در ابتدای تأسیس توانست با سعی و تلاش فراوان انجمن را به عضویت رسمی فدراسیون IPPFدرآورند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن علمي غذا و تغذيه حامي سلامت ايران

انجمن علمي غذا و تغذيه حامي سلامت ايران در سال 1385 با موافقت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي تأسيس شد و به شماره 22638 به ثبت رسيده و از سال 1387 شروع به فعاليت کرده است. انجمن علمي غذا و تغذيه حامي سلامت ايران، انجمني است علمي و غير دولتي با هدف كمك به بهبود تغذيه در جامعه و حمايت از آن دسته افراد صنايع و اصناف وابسته به غذا و تغذيه كه يكي از مقاصد اصلي خويش را در كار توليد، حفظ و ارتقاي سلامت جامعه قرار دهند. ملاك داوري در اين باره آخرين يافته هاي علمي و سياست‌هاي كشوري ناظر بر غذا و تغذيه خواهد بود..

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

بنیاد نیک ورزی شریان

ما با تمام توان خود تلاش می کنیم تا شرایط ایده آلی برای نجات نوزادان و کودکان مبتلا به بیماریهای صعب الاعلاج مادرزای قلبی فراهم آوریم . همانطور که می دانید از هر 100 نوزاد متولد شده یک نفر مبتلا به بیماریهای مادرزادی قلبی است که قطعا نیاز به یاری و مساعدت شما نیک ورز والا مقام دارد تا بتواند پس از درمان موفقیت آمیز خود به زندگی شیرین و با کیفیت خویش ادامه دهد و سالیان متمادی به میهن و جامعه خود خدمت کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

بنياد پيشگيري و کنترل بيماريهاي قلبي و عروقي

در بسياري از کشورهاي جهان، تشخيص و درمان بيماريهاي قلبي و عروقي شاهد پيشرفتهاي چشمگيري بوده است. در کشور ايران نيز بيماريهاي قلبي و عروقي علت درصد چشمگيري از موارد مرگ و مير و ناتواني هستند. پيشگيري و کنترل بيماريهاي قلبي و عروقي انگيزه اصلي تشکيل بنياد پيشگيري و کنترل بيماريهاي قلبي و عروقي ايران است. اين بنياد سازماني غير دولتي است که هدف آن سازماندهي و اجراي فعاليتهايي مرتبط با پيشگيري و کنترل بيماريهاي قلبي و عروقي در قالب يک بنياد مستقل علمي است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

بنیاد خیریه شنوایی بخشی شفاء

بنیاد خیریه شنوایی بخشی شفاء با نام اختصاری ” بخشش” از نیمه دوم سال 1395 در قـالب یک سـازمان مردم نهاد غیر انتفاعی غیر دولتی (هیأت امنایی)، با انگیزه کمک به بیماران نیازمند کاندید کاشت حلزونی شنوایی، بمنظور تبدیل آنان به انسانهایی سالم، شاداب و توانمند، بعنوان سرمایه های انسانی ارزشمند و موثر در توسعه اجتماعی و اقتصادی کشور و احیاء خانواده های درگیر این عارضه با رعایت حفظ منزلت و کرامت انسانی آنان, فعالیت همه جـانبه خود را آغاز نموده تا بتواند سلامت، شادابی، طراوت و توانمندی و احساس مفید بودن را به این عزیزان برگردانده، بگونه ای که نه تنها عارضه ملال آور ناشنوایی و ناگویایی را از آنان بزداید, بلکه آنان را به نیرویی اثربخش, مولد و مفیّد در جامعه تبدیل نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

بنیاد ملی نیکوکاری کنترل سرطان

بنیاد ملی نیکوکاری کنترل سرطان به اهتمام جمعی از اساتید،محققین و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی و نیز جمعی از خیرین در سال ۱۳۹۵ بنیان آن نهاده شد و پس از طی مراحل قانونی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیز وزارت کشور مجوزهای قانونی آن اخذ و شروع به فعالیت نمود.این بنیاد از جمله سازمان های مردم نهادی است که می خواهد در کشور با نگاهی متوازن و همه جانبه درخصوص آموزش همگانی، پیشگیری، خودمراقبتی، غربالگری، تحقیق و پژوهش، ثبت ملی سرطان و آمایش ملی این بیماری و نیز کمک به ساخت و تجهیز مراکز درمانی و بیمارستان های فوق تخصصی ویژه بیماران سرطانی باکمک صاحب نظران و خیرین نوع دوست و بزرگوار در داخل و خارج کشور انشاا گامهای مؤثری بردارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

بهداشت و سلامت
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

انجمن آلزایمر ایران

1

این انجمن اولین تشکل غیردولتی آموزشی، درمانی، مراقبتی و توانبخشی ویژه افراد مبتلا به دمانس  و بیماری آلزایمر در کشور می باشد که در بهمن ماه همان سال با هدف ارتقاء کیفیت زندگی افراد  مبتلا به بیماری آلزایمر و خانواده ایشان تاسیس و به ثبت رسید. انجمن توانسته است با ایجاد ارتباط وفراهم نمودن زمینه همکاری با سازمانهای مختلف و با بهره گیری از اعتماد  و حمایت های مردم و سخت کوشی اعضاء داوطلب خدمات موثر و شایسته ای را به افراد مبتلا و  خانواده آنان ارائه نماید و تاکنون بیش از ۴۰۰۰ فرد مبتلا را تحت حمایت قرار داده است

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن علمی کاردرمانی ایران

113

 

