وزارت ورزش و جوانان

4

پرورش نیروی جسمانی و تقویت روحیه سالم در افراد توسعه و تعمیم ورزش و هـماهنگ ساختن فعالیتهای تربیت بدنی و تفریحات سالم .ایجاد و اداره امور مراکز ورزش وتوسعه و ترویج ورزش قهرمانی به منظور تحقق اهداف نظام.حل مسائل جوانان اعتلا و رشد نسل جوان کشوراستفاده بهینه از استعداد و توانایی‌های نسل جوان

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه مدیران جوان

113

 

ارائه خدمات آموزشی و تربیتی در خصوص پرورش مدیران جوان خلاق بر اساس ماموریتبرگزاری دوره های کوتاه مدت تخصصی  برگزاری برنامه های فرهنگی و اردوهای آموزشی و کاربردی برگزاری همایش هاو سمینار های عمومی و تخصصی   پذیرش فراگیران دوره ها و اعضای هیات علمی فرخوان دوره ها به صورت مخاطب محور انعقاد تفاهم نامه ها و قراردادها با دستگاه های دولتی و نهاد های عمومی و بخش خصوصی در خصوص فعالیت ها و باشگاه مدیران جوان راه اندازی سایت برای اطلاع رسانی و آموزش مجازی تکمیل کادر اجرایی و دفاتر نمایندگی- ارتباط موثر با سازمان ها و نهاد های مرتبط و

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی

 

باید روی تقویم تا ۱۳۷۶ به عقب بازگشت تا به سال تاسیس « مؤسسه خدمات مشاوره ای جوانان و پژوهش های اجتماعی آستان قدس رضوی» رسید. مرکزی که موسسان آن، در اساسنامه اش هدفشان از ایجاد چنین مرکزی را این گونه فهرست کردند:

برقراری ارتباط، بررسی و حل مشکلات جوانان

کوشش برای یافتن راه‌های مقابله با تهاجم فرهنگی غرب

ارتقاء سطح آگاهی و معرفت دینی، اجتماعی جوانان

  - انجام فعالیت‌های تحقیقی- پژوهشی و افکارسنجی

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

انجمن سینمای جوانان ایران

 

انجمن سینمای جوانان ایران راه اندازی شد تا به عنوان بستری جهت توسعه سینمای ملی با مأموریت مشخص در قالب وظایف مدون برای هر یک از تشکل ها مسیر را برای کشف استعدادهای درخشان و تربت نیروی انسانی از بین جوانان میهن اسلامی، (از طریق دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در سراسر کشور) و همچنین برای کسب تجربه بیشتر با فعالیت در عرصه تولید فیلم های مستند و تجربی (از طریق مرکز سینمای تجربی) و نهایتاً ورود به عرصه تولید فیلم بلند سینمایی (تحت حمایت بنیاد سینمایی فارابی) شرایط را برای تأمین نیاز کشور فراهم کند. این تفکر باعث شد که انجمن با سازمانی مشخص شروع به فعالیت کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن دیار کهن

اهداف انجمن دیار کهن در یک نگاه:

انجام فعالیت های داوطلبانه توسط جوانان در خصوص حقوق شهروندی

حمایت شفاف از حقوق شهروندی جامعه

حمایت از فعالیت های عام المنفعه در راستای ترویج حقوق شهروندی

ایجاد همبستگی و همدلی در بین قشر جوان

تقویت حس مسئولیت پذیری در بین جوانان با انجام فعالیت ها

توانمند سازی جوانان

ارتقای حس خودباوری و اعتماد به نفس

تقویت باور های ارزشی در بین جوانان

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

انجمن جوانان کارآفرین استان فارس

انجمن جوانان کارآفرین استان فارس به منظور  فراهم آوردن زمینه همکاری، هم اندیشی و انجام کارهای سازمان یافته در میان کارافرینان جوان استان، در پیوند با ایجاد فضای مساعد کارافرینی برای جوانان، شبکه سازی کسب و کارها و انجام کارهای مشترک، آموزش و مهارت آفرینی در زمینه مدیریت و کارافرینی و انجام مسئولیتهای اجتماعی انجمن جوانان کارافرین استان فارس به استناد بند (ك) ماده (5) قانون تشکیل اتاق بازرگاني، صنايع،معادن و كشاورزي ايران و ماده ( 5 ) قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار در سال 1396 تشکیل گردید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