کاردرمانی بر اساس حفظ حرمت انسانی و توجه به توانایی های موجود افراد پس از بروز اختلال و معلولیت می باشد و در این زمینه با استفاده از روشهای  نوین روانشناسی نظیر Model of Human Occupation و.... و استفاده از دانش مرتبط با Kinsiology ,Biomechanik, Activity Analysis , Neurology ,. به ارائه فعالیتهای قابل انجام و همراه با موفقیت و متناسب ولذتبخش به فرد میپردازد تا با ایجاد ارزشمندی و ارزشمداری در شخص و سپس در جامعه بتواند زمینه و بستر یکپارچگی اجتماعی فرد معلول را با جامعه فراهم آورد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

جمعیت همیاران سلامت روان

 

جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

مجله علمی پژوهشی روان پرستاری

مجله علمی پژوهشی روان پرستاری مقالات مرتبط با روان پرستاری، پرستاری توانبخشی روانی، پرستاری بهداشت روانی، روان پرستاری بالینی، آموزش روان پرستاری، مدیریت روان پرستاری، روان پزشکی در روان پرستاری، روانشناسی در روان پرستاری، جامعه شناسی در روان پرستاری، مردم شناسی در روان پرستاری و سایر مقالات مرتبط به چاپ می‌رساند. امید است این اقدام مورد قبول ایزد منان و کلیه همکاران گرامی قرار گیرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن علمی روان‌درمانی ایران

انجمن علمی روان‌درمانی ایران متشکل از گروه‌های تخصصی از روان‌درمانگران، پژوهشگران، اساتید دانشگاهی و صاحبنظران حیطه روان‌درمانی در سراسر ایران است که با هدف اعتلای موقعیت روان‌درمانی به نفع مردم گرد یکدیگر جمع شده‌اند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

انجمن روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

 

انجمن روانشناسی بالینی کودک و نوجوان به عنوان موسسه ای غیرانتفاعی، با هدف گسترش و ارتقای سطح علمی و کاربردی زمینه-های مربوط به روانشناسی بالینی کودک و توسعه و تقویت نیروهای علاقمند در امر آموزش و پژوهش در این حوزه در سال 1384 تشکیل شد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

انجمن روانشناسي ايران

 

انجمن روانشناسي ايران با هدف گسترش، پيشبرد و ارتقای علم روانشناسي تشكيل شده است و بالغ بر 14537 عضو دارد؛ از اين تعداد، 283 نفر عضو پيوسته دارای مدرک دکتری تخصصی، 2290 نفر عضو پيوسته کارشناس ارشد، 6831 نفر عضو وابسته کارشناس و 5133 نفر عضو دانشجويي هستند.ايجاد و تحكيم روابط علمي و تحقيقاتي در سطح ملي و بين‌المللي بين محققان و متخصصاني كه به گونه اي با علم روان‌شناسي سروكار دارند.همكاري با نهادهاي اجرائي، علمي و پژوهشي در زمينه ارزيابي و بازنگري طرح ها و برنامه هاي مربوط به امور آموزش و پژوهش در زمينه علمي موضوع فعاليت انجمن

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

                 

 

 

 

 

انجمن علمی ـ صنفی روانشناسی بالینی ایران

 

اندیشه تأسیس انجمن علمی ـ صنفی روانشناسی بالینی ایران از حدود سال 1376 توسط گروهی از روانشناسان بالینی مطرح شد. در تاریخ 3/10/80 موضوع تشکیل انجمن روانشناسی بالینی ایران در پنجاه و سومین جلسه کمیسیونهای انجمنهای علمی گروه پزشکی وزارات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تصویب نهایی رسید. اولین انتخابات هیأت مدیره و بازرس انجمن در تاریخ 6/3/81 برگزار شد و پروانه فعالیت انجمن‏درتاریخ 17/4/81 توسط کمیسیون فوق الذکر صادر گردید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

انجمن علمی روان شناسی تربیتی ایران

 

انجمن دوستی ایران و افغانستان به صورت رسمی از سال ۱۳۸۴ ثبت شده و در جهت تقویت پیوندهای فرهنگی میان دو ملت مسلمان ایران و افغانستان فعالیت می نماید. مهمترین دغدغه انجمن، تقویت پیوندهای فرهنگی، علمی و آموزشی برای توسعه ارتباطات دو کشور ایران و افغانستان است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن علمی روان‌پزشکان ایران

 

انجمن علمی روان‌پزشکان ایران در سال ۱۳۴۵ با تلاش تنی چند از روان‌پزشکان و پیش‌کسوتان روان‌پزشکی ایران باهدف ارایه‌ی فعالیت‌های علمی، تحقیقاتی و تخصصیِ روان‌پزشکی، و به عنوان یک انجمن غیردولتی و غیرانتفاعی تشکیل شد و بر طبق مستندات موجود تا سال ۱۳۶۵، از جمله فعال‌ترین انجمن‌های علمی و تخصصی، بود؛ و روان‌پزشکی امروز ایران مدیون پایه‌گذاران و گردانندگان آن است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

انجمن‌ روان‌شناسي اجتماعي

روان‌شناسي اجتماعي به عنوان علم مطالعه رفتارهاي فردي و جمعي و تأثير آنها بر يكديگر، اگرچه موضوعي بسيار كهن است ، در اواخر قرن نوزدهم پايه‌ريزي شد. اين شاخه از علوم اجتماعي با وجود تازگي به دليل جذابيت و جنبه‌هاي كاربردي آن ، به ويژه طي چند دهه گذشته، گسترش و محبوبيت پيدا كرد، كه اشاره شد تا سال ۱۳۷۴ عنوان كتاب روانشناسي اجتماعي و تنها طي ۵ سال آخر اين تاريخ بيش از ۳۶۰ عنوان كتاب روان‌شناسي اجتماعي در امريكا انتشار يافته است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی خیریه های کشور می باشد.