موسسه خیریه قدر علوی

 

خدمات دریافتی مددجویان توسط خیریه تهیه جهیزیه، تامین وام، ودیعه مسکن، سبد ارزاق، سیسمونی، مشاوره رایگان، پرداخت دیه، مهیا نمودن امکانات اولیه ازدواج جوانان و اشتغال زایی ودرمان مددجویان و غیر مددجویان،  خرید لوازم التحریر ایتام و کاریابی و میباشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

                

 

 

 

 

مجمع توسعه و ترویج ازدواج آسان جوانان مهر

 

با توجه به سوابق و پیشینه تاریخی فرهنگی و ضرورت ایجاد زمینه دوستی و الفت بین ملتها و علاقمندی به روابط دوستانه و ارتباط متناسب منطقی و متعارف و مطلوب میان کشورها و در جهت ایجاد و تداوم و ماندگاری این نوع روابط و بهره مندی از آثار حیات بخش صلح و دوستی این انجمن تشکیل می گردد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

موسسه کلبه آسمانی

 

موسسه کلبه آسمانی از سال 94 با مجوز رسمی از وزارت ورزش و جوانان شروع به فعالیت کرده و محور فعالیت موسسه اجتماعی،سلامت روانی،ازدواج و تحکیم خانواده می باشد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه خیریه دختران ولیعصر (عج)

 

موسسه خیریه دختران ولیعصر (عج) اولین سمن : سازمان مردم نهاد (NGO) استان خراسان جنوبی (بیرجند) با شماره ثبت 63 در اسفند ماه 84 پروانه تاسیس خویش را با مجوز شماره 20402/1 به تاریخ 84/07/03 وزارت کشور (استانداری خراسان جنوبی ) برابر اختیارات مندرج در اساسنامه آغاز نمود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه خیریه ارتقای کیفیت زندگی زنان آتنا

موسسه خیریه ارتقای کیفیت زندگی زنان آتنا موسسه ای غیردولتی و غیرانتفاعی است که در دی ماه سال 1393 در دو حوزه پیشگیری و مداخله در آسیب های اجتماعی با هدف توانمندسازی زنان و دختران، با مجوز رسمی سازمان بهزیستی و به شماره ثبت 35202 شروع به فعالیت نموده است. حمایت از خانواده های تحت پوشش آتنا در زمینه های آموزشی، پشتیبانی مالی، کارآفرینی و آموزش مرتبط با اشتغال، پزشکی و روان شناسی انجام می شود

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

7001

انجمن هاپکیدو

"هاپکیدو نه تنها یک هنر دفاع شخصی است بلکه نوعی هنر با توانایی مشروط برای کنترل ذهن، روح و بدن به سمت بیشتر هماهنگ شدن است."

هاپکیدو از سه کلمه هاپ ( هماهنگی) کی ( انرژی ) دو (طریقت - راه) و به طور کلی راه و روش هماهنگی انرژی است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

7004

جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران

این جمعیت یک سازمان مردم نهاد(NGO)، غیردولتی، غیرانتفاعی و غیرسیاسی بوده و عضویت در این جمعیت داوطلبانه است. جمعیت همواره بر این تفکر و اندیشه بود که چگونه باید رفتار کرد تا ضمن حفظ نوجوانان، جوانان و سایر افراد در سنین مختلف که برای یک تفریح سالم، مشروع و شاداب به منظور تماشای مسابقات فوتبال به ورزشگاه ها روی می آورند، سایرین را نیز ترغیب کنند..

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

7002

انجمن آفرینش تفکر حرکتی

رشد و تکامل حرکتی دوران کودکی، شناسایی ضعف یادگیری دوران نوجوانی، توانمندی جسمی و روحی در بزرگسالی، عزت نفس حرکتی در سالمندان و اعتماد بنفس در اقشار آسیب پذیر جامعه ریشه در مهارتهای بنیادی حرکتی دارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

7003

انجمن علمی رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی ایران

انجمن علمی رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی ایران به صورت رسمی از تاریخ 29 بهمن 1395 آغاز به فعالیت کرد. امید است تأسیس این انجمن گامی مؤثر در جهت ترویج علم، انسجام بخشیدن به فعالیتهای متخصصان این رشته، ایجاد ارتباطات علمی بین المللی و سایر اهداف کلان انجمن باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...